Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Dla rządu to nie jest problem, ale skutki rozdawnictwa, zaczynają być coraz większą uciążliwością dla społeczeństwa
1
Tego kołka jeszcze tu brakowało. Nigdy w życiu, to jest tak niekumaty taktycznie gość, że w systemach Barcy sprawdzałby się tylko na treningach, jako pachołek do ćwiczeń
0
@michal26 No trudno wytrzymać, bo jakże inaczej brzmi 5 mld rocznie socjalu dla naprawdę potrzebujących, gdy pomoc jest celowana i czemuś służy.
Ale przejadać 40mld, a za chwilę, 56 mld, podczas gdy reformy edukacji, systemu prawnego i medycznego są wiecznie odkładane i za chwilę doprowadzą do zapaści.
Tylko co to obchodzi roszczeniowego Ziutka
9
@Bruttal To było spotkanie nowego napastnika i skrzydłowego Barcy. Bale powiedział, że murawa Camp Nou przypomina mu pole golfowe i czułby się na niej znakomicie
3
@Medium Pamiętam eksperta mówiącego, że w Grecji latami przed krachem były wypłacane superdodatki za wszystko z unijnych pieniędzy. Grecy kasę modelowo przebalowali i jednocześnie uprawiali kreatywną księgowość by w fałszowanych rachunkach dla UE wszystko się zgadzało. Rozdawnictwo było niczym nieograniczone.
1
@Ptasior Zasadniczo to już się zaczęło je....ć. Inflacja bazowa wynosi 8,1, a do 13,9 podbita jest przez żywność i ceny paliwa. Przecież raty za mieszkania podwyższone o kilkaset złotych też obciążają budżety.
Wszyscy płacimy rachunek za roszczeniowych lizusów Kaczyńskiego
0
Wielu dziennikarzy z branży politycznej donosi, że podniesienie 500+ do 700+ jest coraz bardziej prawdopodobne. Obecnie rozdawnictwo kosztuje Polaków 40 mld, a po waloryzacji koszt przekupywania obywateli ma wynosić 56 mld rocznie.
56 miliardów złotych!
0
Ćwiczymy od rana język polski:
Wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu.
Kto tego nie przeczyta szybko, nie jest prawdziwym Polakiem. Oczywiście oprócz tego, trzeba jeszcze głosować na PiS.
35
Jaka w repce Argentyny jest świetna atmosfera. Ci ludzie wskoczą za sobą w ogień. Oni już samym nastawieniem i entuzjazmem dostają bonus na starcie.
1
@Janas11224 To pewnie jeszcze powinna spełniać kryterium lesbijskie - byłby pakiet netflixowy
0
@Janas11224 Nie no, to musi być fejk
0
@Prorokk Masz niezwykle zryty beret. Dla Ciebie ratunku już nie ma
0
@Xpert77 Francuzi mieliby jeszcze większy
1
@JimMorrisonFCB Dobre
23
Ta Argentyna jest zaprzeczeniem reprezentacji prowadzonej przez Maradonę: wtedy było, że wszyscy atakują, a w obronie jakoś to będzie i skończyło się 0:4 z Niemcami.
Scaloni wychodzi z założenia, że wszyscy bronią, a w ataku indywidualności coś wykreują. Zespół wręcz skrojony pod turnieje.
Oczywiście oprócz świetnej koncepcji potrzeba też odrobinę szczęścia
9
To niesamowite jak Michniewicz zadziałał na Messiego i spółkę. Jak tak będą grali Argentyńczycy, to mają szansę nawiązać walkę z nami na mundialu
6
Jak przypomnę sobie Leo z Barcy, czy oglądam Messiego w Argentynie, to zastanawiam się, czy Pachettino nie sabotuje własnego klubu, do tego stopnia nie wykorzystując potencjału "Pulgi".
Naprawdę Pochettino to jakiś nieudacznik w Paryżu
4
Łe jeju, jak ten Messi się starzeje. Czy od dożyje końca tego meczu?
1
A Mascherano ma kontuzję, ze nie gra?
2
Ale afera, Pique zdradził Shakirę z Puigiem.
0
Czesiek zamyka usta krytykom - bez telefonu jest wart tyle co z telefonem.
1
Lewy się skończył
Świderski się zaczął
3
Messi ogląda mecz Polaków - wieść gminna niesie, że jest przerażony wielkością taktyczną Michniewicza.
0
Lewy - na La Rambli jesteś tak dobry jak Twój ostatni strzał
0
Grabara - bramkarz na lata
1
Walia 44%, czyli ma wyższe posiadanie od Polaków
0
@endriuuu2 Chyba człowieku coś Ci się totalnie porąbało.
1
@BorzyKrzys Wyjaśnię Ci dlaczego Twój komentarz jest głupi:
Jeśli ktoś nie zna się a fizyce, to nie może czegoś stwierdzić, bo jest ignorantem. A zatem, z poczucia przyzwoitości nie wypowiada się w temacie.
Druga osoba, która zna się na fizyce nie ma obowiązku robić mu wykładu bo to nie jest jej celem. Chce sobie z kimś kompetentnie porozmawiać.
Więc bądź łaskaw nie pouczać innych czy mają uczyć innych alfabetu. Jeśli masz czas na ignorantów, to się z nimi baw.
1
@BorzyKrzys Nie zamierzam dawać korepetycji każdej osobie na necie, która razi elementarnym brakiem wiedzy w danym temacie.
1
@Majkel34 Człowiek nie rodzi się jako poganin, tylko w stanie absolutnej neutralności. Pierwsze zdanie to propaganda uprawiana z religijnego punktu widzenia.