Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wszyscy tylko nie Bartomeu! czlowiek ze starego zarzadu wiec i tak nic sie nie zmieni a Rosell bedzie rzadził zza kurtyny... tylko całkiem nowy zarząd mogł wyprowadzić nasz klub znow na wlasciwa sciezke, ewentualnie mogl wrocic Laporta i chyba za nim bylbym najbardziej
wszystko bez zmian do 2016...
1
wszystcy tylko nie Bartomeu! czlowiek ze starego zarzadu wiec i tak nic sie nie zmieni a Rosell bedzie rzadził zza kurtyny... tylko całkiem nowy zarząd mogł wyprowadzić nasz klub znow na wlasciwa sciezke, ewentualnie mogl wrocic Laporta i chyba za nim bylbym najbardziej
wszystko bez zmian do 2016...
1
Super Rosell rezygnuje a jego miejsce zajmie Bartomeu... Czyli nic się nie zmieni, jedynym dobrym wyjściem są wybory i tylko jeśli wygra Laporta lub będzie całkiem nowy zarząd nasz Klub ma szanse odzyskać miano "wiecej niż klub"
1
brawo, zasłużył choć gdyby nie kontuzja Messiego to kto wie...
w kazdym razie gratulacje
1
3-5 :)
1
stwierdzilem na 8 min przed koncem meczu ze juz sie nic nie wydazy poszedlem spac bo czekal mnie ciezki dzien...
juz nigdy nie bede ogladal zmeczony meczy :)
1
pomimo tego ze mamy wielu pomocnikow to ja zdecydowalbym sie na jego transfer poniewaz potrzebujemy dobrego zmiennika Iniesty bo Fabregas jest stylem bardziej podobny do Xaviego a do tego mata moze grac na RW
mysle ze on moze nam dac ta przebojowosc i nieprzewidywalnosc ktorej nam potrzeba a do tego ma swietna technike
a poniewaz chce odejsc i poprosil o wystawienie go na liste transferowa to mysle ze nawet za 30 mln moznaby go miec a bez watpienia jest wart znacznie wiecej
1
http ://www.rea lmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=46152 tu masz artykul o tym ze jednak byl :)
1
tak jak kolega Kalaguczi wspomnial o Ozilu tak ja powiem ze Isco tez chcial grac dla Barcelony i byl antymadridista :)
1
to ma sens Busquets na tym bardziej defensywnym rozgrywajacym a Iniesta kolo niego bo Xavi juz nie moze byc stalym czlonkiem podstawowej 11 no ale zeby tak sie stalo to trzeba najpierw miec Aguero a do tego nam daleko :)
1
nie wszyscy pilkarze sa tacy jak Bale zeby wypinac sie do klubu ktory mu placi i z ktorym ma wazny kontrakt...
1
z Wolfsburga wolalbym Diego a akurat kontrakt mu sie konczy ;)
1
gdyby byl wyzszy to zapewne nie mialby swojej szybkosci i techniki ale zgadzam sie ze grac z niego zeczywiscie swietny ;)
1
gdzie sa ci ktorzy chcieli go sprzedac? on zawsze strzelal w waznych meczach np. podczas 5-0 z Realem albo finału LM w 2011
szkoda tylko ze zbyt zadko decyduje sie na strzal bo gdyby czasem mniej podawal a wiecej strzelal to zaloze sie ze mialby znacznie wiecej goli
gdy on strzela to na ogol pilka leci w bramke a np. gdy strzela Dani to pilka leci Panu Bogu w okno choc zdazaly sie mu perelki ;)
1
obunożny ;)
1
ale za to jest szybkim skocznym i silnym obronca a takiego nam potrzeba ;)
nie zapominaj ze RVP za mlodu byl wiecznie kontuzjowany a teraz jest jednym z najlepszych napastnikow swiata
1
nie zapominaj o Edgarze Ie
1
szkoda ze zniszczyly go kontuzje ale i tak byl swietnym obronca ;)
1
panowie i panie nie zapominajcie ze w tym momecie to Atletico jest naszym glownym rywalem a nie Real
1
Brawo!!!!!
1
w koncu panowie!
1
brawo...
1
"Iniesta" tu nie trzeba komentarza
bardzo się cieszę lecz nie jestem w stanie tego znieść że Andres po jego wygaśnięciu bedzie już w tak podeszlym wieku jak na pilkarza
no ale coz nic nie trwa wiecznie nawet Iniesta
1
choć zawsze wiedziałem, że ta chwila musi nastąpić to zawsze żyłem chwilą,
zachwycałem się jego grą i nie myślałem o tej chwili...
żywa legenda, od kiedy pamiętam zawsze w Barcelonie, obok Xaviego najbardzej rozpoznawalny członek rodziny Barcelony obecnych czasów zastanawia się nad zakończeniem Kariery... (celowo z dużej litery)
czy może być smutniejsza chwila dla kibica Barcelony niż to gdy Kapitan zastanawia się nad zawieszeniem butów na kołku?
wciąż wieżę, że to nie jest jego łabędzi śpiew ale jeśli zdecyduje się odejść to uszanuję jego decyzję, zresztą tak jak każdą inną
Na zawsze w moim sercu będziesz Kapitanie
1
Cesc do pomocy razem z Iniesta i Songiem/Busquetsem a atak taki jak z Celtikiem
1
to bedzie bardzo trudny mecz, ten sezon pokazal ze pomimo tego spadku z la liga sprzed dwoch sezonow nic nie zmienil i Villarreal wciaz jest jedna z najlepszych ekip
do tego Żółta Łódź Podwodna to moja druga ulubiona druzyna po Barcelonie
i trzymam za nich kciuku juz od 5 sezonow ale jednak mam nadzieje ze Barcelony nie zatrzymaja ;)
1
ja też, niestety...
1
ja chciałbym trafić na Arsenal
wymagający przeciwnik przez co zobaczymy na co nas stać
i może Messi znów trafi taką piękną bramkę ;)
1
wiesz co to przecinek?
1
tak Barcelona powinna grać, Neymar do tej pory sporo nie strzelal ale gdy znalazł się na ST to od razu pokazał że ma wielkie umiejętności, gdy Messi wróci powinien go Martino spowroyen ustawić na RW Neymara na ST a Pedro/Alexisa na LW ;)