Bartek953
Dołączył/a: czerwiec 2011
Katowice
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
przez pierwszy sezon, potem trafia do pierwszej druzyny
a Barca B to przeciez tez Barcelona wiec dlatego tak napisalem :)
1
czemu nie ma informacji ze Suarez przechodzi do Barcelony?
dogadali sie juz i ma podpisac 4 letni kontrakt
oczywiscie Denis Suarez
1
masz racje niech go wywala do Schalke
1
serio Adan lepszy? a no tak mowisz o Lopezie...
1
Ile ja bym dal zebysmy sciagneli Ikera do siebie...
ale to niemozliwe bo on ma szacunek dla klubu i kibicow wiec nigdy nie przeszedlby do rywala ale zarzad Realu niestety nie ma go dla niego
jesli odejdzie to tylko do innej ligi
1
mowilem ze Isco ma owiele wiekszy talent od Thiago ktory obrocil sie plecami do tych ktorym wszystko zawdziecza
mowilem ze bedziemy zalowac ze nie kupilismy Isco kiedy zostal nam polecony
1
oby to byl tylko zabieg majacy na celu zbicie ceny za jakiegos ŚO...
ale znajac naszego kochanego Rosella nie sprowadzi nikogo na stopera bo przeciez mamy Messiego ktory jest nie wiele nizszy od Adriano a skoro Brazylijczyk ratowal nam dupe w meczu z Realem to Leo bedzie jeszcze lepszy, taka sciana a'la Gorgoń...
1
Dzieki za poparcie :)
1
ojj wierz mi dalby
1
Ja nie wiem czemu wszyscy mowia ze Thiago ma taki wielki potencjal
Isco jest o wiele lepszy od niego a do tego mlodszy i bardzo zaluje ze gdy zostal polecony Barcelonie nie wzieli go bo nieszczesnemu Alcantarze chcieli dac szanse a on pozniej narzekal ze malo gra (a to nie prawda) i obrucil sie plecami do tych ktorym zawdziecza wszystko
Real zaplacil za Isco nie wiele wiecej niz Bayern za Thiago a zrobil sto razy lepszy interes i Isco to jest pilkarz ktorego szczerze Los Blancos zazdroszcze i obawiam sie go w przyszlosci
A Sergi ma jak dla mnie wiekszy talent i wieksze predyspozycje do gry w Barcelonie z kolei Rafinha to zeczywiscie bardziej utalentowany z braci a do tego (przynajmniej ja tak uwazam) bardziej oddany Blaugranie oby tylko nie sluchal swojego ojca bo w moim mniemaniu on rowniez nie jest oddany Barcelonie
1
chyba 50 mln nie wiem czy to klauzula ale Porto tyle za niego chce
1
to czemu wlasnie Laporta zbudowal potege Klubu skoro jest tylko politykiem a Rosell ja niszczy?
1
kupowac go za kazda cene nawet za 50 mln i tak zwroci sie za koszulki i kase z LM
stoper jest niezbedny jesli z nim w skladzie dojdziemy chociazby do cwiercfinalu LM splaci sie jeszcze w pierwszym sezonie
1
wlasnie ze Laporta sie tych dlugow pozbyl i sciagnal takich graczy jak Deco Eto czy Ronaldinho
to dzieki niemu Barcelona stala sie najlepsza a Rosell teraz ja niszczy i nie gadaj ze niweluje wiecej dlugow bo gdyby nie Joan Barcelona nie byla by taka marka i nie przynosila by takich zyskow bo to on wygral 2 LM i to on zatrudnil Guardiole jako trenera
1
Bangkok kojarzy mi sie z Kac Vegas :)
1
co masz do Laporty? gdyby nie on Barcelona grala by teraz co najwyzej na poziomie Atletico
i nie rozumiem czemu dostalem minusy za to ze napisalem ze mialem wtedy 4 lata?
1
nie, mialem wtedy 4 lata :)
1
A Rosell prezesem to najgorsze co mnie spotkalo jako kibica
1
wow!!!
1
taki mlody a jaki spokoj opanowanie wyczucie i orientacja
nie byle do Neymara przekonany ale to sie zaczyna coraz bardziej zmieniac
0
ale Navas gra w City nie w PSG
1
po co przedstawiac tego zawodnika? przeciez kazdy fan pilki go zna a przynajmniej powinien chyba ze jest takim innym "kibicem".
przechodzac juz do samego transferu: jak dla mnie moze przyjsc 15 mln to mniej niz sa Songa a Valbuena wypelni luke po Thiago ktory nie oszukujmy sie odejdzie a moze i nawet po Villi bo David byl czesciej wystawiany jako skrzydlowy a Mathieu moze grac na ŚP PS i ŚN nie pamietam czy na LS tez ale pewnie tak bo przeciez jest prawo nozny
15 mln za takiego gracza to nie duzo a moze pomoc w przypadku kontuzji lub formy coraz to starszego Xaviego a on sam nie jest az taki stary spokojnie 2 sezony moze pograc na najwyzszym poziomie a pozniej albo niech odejdzie (tylko nie za 2 mln...) lub niech gra jako rezerwowy
podsumowujac ten transfer ma wiecej + niz - wiec jestem za
1
tez uwazam ze to stanowczo za niska kwota 2 mln za Ville... Rosell mistrz negocjacji
za Davida mozna bylo dostac spokojnie 10 mln a nawet 14 mln ale nie lepiej go sprzedac za bezcen...
ale dla Villi to dobrze ze odszedl i to jeszcze do Hiszpanskiego klubu gdzie duzo pogra
1
dobrze ze zaczynamy u siebie
a tak odchodzac od tematu slyszeliscie ze podobno Barcelona zlozyla oferte 30 mln funtow za luiza?
1
Carrol-20 mln
Villa-2 mln
bez komentarza...
1
co 5 mln? za Ville? on jest wart minimum 12 mln a moze i nawet 15 a oni go sprzedaja za 5...
prosze niech Laporta wroci...
1
na pewno lepiej dac na Luiza 30 mln niz 32 mln na Marquinhosa...
1
a Di Stefano przypadkiem nie był również związany z Barceloną tylko że Real nam go podkradł?
Mi się zdaje że miał już z nami kontrakt podpisany a Real wtedy dołączył do walki i nam go zabrał.
Barcelona się wtedy odwoływała ale po stronie Realu stanął Franco.
Jeśli się mylę to mnie poprawcie ale takie coś mi się o uszy obiło...
1
poniewaz go lubie nie chce aby psul sobie jeszcze bardziej kariere przechodzac do Barcelony jako jeszcze wiekszy rezerwowy ale i tak mysle ze to jego cale zaoferowanie sie to plotka lub tylko cos wyrwanego z kontekstu w jakiejs jego wypowiedzi
1
dostawal malo szans i mysle ze dobrze ze odchodzi i nie jest juz taki mlody jak niektorzy pisza ma przeciez 23 lata, szkoda tylko ze tak tanio bo przynajmniej 4mln powinny byc w podstawie + te 1,5mln zmiennych