0

Najgorsze jakie pamiętam a już prawie 10 lat kibicuję Barcelonie.

0

On powinien dostać zawieszenie na przynajmniej 10 spotkań to powinno rozwiać jego zapędy.
Zgadzam się całkowicie z Xavim Aguado.

1

Szkoda mi że odszedł od nas to jeden z moich ulubionych lewych obrońców.

1

Dzięki Maxwell powodzenia choć kochałem Cię w Barcelonie.

1

Nie ma szans niech biorą Keite a od niego niech się odwalą.

1

Zamiast Marcelo A.Cole.

0

Jak by kupili Cavaniego za 28milionów to rozumiem ale żeby 60 za Naymara

0

ja go w Barcelonie nie chce prędzej w Chelsea ale on ma dużo czasu żeby stać się wielkim

1

zimą nikogo nie kupujmy ale latem Cavaniego i Albę

1

Myślę że powinniśmy wypożyczyć Edena Hazarda lub Edinsona Cavaniego najlepiej z opcją wykupu

1

pamiętacie jak na początku w Barcelonie mówił że też przyjęli go z otwartymi ramionami i że Barcelona to też jest jego drugi dom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?