0

@tbas Dla rządu to nie jest problem, ale skutki rozdawnictwa, zaczynają być coraz większą uciążliwością dla społeczeństwa

1

Tego kołka jeszcze tu brakowało. Nigdy w życiu, to jest tak niekumaty taktycznie gość, że w systemach Barcy sprawdzałby się tylko na treningach, jako pachołek do ćwiczeń

0

@michal26 No trudno wytrzymać, bo jakże inaczej brzmi 5 mld rocznie socjalu dla naprawdę potrzebujących, gdy pomoc jest celowana i czemuś służy.

Ale przejadać 40mld, a za chwilę, 56 mld, podczas gdy reformy edukacji, systemu prawnego i medycznego są wiecznie odkładane i za chwilę doprowadzą do zapaści.
Tylko co to obchodzi roszczeniowego Ziutka

9

@Bruttal To było spotkanie nowego napastnika i skrzydłowego Barcy. Bale powiedział, że murawa Camp Nou przypomina mu pole golfowe i czułby się na niej znakomicie

3

@Medium Pamiętam eksperta mówiącego, że w Grecji latami przed krachem były wypłacane superdodatki za wszystko z unijnych pieniędzy. Grecy kasę modelowo przebalowali i jednocześnie uprawiali kreatywną księgowość by w fałszowanych rachunkach dla UE wszystko się zgadzało. Rozdawnictwo było niczym nieograniczone.

1

@Ptasior Zasadniczo to już się zaczęło je....ć. Inflacja bazowa wynosi 8,1, a do 13,9 podbita jest przez żywność i ceny paliwa. Przecież raty za mieszkania podwyższone o kilkaset złotych też obciążają budżety.

Wszyscy płacimy rachunek za roszczeniowych lizusów Kaczyńskiego

0

Wielu dziennikarzy z branży politycznej donosi, że podniesienie 500+ do 700+ jest coraz bardziej prawdopodobne. Obecnie rozdawnictwo kosztuje Polaków 40 mld, a po waloryzacji koszt przekupywania obywateli ma wynosić 56 mld rocznie.

56 miliardów złotych!

0

Ćwiczymy od rana język polski:

Wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu.

Kto tego nie przeczyta szybko, nie jest prawdziwym Polakiem. Oczywiście oprócz tego, trzeba jeszcze głosować na PiS.

35

Jaka w repce Argentyny jest świetna atmosfera. Ci ludzie wskoczą za sobą w ogień. Oni już samym nastawieniem i entuzjazmem dostają bonus na starcie.

1

@Janas11224 To pewnie jeszcze powinna spełniać kryterium lesbijskie - byłby pakiet netflixowy

0

@Janas11224 Nie no, to musi być fejk

0

@Prorokk Masz niezwykle zryty beret. Dla Ciebie ratunku już nie ma

0

@Xpert77 Francuzi mieliby jeszcze większy

1

23

Ta Argentyna jest zaprzeczeniem reprezentacji prowadzonej przez Maradonę: wtedy było, że wszyscy atakują, a w obronie jakoś to będzie i skończyło się 0:4 z Niemcami.

Scaloni wychodzi z założenia, że wszyscy bronią, a w ataku indywidualności coś wykreują. Zespół wręcz skrojony pod turnieje.

Oczywiście oprócz świetnej koncepcji potrzeba też odrobinę szczęścia

9

To niesamowite jak Michniewicz zadziałał na Messiego i spółkę. Jak tak będą grali Argentyńczycy, to mają szansę nawiązać walkę z nami na mundialu

6

Jak przypomnę sobie Leo z Barcy, czy oglądam Messiego w Argentynie, to zastanawiam się, czy Pachettino nie sabotuje własnego klubu, do tego stopnia nie wykorzystując potencjału "Pulgi".
Naprawdę Pochettino to jakiś nieudacznik w Paryżu

4

Łe jeju, jak ten Messi się starzeje. Czy od dożyje końca tego meczu?

1

A Mascherano ma kontuzję, ze nie gra?

2

Ale afera, Pique zdradził Shakirę z Puigiem.

0

Czesiek zamyka usta krytykom - bez telefonu jest wart tyle co z telefonem.

1

Lewy się skończył
Świderski się zaczął

3

Messi ogląda mecz Polaków - wieść gminna niesie, że jest przerażony wielkością taktyczną Michniewicza.

0

Lewy - na La Rambli jesteś tak dobry jak Twój ostatni strzał

0

Grabara - bramkarz na lata

1

Walia 44%, czyli ma wyższe posiadanie od Polaków

0

@endriuuu2 Chyba człowieku coś Ci się totalnie porąbało.

1

@BorzyKrzys Wyjaśnię Ci dlaczego Twój komentarz jest głupi:

Jeśli ktoś nie zna się a fizyce, to nie może czegoś stwierdzić, bo jest ignorantem. A zatem, z poczucia przyzwoitości nie wypowiada się w temacie.
Druga osoba, która zna się na fizyce nie ma obowiązku robić mu wykładu bo to nie jest jej celem. Chce sobie z kimś kompetentnie porozmawiać.

Więc bądź łaskaw nie pouczać innych czy mają uczyć innych alfabetu. Jeśli masz czas na ignorantów, to się z nimi baw.

1

@BorzyKrzys Nie zamierzam dawać korepetycji każdej osobie na necie, która razi elementarnym brakiem wiedzy w danym temacie.

1

@Majkel34 Człowiek nie rodzi się jako poganin, tylko w stanie absolutnej neutralności. Pierwsze zdanie to propaganda uprawiana z religijnego punktu widzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?