Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Widać, że wiele reprezentacji ma totalną wy***kę na towarzyską Ligę Narodów. Piszę to dlatego, że po wygranej Portugalii w LN, wielu napinaczy pisało, że podważane są te rozgrywki ze względu na nienawiść do CR7.
No to może teraz lizusy Cristiano przejrzą na oczy.
4
@tobiasson92 On nigdy poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
6
Żenujące były komentarze domagające się zmiany Lewego już w trakcie 1 połowy. Koledzy słabo współpracowali z Lewym, a ten grał spokojnie, ewentualne straty piłek wynikały z ryzykownych podań w niedogodnych sytuacjach.
Ostatecznie Lewy pokazał kilka zagrań bardzo wysokiej klasy i udowodnił, że bez niego repka wiele traci na wartości. Pamiętajcie, że inni też zyskują sporo miejsca, bo obrońcy rywali muszą nieustannie mieć Roberta na radarze.
6
Przypominam, że zarówno Polska jak i Belgia to reprezentacje, które wystąpią na MŚ w Katarze.
Jedna impreza - dwa piłkarskie światy.
1
Kiedyś był taki komentator, który dzielił transmisje ze Szpakiem - Zydorowicz. On twierdził, że na boisku biegają Beldzy i Holendrowie
11
Będzie dobrze tylko musimy tych 4 Belgów wyeliminować: Batchułaja, Baczułajego, Batszełaja i Baczyuaje.
7
Lewy zagrał tę piłkę genialnie.
3
Obiektywnie mówiąc głowa to część ręki
0
@GeneralXavi Podpisuję się pod słowami kolegi @Borneo , wiadomo o co chodzi, a ty nadmiernie filozofujesz. Gdyby tak się czepiać każdej wypowiedzi, nie szłoby gazety w kiosku kupić.
1
@tomek8756 Słusznie, bo transseksualna kobieta, to nie to samo co kobieta i rywalizacja zamienia się w absurd
1
@AlwaysBlaugrana @Firestone Zakompleksieni Bawarczycy czy Niemcy to chyba ostatnia rzecz jaką byłbym w stanie wymyślić. Nie wiem skąd Wy to bierzecie?
4
Klopp musi mieć duże przekonanie do Darwina Nuneza, skoro Liverpool zdecydował się wyłożyć 75mln euro, a suma transferu może zamknąć się w 100 mln. W sumie tak to powinno działać: najpierw zatrudniamy trenera, który ma pomysł na zespół, a potem dajemy pewnemu, kompetentnemu trenerowi dużą kasę na transfery, której z dużą pewnością nie zmarnuje.
A sam Nunez był już wcześniej wysoko oceniany przez kupujących: najpierw Almeria wydała na niego 13 mln, przy wartości rynkowej 750 tys, potem Benfica przy 39 mln (wr10mln), a Liverpool dodał do wartości rynkowej 20 mln.
Chłopak ma 22 lata i widać, że się rozwija:
w sezonie 2020/21 - 6g /9 a w lidze i 5/1 w Lidze Europy
w sezonie 2021/22 - 26 g/4 a i 6 goli w LM
Tu się wszystko zgadza. Jest rozwój z sezonu na sezon, jest młody wiek i na końcu jest trener, który tak utalentowanego chłopaka jeszcze rozwinie
2
@macio_944 To prawda, że stabilnością Argentyna się wyróżnia. Niestety, na MŚ wystarczy, że jakiś rywal będzie miał jeden natchniony wieczór i może załatwić Messiego i spółkę
1
Polska przed pierwszym golem przeciw Holandii wymieniła 711 podań. No taka krąży legenda na mieście.
3
@fart Zgadzając się z Tobą w pełnej rozciągłości, kieruję pytanie: a czy Ty szanowny kolego, jak ja, umiłowany w koszykówce jesteś gotowy na inwazję kosmity z planety GSW o zidentyfikowanej tożsamości znanej jako Curry?
1
@FC1899Barca Aż mi trudno sobie wyobrazić, żeby mógł powiedzieć, że tu już są - to naukowiec. Choć wiesz co, możliwe, że powiedział o tym, że nawet gdyby tu obcy byli nie mielibyśmy narzędzi by to odczytać.
Jednak źródła pisane są pewniejsze, choć w luźniejszej pogadance, pewnie trochę pobawił się w spekulacje.
6
@AmigoBlancos Ja jestem wielkim fanem Chorwata. Wielki zawodnik.
0
@FC1899Barca Czytałem książkę Hawkinga i nic takiego nie mówił. Masz cytat z Hawkinga:
A czy istnieje życie rozumne na Ziemi? Mówiąc
poważnie, jeżeli istnieją istoty rozumne gdzie indziej we wszechświecie,musi to być bardzo daleko od nas, w przeciwnym wypadku
zdążyłyby odwiedzić nas tu, na Ziemi. I jak sądzę,
wiedzielibyśmy od razu o takiej wizycie — to mogłoby wyglądać tak jak w filmie Dzień Niepodległości.
1
Po przeczytaniu paru lektur dotyczących kosmosu i naszego Wszechświata, ubolewam a może się nawet cieszę, że oczekiwanie na kontakt z inną cywilizacją jest mrzonką.
Żeby to było możliwe, musiałaby wyewoluować inna cywilizacja, która osiąga wysoki poziom techniczny. A co to znaczy wysoki? My wysyłamy sondy, które ledwo opuszczają planetę, a Wszechświat to odległości mogące sięgać nawet bilionów lat świetlnych.
Nasze istnienie na Ziemi to ultrakrótki okres. Więc wyobraźmy sobie, że dwie cywilizacje techniczne musiałyby wykorzystać okresy swojej prosperity by nawiązać kontakt. A przecież mogą się posługiwać innym typem komunikacji, będąc w gigantycznym oddaleniu. Ewentualna "wiadomość" mogłaby dotrzeć np. miliardy lat po wyginięciu nadawcy.
Inna sprawa, że obca cywilizacja osiągnęłaby taki poziom rozwoju, że człowiek byłby postrzegany przez obcych jak karaluch, czyli coś zupełnie niegodnego uwagi.
Oczekiwanie na kontakt z obcymi to niepotrzebna czynność. Nie ma też co robić sobie nadziei. Poza tym przy Wszechświecie, w którym obowiązuje walka o przetrwanie, goście mogliby nas zlikwidować, traktując jako prymitywne ale zagrożenie.
3
Czy ktoś z Was zatruł się kiedyś śmiertelnie grzybami?
2
@Sau_Ron A powiedz mi, ile wygraliśmy trofeów w ostatnich 3 latach? No to masz odpowiedź na pytanie. Barca powinna była zrobić odświeżanie składu wcześniej, ale z Bartomeu to było niemożliwe.
Cała paczka nietykalnych niezawodnie zaliczała wpadki w LM w ważnych meczach, a na dystansie sezonu już nie dojeżdżają na topowym poziomie. Dlatego zawsze zabraknie do wygrania ligi. Skład do reorganizacji od kilku sezonów, ale nie było w klubie ludzi z jajami. Zamiast tego tuczyli się na kontraktach.
3
@Sau_Ron Po 500+ przyjechał i 13 i 14 emeryturę
12
@Peciak Ale to nie jest skreślanie z powodu widzimisię, tylko trener wie, że dany profil zawodnika nie jest skrojony pod taktykę zespołu. Dlatego też inny profil zawodników ma Pep, a inny Klopp.
Zaufałbym trenerom bardziej, oni wiedzą kto im się przyda.
0
Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale przed chwilą widziałem Elvisa! On żyje!
19
To nie były błędy dzieciaka Pedriego, tylko całej dorosłej tłuszczy, która otoczyła go "opieką"
4
Dzień dobry Pani redaktor. Dlaczego Pani Julia robi nam taką sieczkę z głowy sprzecznymi informacjami?
0
@korn234 Nie no zagalopowałeś się, ale rzeczywiście pisowskie trole mogłyby i pewnie będą w swojej propagandzie używać tego argumentu. I co smutne Polacy to pewnie kupią
1
@Kgorecki2500 Przeczytałem parę książek na ten temat - bardzo daleka droga do kolonizacji czegokolwiek. Może księżyc jakoś dałoby radę w jakiejś nieodległej perspektywie.
Co do wyboru utworu - brzmi nieco "inwazyjnie"
1
@Ojciec5tkidzieci Ale tu ma 100% racji. Skoro mamy feminatywy to wyraz doktorka nie kończy się na r, zatem można użyć kropki.
Jej rozmówczyni nie ma racji.
2
@gaucho104 Z Tobą jest gorzej niż myślałem. PO ani partie wcześniej nie były typowymi partiami łupieżczymi.
Dopiero PiS sprowadził jakiekolwiek standardy do rynsztoka i jest partią, której naczelnym celem jest rozkradanie zasobów publicznych.
Co Ty masz za beton w głowie, chłopie. Jesteś kompletnie odklejony od rzeczywistości - produkt doskonały prania mózgu przez Kurskiego. A może Ty masz tak sam z siebie?