Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
co to za sedziowie sa w PD?
1
pieprzony sedzia!
1
Jak dla mnie mógł by do nas dołączyć
1
Żadnego niemca w Barcelonie!
Ja kupił bym Vermaelena lub Luiza.
1
dupa...
1
jeszcze z 2 gole mogli by strzelic ale nie jest zle :D
1
A co ten boczny zrobił? Messi wychodził sam na sam a ten pokazał spalonego którego NIE BYŁO!
To był by gol na 2-0 wiec wątpię żeby się wtedy Real podniósł
1
Jeśli Leo wyprzedzi di Stefano to będzie wielkie osiągnięcie
1
@leo097 skończ płakać, bład arbitra ewidentny ale to nie powód żeby mieszać w to Real.
1
Oby sie udal ten transfer ale z Chelsea bedzie go ciezko wyciagnac.
1
niech valdes odejdzie juz zima...
1
Czemu nie zatrudniliśmy latem Llorisa który do Tottenhamu poszedł za bezcen.
Może uda nam się wyciągnąć Courtoisa z Chelsea jest młody i uważam że u nas mógł by się świetnie sprawdzić.
A jeśli Valdes odejdzie to płakać po nim nie będę...
1
Czemu nie zatrudniliśmy latem Llorisa który do Tottenhamu poszedł za bezcen.
Może uda nam się wyciągnąć Courtoisa z Chelsea jest młody i uważam że u nas mógł by się świetnie sprawdzić.
A jeśli Valdes odejdzie to płakać po nim nie będę...
1
@Nejdro nie, on zdobył 6 bramek ale w Live
1
@itruikt takich kibiców jak Ty Barcelona nie potrzebuje.
Klubowi nie kibicuje sie bo gra tam nasz ulubiony zawodnik.
1
Nie jestem przekonany czy to faktycznie taki wielki talent
1
Nie wiem po co na tej stronie sa dodawane wpisy na temat tego co sprzedawczyk uważa.
a swoja droga ciekawe jak to jest gdy w ciebie rzucaja swinskim lebem
1
Nie ma az takiej duzej przyjemnosci gdy wygrywa sie lige juz w rundzie jesiennej ale lepiej zeby nie bylo duzych emocji niz gdyby Real miał ją wygrac :D
1
Ja jestem zawsze optymistycznie nastawiony więc mysle ze wygramy 3-1
1
A gdyby reprezentacja kraju gospodarzy wygrała MŚ i ME to kogo wtedy fifa zaprosi? Wicemistrza i 3 drużynę z danego kontynentu?
0
Fajnie by bylo gdyby Valdes przeszedł do City ale gdyby byla to wymiana i my dostalibysmy Harta.
1
@JoeBlack ale weź pod uwagę że jak mecz u siebie nawet wygramy np. 5-4
a drugi 1-0 to i tak przejdziemy bo jeśli wygrasz oby dwa mecze niema szans żebyś odpadł
1
Najgorzej gdybyśmy trafili na Bayern PSG lub Chelsea co prawda The Blus nie są teraz w dobrej formie ale do 1/8 jeszcze trochę czasu więc mogą odzyskać formę oczywiście jeśli wyjdą z grupy :D
1
skoro Pedro na ławce to mógł Tito dać Alexisa za Tello
1
mi się nie podobają
1
Gol piękny ale nie powinien być niestety uznany.
Ale dobrze że na naszą kożysć się sędzia pomylił a nie na Celty
1
Szkoda że Pinto nie gra , po pierwsze miał by niezwykłe wrażenia bo to przecież mecz z jego była drużyną a po drugie jest na pewno pewniejszy niż Valdes ostatnio...
1
@CuleLbn bo nie mamy obrony!
Cały czas kontuzje: Pique Puyol Muniesa i jeszcze zawieszenie Mascherano jedynym nominalnym stoperem zdolnym do gry jest Bartra.
W zimie trzeba nam środkowego obrońcę i bramkarza...
0
i git
1
Trzeba kupić nowego bramkarza...