1

@Cvzx Tak, pod plecami, z tyłu

1

@Uukasz_93 Racja, a taki Piechniczek to jeszcze chciałby mieć 3-tygodniowe zgrupowanie

3

@Danny Gaucho Jasna sprawa, często ludziom z zewnątrz coś się wydaje, a jak było naprawdę i czy erozja związku nie nastąpiła wcześniej wiedzą tylko zainteresowani. Może przyczyna była skutkiem, a może nie, któż to wie. I w gruncie rzeczy who cares?

2

No nic, trzeba wypić kawę, przeczytać BravoSport i lecieć w kimę.

1

@Danny Gaucho A to nie Ty pisałeś, że ten news to fake? To jak to jest?

1

@Katalończyk 99 Ale co mają dzieci do natury? Zresztą, wiesz, wybór Shakiry mógł być zarówno naiwny, jak i ostatecznie trafiony. Wyszło na to pierwsze.
Choć gwoli prawdy, przecież tylu równolatków łączy się w pary i ponosi klęskę, że chyba nie ma idealnego przepisu na szczęście

9

Powiem Wam, że tak po ludzku to mi szkoda Pique. Naprawdę starał się oszukać naturę wiążąc się ze starszą partnerką, ale zew natury wygrał i Pique zauważył pod wpływem tego zewu, że ciało 45-latki nie może konkurować z ciałem wyposażonej w gładkości i aksamit 25-latki. Mimo wszystko brawo Gerard, że próbowałeś.

Swoją drogą zawsze zastanawiają mnie kobiety, które biorą sobie za partnera młodziaka, albo kogoś zdecydowanie młodszego. Pachnie to przepisem na katastrofę, a widać w tym nieco naiwności kobiet.

0

@Messi1000000 Musiałeś być taki grubiański? I czar prysnął...

0

@impa Może ta siatkarka, Smarzek

1

@marcin62 Musiałeś go wywoływać? Teraz będę miał przerąbane, he he

1

@tomek8756 Nie musiałbym pytać, dziewczyna byłaby tak oszołomiona, że mental Cristiano wychodziłby z niej z każdej strony

1

@lucas/catalan A no to widzisz. Dzięki tobie trochę sobie na ten temat poczytam. A skoro jest presja (absolutnie konieczna w opinii naukowców, a nie polityków) to tym bardziej warto zadbać o przyspieszony rozwój tej technologii

12

Powiem Wam, że ja byłbym w stanie z łatwością wybaczyć zdradę partnerce, ale tylko pod warunkiem, że to byłoby z CR7. Nawet dopytałbym jak było.

1

@against_modern_football Ale jeśli autobus przewiezie 50 osób do pracy, to nie trzeba 30-50 osobnych samochodów, które zużyją o wiele więcej energii - naprawdę, to trzeba wyjaśniać czy przez chwilę się zawiesiłeś?

2

@lucas/catalan A jak wyłowić wartościową wypowiedź z morza pretensji?
Przeczytałem artykuł o syntetykach, to byłoby ciekawe rozwiązanie ale uderza mnie jedno zdanie: "Produkcja syntetycznego paliwa ma jednak pewne
ograniczenia, wskazuje się też na niski stopień jej efektywności, czyli dużą energochłonność"

Tyle, że to nowa metoda pozyskiwania energii więc może być rozwojowa.

Zabawne jest to jak sobie przeczysz. Nazywasz kogoś eko-oszołami, a na pytanie co zrobisz gdy ropa się skończy lub będzie skrajnie droga, podajesz paliwa syntetyczne, które są "eko".
Czyli podajesz fajne rozwiązanie, które jest bardzo mile widziane przez tych rzekomych eko-oszołomów. To jak to z tobą jest? Wychodzi w sumie, że ci eko mają rację. A zasoby ropy w końcu się skończą, chyba, że ludzie i ich własna głupota wykończy ich jeszcze szybciej.

1

@kakusus Ty nie rozumiesz, że jeśli pewnych rzeczy się nie przeprowadzi np. przed nieodwracalnymi zmianami klimatu, to czy mieszkasz na wsi czy w mieście, nie będziesz miał możliwości by paszę czy surowce przewieźć w jakikolwiek sposób.

Jak skończy się ropa na świecie, to powiesz, że Żydzi lub masoneria schowały ją przed ludźmi i nie ma gdzie jej kupić.

A może nietęczowy ludku, powiedz mi co zrobisz gdy skończy się ropa, a ziemia wyjałowi się tak, ze mięso będzie kosztowało 100zł/kg? Jakieś pomysły?

1

@Abominacja Jak widzisz kolego, sprawa ma się tak, ze dopóki ropa się nie zacznie kończyć , a cena benzyny nie osiągnie 30 zł/litr, podnosząc ceny wszystkich produktów o 800%, prowadząc do masowego upadku biznesów, do ludzi absolutnie nic nie dotrze.

Autor głównego wpisu @lucas/catalan jest wczasowiczem, który na ostrzeżenie o nadciągającym tsunami, będzie siedział na plaży i dopóki go nie zaleją hektolitry wody, nie dotrze do niego, że jakiekolwiek tsunami istnieje.

@lucas/catalan ja Ci kolego nie powiem, że masz nie jeść mięsa - sam je zajadam. Nie powiem Ci, że masz zrezygnować ze spalinowego napędu - to jest na tym etapie funkcjonowanie niemożliwe i wymaga przystosowań. Ale, żebyś Ty chociaż rozważył, że pewne zasoby się kurczą, ziemia jałowieje, a klimat zmniejsza ogólną produkcję płodów rolnych. Następują susze, a nie wiem czy słyszałeś, że mamy 6 epizod wymierania gatunków w dziejach. A tak masowa śmierć gatunków zawsze towarzyszyła dramatycznym zmianom na ziemi.
Zatem Twoje podejście na dłuższą metę jest nie do obrony - jesteś nieświadomy i przez to beztroski. Na razie jeszcze nie jest fatalnie, ale zmiany następują.
Możesz jak z tym tsunami, zaprzeczać, że ktoś ci tu pier**li farmazony, ale skończy się tak, że fala cie zmyje i nie zostanie po tobie ślad.

Niektórym nie brakuje wyobraźni by to zobaczyć, a ty zaprzeczasz rzeczywistości i wypierasz ją jakbyś nie umiał czytać i był odcięty od źródeł wiedzy.

Nic Ci nie narzucam, ale zastanów się trochę. Od oglądania cycków pornolalek świadomości ci nie przybędzie.

0

@AdamaTraore A potem wróć do łóżka i spij dalej

1

Koszulka nadziei a w tle dwaj gracze, którzy więcej czasu spędzają na leczeniu niż na murawie. Oby nasze nadzieje na lepsze jutro nie wylądowały w szpitalu na dłużej.

0

@PatrykBarca W sumie masz rację: Vini jest jak Messi, Kross jak Neymar a 36-letni Modrić jak Iniesta. Absolutnie ich potencjał i skile się pokrywają 1:1. Może tylko Messi jest minimalnie lepszy od Viniego, ale tego nie jestem pewien.

Oczywiście masz rację, Benzema strzela gole po asystach, a to znaczy, ze już absolutnie niczego innego dla zespołu nie wykonuje. Gole po asystach to jedyny jego atut.

Oczywiście, 15 goli w LM i wiosna w LM na elitarnym, niespotykanym, poziomie (ale popraw mnie, bo czuję, że tu też masz jakąś olśniewającą uwagę) nie stanowi o wyższości) to żadna wizytówka, przecież koledzy Benzemie asystowali. Suarez z 3 golami w LM na wiosnę wyjaśnia Benzemę bezdyskusyjnie. A przecież wiadomo, że LM nie ma takiego prestiżu jak La Liga.

Wszystko się zgadza w tym co piszesz.

2

@PatrykBarca Łatwiej jest strzelić więcej goli gdy twoi asystenci to nr1 i top 5 światowego futbolu, w dodatku do topowych rozgrywających jakimi byli Iniesta i Busi? Takiej siły rażenia jak tamta Barca Real nie ma. Jest daleko od tego. A mimo wszystko Benzema poprowadził ich do wielkich sukcesów. Suarez był wybitnym ogniwem, Benzema jest alfą i omegą obecnego Realu

1

@kamilop @Esteban_ @Danny Gaucho @Hosh

Za dużo cyferek, za mało faktów. A fakty są takie, że Benzema strzelał niezwykle ważne bramki w LM, decydując o wynikach prawie każdej rywalizacji w LM czyli najbardziej prestiżowych rozgrywkach. Poza tym absolutny lider mistrzowskiego zespołu La Liga i najlepszy gracz ligi.

Nie ma o czym mówić, Benzema rozwalił system, szczególnie w LM. Nawet nie wiem na jakiej podstawie można tych dwóch graczy porównywać jako równorzędnych. Dodatkowo nie bierzecie pod uwagę jakimi graczami otoczony był Suarez. Benzema wsparcie miał bez porównania mniejsze.

2

@Mario96w Ale jak korzystasz z moich patentów, to zapłać za licencję

1

@Pawel13sz To ci wyszło

1

CR7: to nie ja podążam za rekordami, to rekordy podążają za mną

0

@Przemooooo95 Biblia

1

@Wembley1993 To dobrze, że się wstrzymałeś, bo jednak to byłoby obrzydliwe.
Swoją drogą, niewiarygodne jakie głupoty można wywnioskować z jednego wpisu naskrobanego dla żartu.
Przykro mi, że Cię muszę naprostować, ale obserwator-psycholog z Ciebie marny.
Jeśli szukasz gejów, uderzaj do odpowiednich klubów

2

@Medium W marketach i dyskontach strasznie ru....ją klienta na cenach truskawek. W sumie nie rozumiem dlaczego

3

@Wembley1993 O dzięki, że mnie wycomingoutowałeś. Uff, ale mi teraz lekko

1

W Poznaniu truskawki najniżej widziałem po 11 złotych. Ja na rynku kupuję za 12-14 zł (dodam, że pyszne), ale cwane gapy w odizolowanych miejscach potrafią żądać 18-20 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?