Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ooo tak bardzo się cieszę
1
Powodzenia w nowym klubie!
1
Moim zdaniem podkreślam moim Keita powinien odejść.
Już nie ta forma co kiedyś ale mógł by jeszcze dobrze grać np. w Live lub w West Hamie.
Powinniśmy kupić środkowego obrońcę np. Luiza , Vertonghena lub Vermaelena.
A wypożyczyć Cuence , Muniese i Sergiego Roberto.
1
A gdzie król strzelców turnieju Torres?
1
Torres to jeden z moich ulubionych piłkarzy.
Gratuluję!
1
Moim zdaniem Keita jest nam nie potrzebny gdyż na tę samą pozycję mamy o przynajmniej klasę lepszych Busquetsa i Mascherano a na tej pozycji może jeszcze grać Sergi Roberto i Jonathan dos Santos
0
Więc Mistrzostwa Europy wygra już jako piłkarz Barcelony!
0
@reqtus albo 19
0
Ludzie! mam już tego dość dziś piszecie że transfer Alby jest blisko a na drugi dzień będzie że transfer zostanie najprawdopodobniej z finalizowany w przyszłym tygodniu.
Już chyba po raz piąty piszecie że transfer jest blisko a i tak nie ma potwierdzenia.
1
Kto jak kto ale Pedro w najważniejszych spotkaniach nigdy nie zawodzi.
0
@razy8ee_chyba_nie najlepszy w historii to raczej nie , według mnie najlepszy był Peter Schmeichel ale co do tego że najnormalniejszy to się zgodzę.
Normalny był też Raul ale przez to musiał odejść: (szóste zdjęcie od góry) http ://real.theoffside.com/editorialopinion/a-brief-history-of-el-clasico-aka-the-greatest-football-rivalry.html (wpisz bez spacji) bo Mourinho został trenerem Realu.
0
Ma trochę racji bo logo na koszulkach najlepszej drużyny na świecie powinno
kosztować Qatar Foundation przynajmniej 50 mln Euro rocznie i ma też rację z tym że tego jest trochę za dużo.
Ale to i tak nie zły interes podpisanie umowy z Qatar Foundation.
0
Według mnie na boisku dziś najlepszy był Torres.
Gratuluje mu chyba zaczyna wracać do dawnej świetności.
0
Ronaldo wczoraj udowodnił kto jest najlepszy na świecie marnując 2 100% sytuacje i jedną 90%.
0
Oby Barcelona kupiła Luiza.
0
@FCB-Anek "Czelsi" hahaha dobre.
Poza tym chyba Cię w szkole nie nauczyli czytać ja wyraźnie napisałem , że jest zbliżony do Puyola stylem gry a nie włosami.
Uwierz mi że żyję już na tym świecie trochę czasu i wiem co piszę.
Moja rada dla ciebie zamknij przeglądarkę wyłącz komputer i poucz się trochę to może zdasz do następnej klasy.
0
Bezużyteczne są ciągłe faule Pepe.
Bezużyteczne jest ciągłe krytykowanie ludzi mądrzejszych od siebie.
Bezużyteczne jest granie ciągle długimi podaniami.
Bezużyteczne są jego wypowiedzi.
0
Oby oni go kupili.
Ja wolę żeby kupić Luiza z Chelsea , tańszy o ok.10 mln Euro o prawie 4 lata młodszy a poza tym stylem gry przypomina Puyola a nie oszukując się on za jakieś 3 lata skończy karierę i wtedy Silva będzie po trzydziestce a Luiz w najlepszym wieku dla obrońcy.
0
Co się stało że Pele przestał gnoić Messiego.
Nie do końca bo uważa że Neymar jest lepszy a on przecież gra w lidze brazylijskiej od niego moim zdaniem lepszy jest nawet Dimitar Berbatov.
Mam nadzieję że nigdy ta gwiazdka nie zagra w barwach Barcelony.
0
Nie chcę nikogo urazić ale przynajmniej połowa transferów których dokonał Guardiola to była jedna wielka klapa.
0
Szczerze to nigdy za nim nie przepadałem.
Lepiej dla niego żeby odszedł.
0
Ja również składam mu kondolencje.
To musi być ciężkie stracić ukochaną osobę.
Według mnie podczas finału Pucharu Króla piłkarze powinni wyjść z czarnymi opaskami na znak żałoby.
0
Trafienie Hulka moim zdaniem najlepsze , bardzo podobne do trafienia R.Carlosa.
0
Gratuluję Chelsea piękny mecz!
0
Pomarzyć każdy może nawet taki Nani powiedział że mógłby być najlepszy na świecie.
0
@Plaster "Po prostu grał lepiej, był skuteczniejszy" hahaha popatrz kto ile goli w tym sezonie strzelił.
0
Teraz na pewno do nas przyjdzie ale nawet pomimo tego jestem za sprowadzeniem Balea bo wtedy nie trzeba kupować napastnika bo Gareth może grać na lewym skrzydle i wtedy Villa mógłby znów grać na środku.
0
@Pyrzo_Barca kto to "Tezio"?
0
Moim zdaniem zaliczył góra 2 udane występy powinniśmy go sprzedać za mniej więcej 8 mln Euro z opcją odkupienia go po 1 sezonie za 9mln po 2 za 10mln a po 3 za 12mln i wtedy okazało by się czy ma prawdziwy talent czy tylko przejściową formę.
Co do klubu do jakiego miał by odejść to dla mnie mógłby przejść do Interu Newcastle lub Benfici.
0
No i dobrze mógł mówić jeszcze cześć murzynie.