1

co to za sedziowie sa w PD?

1

pieprzony sedzia!

1

Jak dla mnie mógł by do nas dołączyć

1

Żadnego niemca w Barcelonie!
Ja kupił bym Vermaelena lub Luiza.

1

dupa...

1

jeszcze z 2 gole mogli by strzelic ale nie jest zle :D

1

A co ten boczny zrobił? Messi wychodził sam na sam a ten pokazał spalonego którego NIE BYŁO!
To był by gol na 2-0 wiec wątpię żeby się wtedy Real podniósł

1

Jeśli Leo wyprzedzi di Stefano to będzie wielkie osiągnięcie

1

@leo097 skończ płakać, bład arbitra ewidentny ale to nie powód żeby mieszać w to Real.

1

Oby sie udal ten transfer ale z Chelsea bedzie go ciezko wyciagnac.

1

niech valdes odejdzie juz zima...

1

Czemu nie zatrudniliśmy latem Llorisa który do Tottenhamu poszedł za bezcen.
Może uda nam się wyciągnąć Courtoisa z Chelsea jest młody i uważam że u nas mógł by się świetnie sprawdzić.
A jeśli Valdes odejdzie to płakać po nim nie będę...

1

Czemu nie zatrudniliśmy latem Llorisa który do Tottenhamu poszedł za bezcen.
Może uda nam się wyciągnąć Courtoisa z Chelsea jest młody i uważam że u nas mógł by się świetnie sprawdzić.
A jeśli Valdes odejdzie to płakać po nim nie będę...

1

@Nejdro nie, on zdobył 6 bramek ale w Live

1

@itruikt takich kibiców jak Ty Barcelona nie potrzebuje.
Klubowi nie kibicuje sie bo gra tam nasz ulubiony zawodnik.

1

Nie jestem przekonany czy to faktycznie taki wielki talent

1

Nie wiem po co na tej stronie sa dodawane wpisy na temat tego co sprzedawczyk uważa.
a swoja droga ciekawe jak to jest gdy w ciebie rzucaja swinskim lebem

1

Nie ma az takiej duzej przyjemnosci gdy wygrywa sie lige juz w rundzie jesiennej ale lepiej zeby nie bylo duzych emocji niz gdyby Real miał ją wygrac :D

1

Ja jestem zawsze optymistycznie nastawiony więc mysle ze wygramy 3-1

1

A gdyby reprezentacja kraju gospodarzy wygrała MŚ i ME to kogo wtedy fifa zaprosi? Wicemistrza i 3 drużynę z danego kontynentu?

0

Fajnie by bylo gdyby Valdes przeszedł do City ale gdyby byla to wymiana i my dostalibysmy Harta.

1

@JoeBlack ale weź pod uwagę że jak mecz u siebie nawet wygramy np. 5-4
a drugi 1-0 to i tak przejdziemy bo jeśli wygrasz oby dwa mecze niema szans żebyś odpadł

1

Najgorzej gdybyśmy trafili na Bayern PSG lub Chelsea co prawda The Blus nie są teraz w dobrej formie ale do 1/8 jeszcze trochę czasu więc mogą odzyskać formę oczywiście jeśli wyjdą z grupy :D

1

skoro Pedro na ławce to mógł Tito dać Alexisa za Tello

1

mi się nie podobają

1

Gol piękny ale nie powinien być niestety uznany.
Ale dobrze że na naszą kożysć się sędzia pomylił a nie na Celty

1

Szkoda że Pinto nie gra , po pierwsze miał by niezwykłe wrażenia bo to przecież mecz z jego była drużyną a po drugie jest na pewno pewniejszy niż Valdes ostatnio...

1

@CuleLbn bo nie mamy obrony!
Cały czas kontuzje: Pique Puyol Muniesa i jeszcze zawieszenie Mascherano jedynym nominalnym stoperem zdolnym do gry jest Bartra.
W zimie trzeba nam środkowego obrońcę i bramkarza...

0

i git

1

Trzeba kupić nowego bramkarza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?