Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja uważam że powinni zostać sprzedani tacy piłkarze jak Adriano w jego miejsce Alba , Affelay a w jego miejsce Lavezzi lub Iker Muniain , Keita a w jego miejsce Bale (wiem że nie grają na tych samych pozycjach)
Żeby zaostrzyć rywalizację na prawej obronie sprowadził bym Walkera ale Daniego zostawił.
Pedro mógł by odejść gdyby został Guardiola bo jak wszyscy wiemy w tym sezonie nie za dużo dostawał szans od niego ale Tito na pewno będzie mu dawał więcej czasu na boisku.
A co do Fabregasa i Alexisa myślę że również zostaną.
Nie każdy musi zgodzić się z moją wypowiedzią ale to tylko moje zdanie.
0
Nie możemy sprzedać Alvesa przecież to najlepszy prawy obrońca świata.
Kto go może zastąpić?
0
@Królewski94 tak , uważam to za bardzo stosowne.
0
"Nie spotkałem się z Abramowiczem. Byłby to brak szacunku dla klubu." ta wypowiedź potwierdza to że jest kimś więcej niż tylko zwykłym trenerem.
A z drugiej strony uważam że Chelsea była by dla niego dobrym klubem nie tak dobrym jak Barcelona ale odnalazł by się tam.
0
@Hasz29, Hazard jest bliżej Manchesteru tylko nie wiadomo którego City czy United.
0
Smutną wiadomością była przegrana z Realem smutną wiadomością było odpadnięcie z Ligi Mistrzów ale to jest najsmutniejsze wydarzenie od kąt kibicuję Barcelonie czyli od 7 lat.
0
Real odpadł i oliwa sprawiedliwa.
0
Jak można dać Cuence do wyjściowego składu a Pedro na ławkę?
Albo jak można nie wystawić Alvesa?
0
Wiem że to będzie wspaniały mecz.
Po cichu liczę na to że Barcelona wygra 1-0 z Chelsea i decydować będą rzuty karne a po nich Barca awansuję i w maju wygra Ligę Mistrzów.
0
Wiem że to będzie wspaniały mecz.
Po cichu liczę na to że Barcelona wygra 1-0 z Chelsea i decydować będą rzuty karne o po nich Barca awansuję.
0
Moim zdaniem w 1 składzie powinni grać Pedro zamiast Tello Fabregas zamiast Thiago Pique zamiast Adriano a wtedy wszystko potoczyło by się inaczej.
No ale cóż pozostaje nam tylko triumf w Lidze Mistrzów i w CDL.
0
@whatis, wierzę Ci ale ja tej strony nie odwiedzam więc nie orientuję się jaki jest tam poziom komentarzy ja też źle sformułowałem mój poprzedni komentarz bo powinienem napisać że wkurzają mnie niektórzy kibice Realu.
Przepraszam jeśli uraziłem kogoś.
0
Wkurzają mnie fani Realu.
Siedzą cały czas na stronie o FC BARCELONIE i wszystko i wszystkich negują.
Najwidoczniej strony o Realu są zbyt mało ciekawe i muszą na naszych stronach przesiadywać.
0
No ma chłopak rację bo przecież Messi Alves Keita Adriano Sanchez Abidal (przed kontuzją) Afellay (przed kontuzją) wcale nie grają.
I swoją drogą mówi tak tylko dla tego że był zbyt słaby i go wywalili.
0
Na stronie Realu same komentarze typu: "obyśmy tego nie przegrali" "postawmy autobus" "mamy już tylko 1 punkt przewagi a było 10"
więc nawet fani Realu nie wierzą w zwycięstwo.
Spokojnie wygramy.
0
2-0 dla Barcelony.
Potem Real remisuje z Bilbao i mamy mistrzostwo.
0
Cholera!
Ale na Camp Nou dostaną w dupsko 3-0.
0
Na Stamford Bridge stawiam remis 1-1 ale na Camp Nou 2-0 lub 2-1 dla Barcelony.
To będzie ciężkie wyzwanie ale mam nadzieję że nasi pokażą klasę.
0
Nigdy mu NIE DARUJĘ.
Podły zdrajca , tego piłkarza nienawidzę.
Jak można było deklarować że nie chce się opuścić Barcy a w następny sezonie grać w barwach Realu?
Zdrajca i oszust nawet nie zamierzam czytać tych jego żałosnych wypocin.
0
Ja uważam że był by świetny wzmocnieniem ale gdyby o 10mln zbili kwotę.
0
Zapomniałem o Alexisie przepraszam.
0
Ja go u nas nie chce.
On do nas nie pasuje niech idzie lepiej do Chelsea albo do Interu.
Choćby jego styl życia nie pasuje do FC Barcelony oraz stylem gry on nie jest graczem zespołowym on że się tak wyrażę "chami się" na boisku.
Poza tym mamy takich graczy jak Villa Messi Pedro Affelay Fabregas i już dojrzewające gwiazdy czyli Tello i Cuenca.
Po co nam ktoś jeszcze?
0
Mało ważne czy to koniec jego kariery piłkarskiej, ważne żeby nic mu się nie stało i żeby mógł normalnie żyć.
Jestem z tobą Eric wszyscy jesteśmy z tobą.
0
Tak powinien się zachowywać prawdziwy trener.
Nie skarżyć się na arbitra (tym bardziej nie czekać na niego przy jego samochodzie) tylko przyznać że jego drużyna nie wykorzystała swoich sytuacji i przyznać że Barcelona była po prostu lepszą drużyną.
0
Dziwi mnie brak powołania dla Pedro i dla Kaki.
1
Ja go nigdy w Barcelonie nie widziałem i nie widzę on do nas nie pasuje a przecież na ławce siedzi taki zawodnik jak Pedro a Villa jest przecież kontuzjowany.
Więc jeśli na ławce zasiada mistrz świata i europy a już świetnie zapowiadają się Tello i Cuenca to po co nam Neymar?
0
Ja wolę Albę.
0
Pepe poczuje to co Figo gdy wrócił na Camp Nou tylko z innego powodu
0
To jest prawdziwy piłkarz.Nie pieniądze lecz miłość do klubu.
0
Jak Pele zdobędzie 3 (2 jeśli nie liczyć tego w którym był kontuzjowany) razy Ligę Mistrzów to pogadamy.