5

@Pawel13sz Nie schował go pod koszulką, sama twarz dawała moc doznań.
@Sau_Ron Wyglądał na mocnego, może ten typ urody idzie w parze z mentalem
@Medium przy Cristiano nikt by się nie opanował

11

Widziałem dziś sobowtóra CR7 w Poznaniu. Wysoki chłopak, piękny, śniada cera, nienaganna sylwetka. Ten sobowtór przyćmił wszystkie dziewczyny w autobusie swoim blaskiem.
I tak sobie myślę, jeśli ten chłopak robi TAAAAKIE wrażenie, to jak piękny musi być Cristiano?

4

@gaucho104 Wymysł ludzki, czyli postać mityczna, nie może odpowiadać ani za dobro ani za zło.

Żadne msze, celebry, doktryny , teologia nie sprawią, ze bóg się pojawi.

Trzeba się pogodzić z tym, że jest część ludzi, którzy nie myślą racjonalnie, są sterowalni, zamiast zastanawiać się wolą znać "prawdę"
Mi tych ludzi szkoda, bo najczęściej dali się wytresować i opierają swoje życie na kłamstwie.

1

@cris2706 Nie chcę wyjść na adwokata lewicy, ale oni nie rządzili od lat, więc co możesz im zarzucić? Katastrofę gospodarczą?
Jeśli oceniasz daną stronę sceny politycznej przez pryzmat jakiejś Staśko (za diabła nie wiem kto to jest) to też sporo mówi o Twoich możliwościach poznawczych. Ale widzę, że jest jakaś moda oceniania całości przez wyjątki, albo kontrowersyjną osobę.

Zrównywanie 100% populisty i kłamcy Mateusza, który realizuje rozdawnictwo i nakręca bogactwo banków i demoluje system sądowniczy, z Tuskiem również pokazuje, że nie stać Cię na wyważoną ocenę. Przypominam, że Tusk był takim socjalistą, że podniósł wiek emerytalny co zaraz będzie zalecane przez UE, żeby krajom spinały się budżety.

5

@fart No to mi lekko szczęka opadła. Nic w dynamice meczu nie wskazywało na to, że Boston weźmie ten mecz. W 4 kwarcie musiałoby dojść do całkowitego załamania GSW i niemożliwe jednak się zmaterializowało. Brown z Horfordem odpalili w najważniejszym momencie, a seria blisko 5 minut bez punktów GSW przy takich strzelcach to jakiś ewenement.

Widzę rzutowy dramat Tatuma 3/17, ale pokazał coś co już można było dostrzec w poprzednich meczach - bardzo dużo widzi. Aż 13 asyst, przy zaledwie 2 stratach oznacza rozgrywanie na elitarnym poziomie. Czyli wpływać na mecz może na różne sposoby.

No i jak z Milwaukee, fajnie Bostonowi leżała trójka. Nie wiem co ten Boston ma w sobie ale w seriach z nimi kompletnie nie obowiązuje przewaga parkietu.

5

Tylko CR7 wszedł i już z inną wiara biegają Portugalczycy. Uwierzyli
@arasz1819

8

@Kgorecki2500 Nieprawda, o tej porze nie jest tak jasno.

0

@Medium A jakże

5

Widzę, że CR7 się rozgrzewa więc umyłem zęby i się wyperfumowałem
@arasz1819 Ty też?

1

@Kurkmen I git, dystans to podstawa

0

@skubi99 Tak, tak. Każda wspólnota to komunizm. Zbiórka harcerska i zjazd rodzinny to tez komunizm. Skala nieuctwa i niewiedzy poraża.

0

@Danny Gaucho Ale skąd wiesz, że fake?

0

@Kurkmen No ale twoje postanowienia mnie nie dotyczą. Poza tym złamałeś postanowienie odpisując mi ale nie pod postem. Problemy z pamięcią czy uczciwością?

Dlaczego odmawiasz mi prawa do walki ze wstecznictwem?

2

@Kgorecki2500 Zgniły kompromis, ale niestety gdy z dobrą wolą zakłada się, że wszystkie państwa muszą się dogadać, a polskie i węgierskie zakały pokazują pieniactwo i brak identyfikacji ze wspólnotą to tak wygląda.

Mówię też polskie zakały, bo polski rząd zagroził, że nie poprze opodatkowania gigantów na rynku. W domyśle jeśli nie dostana kasy za łamanie praworządności.

1

@Kurkmen Znowu się ten pisiorek obudził w środku, co?

0

@kamil9040 Nie wiem czy akurat teraz mamy powolny upadek Zachodu, ale jeśli ktoś myślał, że scenariusz Detroit straszącego pustymi halami i wyludnionego po boomie jest niemożliwy w Europie, to powinien to przemyśleć.

Widzę wiele zjawisk, które mogą uderzyć w naszą społeczność: mamy niekorzystne, głębokie zmiany klimatyczne, kurczące się zasoby naturalne, wobec tego coraz droższe. Do tego galopujący konsumpcjonizm, bezrozumny i bezrefleksyjny. Ludzie żyją tu i teraz nie chcą się powściągnąć. A zasobów dla blisko 8 miliardów ludzi nie starczy, ceny będą rosły, a skutkiem możliwy jest masowy upadek biznesów. Najazdy uchodźców nieporównywalne z tym co widzieliśmy do tej pory też wiszą w powietrzu.

Przypomnij sobie jakie były komentarze i decyzje polityków w Polsce, gdy odnotowano konieczność pozyskiwania energii z alternatywnych źródeł. Cisza - krótkowzroczność.

1

@fart Spać idź, świeżość łap na nockę : )

0

@kamil9040 To przewidziano już w Apokalipsie św. Jana

0

A jakby pójść na wymianę: United weźmie de Jonga za 80 mln, ale żeby obniżyć im cenę do 70 mln, dorzucimy Roberto?

1

Lecz ludzi dobrych z PiSu jest więcej
I mocno wierzę w to, że
Że ten socjal
Nie zginie nigdy dzięki nim
Nie nie nie nie
Przyszedł już czas
Najwyższy czas
Nienawiść zniszczyć w sobie

Czesław Niemen wiedział co komponuje...

1

@Crystal37



Nie dziękuj

2

@Barca1992 Oczywiście co dodano w komentarzu? Że obywatele nie muszą się martwić ponieważ nikt nie zamierza śledzić kont przypadkowych ludzi.

Naprawdę? To po co ten przepis?

3

@Clue Brutalne

1

@Objectivo Ja jednak będę kibicował Tatumowi, choć dokonania GSW na przestrzeni lat budzą wielkie uznanie. Fenomenalny team, z genialny liderem.
Tak czy owak, będzie to święto koszykówki

1

@ProMILs A konserwatyści i prawica nie mają żadnych skojarzeń, dlatego są notorycznie łączeni z obsesyjnym pilnowaniem zboczeń homoseksualnych, szczególnie rześkim wyobrażaniem sobie jak chłop może chłopu.

Przy czym z moich obserwacji wynika, że taki lewicowy wybryk jak u góry zdarza się sporadycznie, a obsesjami seksualnymi homo porażona jest cała konserwa i żywo to komentuje.

2

@fart Gotowy na 1 starcie? Zerknąłem w tabelę, a tam w sumie niewiele Bostonowi zabrakło do uzyskania przewagi własnego parkietu. Mam nadzieję, ze wszechstronność zawodników Bostonu okaże się wystarczająca żeby przeciwstawić się GSW.
Będziemy też mogli sprawdzić czy między zespołami obu konferencji jest jakaś różnica poziomów czy nie. Golden ma kim straszyć w ofensywie

0

@FC1899Barca Z tym major trophy to bym nie galopował.

8

@Kurkmen @fart nasz kolega powiązał Cię ze stolcem : )

0

@tbas To co piszesz, to jasna sprawa, ale robi kolosalną różnicę czy 50 mld wydasz na swoich wyborców, czy na konstruktywne programy. Za kasę finansuje się funkcjonowanie państwa, a nie np. waciki dla bogaczy czy klasy średniej.
Z węglem masz jak na dłoni pokazane co się dzieje gdy krajem rządzi banda niekompetentnych ignorantów.
Podobnie brakuje im wyobraźni by przewidzieć co się może wydarzyć gdy wydatki publiczne i zadłużanie są nieograniczone.

1

@Peszko07 Co za okropny bełkot z dupy wzięty. Żeby chociaż był tu cień uzasadnienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?