Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czas mija a Pochettino dalej jest trenerem PSG
1
@AdamaTraore No a przez kogo zaczęła się wojna? Przez PiS
8
@Nano22 A najlepsze z tego wszystkiego jest to, że te statystyki dalej nie oddają w pełni różnicy między tymi piłkarzami.
Jak z nich wyczytać genialne 30 metrowe podanie w rozegraniu, coś co Messi robi regularnie, a CR7 nawet nie umie sobie tego wyobrazić?
Albo jak tu zobaczyć fenomenalną grę Leo w grze kombinacyjnej?
Albo jak z asyst wyczytać, ze Messi kreuje grę dla całego zespołu, podczas gdy asysty CR7 najczęściej są typowym podaniem napastnika w polu karnym? Nawet gdy CR7 był w większej mierze kreatorem na wcześniejszych etapach kariery, to gdzie mu do tego Leo robi n rozegraniu.
2
@kamilop I masz w pełni rację. Znani i bogaci się bawią, a ludzie skaczą sobie do gardeł na necie - tak to działa
0
@Danny Gaucho Nie - nie urasta. Tak - tak pewnie by mówili, ale najczęściej przy braku goli, nikt specjalnie nie zdaje sobie sprawy (a szczególnie obśmiewacz), że dany zawodnik grał mecz np. z Luksemburgiem, ponieważ kogo to de facto obchodzi?
Gdyby Leo skończył mecz z Estonią z asystą, nikt nie sprawdzałby rankingu Estończyków, a tak prawie wszyscy wiemy, że Estończycy są na 110 miejscu w rankingu - to broń na wyśmianie wyczynu Leo.
Swoją drogą, czytając wiele dyskusji o piłce, ilu kibiców nie ma pojęcia o tym co mówi, to aż przerażenie ogarnia.
35
Rozkminiłem jak to działa z golami przeciw zespołom typu Estonia. Takim ekipom można strzelić maksymalnie 2 gole. Jest to standardowa liczba goli, która nie podpada "ekspertom" z internetu.
Hattrick jest niebezpieczny, ponieważ z definicji jest spektakularny, a zatem rzuca się "ekspertom" w oczy. I wtedy namierza się strzelca po czym zaczyna się go nie chwalić, tylko dyskredytować (no bo kto by nie strzelił hat-tricka Estonii)
I tu można by pomyśleć, że skoro rywal słaby, to należałoby strzelić 4 bramkę rywalowi by zamknąć gęby "ekspertom. Nic bardziej mylnego - kolejna bramka oznacza jak słaby musi rywal. Zatem dochodzi do kuriozalnej sytuacji, że każdy kolejny gol potwierdza jak słaby jest napastnik ponieważ strzela gole coraz słabszemu zespołowi.
Podsumowując - gdyby Messi strzelił Estonii 8 goli, oznaczałoby to grę z katastrofalnie słabym rywalem i kompromitację Leo. Oczywiście w oczach "ekspertów"
6
Tak naprawdę, facet nie przestaje być facetem gdy zmienia operacyjnie płeć. Facet przestaje być facetem gdy musi prosić partnerkę o otwarcie słoika.
Trudno o większą hańbę dla męskości.
3
@Colon Dodajmy, że 358 osób jest absolutnie reprezentatywne dla całego świata i przez to niepodważalne.
2
Czy biały śnieg to rasizm?
3
@fart @Mns21 Ale GSW przejechało się po Bostonie. I teraz ciekawe ile tu było po stronie Bostończyków z wyrwania pierwszego meczu, a ile faktycznej niemocy.
Nie wiem jak Tatum to zrobił, ale zaliczył jakiś epicki minus przebywając na parkiecie -36.
No nic musi Boston sprężyć się u siebie.
1
@michal26 Ok, ale jak to się ma do informacji, że Ukraina przejdzie załamanie gospodarcze cofające ją o blisko 50% PKB, podczas gdy Rosja na skutek sankcji (nie działań Ukrainy) zanotuje ok 17% spadek?
To nie jest takie hop siup. Ta wojna ciągnąc się przez wiele miesięcy uniemożliwi Ukraińcom powrót do normalnego funkcjonowania. Ukraina w mojej ocenie jest potężnym przegranym już ze względu na sam fakt działań wojennych powodujących wielkie straty.
Patrzę na nasz kraj i zastanawiam się jak Ukraińcy zmarnowali 30 lat, nie dążąc do dołączenia do struktur zachodnich. A może potrzebowali takiej pobudki, bo wcale nie mieli takiej potrzeby i nie chcieli jej rozwijać
1
@Colon Rush "Cut to the chase" - swego czasu niemiłosiernie się w tym kawałku zasłuchiwałem, a płyta to mistrzostwo wszechświata
7
@Comfortable_ Ale jak rzadko, normalnie Leo jakiś pochowany z tyłu, albo uczestniczy w improwizowanych akcjach. Pochettino przez cały sezon nie naoliwił żadnych schematów, które szłyby w ciemno
4
W PSG męki, a w reprezentacji trup nagle gra jak fenomen, czy to Włochami czy to z Estonią.
Ale marnowany jest potencjał Leo w PSG
1
W związku z rozpoczynającym się meczem Portugalii ogłaszam konkurs na najpiękniejszą część ciała Ronaldo.
Zwycięzca otrzyma w nagrodę możliwość wysłuchania 30-minutowego wykładu profesora @arasz1819, który opowie szczegółowo o mentalu CR7.
0
@against_modern_football A to co innego. Jednak trzymając się faktów, jako państwo postkomunistyczne wychodziliśmy z całkowitego zaścianka, zatem Zachód był dla nas wzorem, a cywilizacja zachodnia kontrastując ją z większością świata, może być uznana za wielką. Przecież gwarantuje poziom życia na wysokich pułapach, choć nie wszystkim.
Większość świata raczej może zachodowi zazdrościć.
0
@Venecio Może TVN nie jest w wysokiej formie, ale na TVP za przemoc w rodzinie polskiej odpowiedzialny byłby Tusk
11
Muszę ogolić twarz i nogi i spryskać się elitarnym perfum bo za 20 minut Cristiano wybiega na murawę.
1
@P33ck Uszanowanie
3
Słabszy rywal, silniejszy, a Argentyna pyka sobie tę piłeczkę sprawnie, formacje zwarte, założenia powzięte i realizowane z pieczołowitością. No ten Scaloni ze strażaka zmienił się w wytrawnego specjalistę.
1
@against_modern_football Ale ta cywilizacja w cudzysłowie to chyba żartujesz? Nie ma tam cywilizacji? Czy Zachód dążył do standardów polskich, czy Polska dąży do zachodnich?
Ktoś tu się chyba znowu zagalopował
21
Messi po indywidualnej akcji na 1:0. Czy trzeba od razu pisać, że to z karnego?
1
@Kondziubarca Tak, tylko muszą się jeszcze zakwalifikować do Kataru, co nie jest niemożliwe
3
Jeśli dziś Argentyna pokona Estonię, to znaczy, że trzeba się z nią liczyć na MŚ
1
@Sau_Ron Telephone lub elephant jeśli kreska to 1 literka
3
Czytam ranking najbardziej absurdalnych/oryginalnych książek. Takie tytuły lecą:
"Trumny zrób-to-sam"
"Kamasutra dla lubiących baraszkować w aucie"
"Jak zieloni byli naziści? Natura, środowisko i naród Trzeciej Rzeszy."
"Dzierganie z psiej sierści"
"Powiększenie piersi za pomocą siły umysłu" - to polecam nieobdarzonym kobietom
"Szopy zombie i mordercze króliki"
"Co twoja kupa mówi o tobie?"
"Wielka księga lesbijskich opowiadań z końmi w roli głównej"
"Jak srać w lesie: Przyjazne środowisku podejście do Zapomnianej Sztuki"
"Hitler - ani wegetarianin, ani miłośnik zwierząt"
"Jak unikać wielkich statków?"
"Ludzie, którzy nie wiedzą, że nie żyją: Jak przywiązują się do niczego nieświadomych przechodniów i co z nimi począć"
"Jeśli Bóg mnie kocha, to dlaczego nie mogę otworzyć swojej szafki?"
"Martwy klient nie zapłaci: Podręcznik dla ochroniarza"
"Uodpornij swojego konia na wybuchy bomb"
"Każdy może być fajny, ale bycie obłędnym wymaga praktyki" to zapewne czytał CR7
""Najlepszy ojciec jest dobrym kochankiem" a to Pique?
2
@P33ck Cześć
2
@Bocheno1 To się pisze medemoizłele, człowieku
1
@patry295 Nie - ziarnas of Czibo
8
Jeśli to prawda, że Putin ma raka, to bodajże pierwszy przypadek w historii medycyny, że rak zaatakował raka