Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ronnie1992 Trola to aż miło posłuchać. Dziękujemy za te wspaniałe przemyślenia. Gdyby ie Internet, Twoje wybitne myśli kisiłyby się w domu. Jesteśmy szczęściarzami, że jesteś
1
Bonus jak dla prezesa w banku.
0
Doceniamy wyniki, trochę psioczymy na styl
3
Co jest z tymi raperami czy tam hiphopowcami czy jak ich tam zwał, że tak ględzą o tym pochodzeniu z blokowiska jakby to był jakiś powód do dumy, albo dawał uprawnienia do utyskiwania na swoją niedolę?
W ogóle, ta egzaltacja w tych żałosnych rymowankach, że jest się autentycznym, bo jest się z blokowiska? O co tu chodzi?
Sam wywodzę się z blokowiska, a nigdy w życiu z tymi gostkami bym się nie identyfikował, nie mówiąc o tym, że w tym ich bełkocie nie ma ani talentu ani sensu.
Jak ci źle to zmieniaj życie żeby było lepsze, a nie użalaj się nad sobą i jeszcze tak tym epatuj żeby wszyscy się o tym dowiedzieli.
Zawsze gdy idąc ulicą słyszę jak ktoś puszcza tych "artystów" (oczywiście nie można dla siebie tylko tak żeby pół osiedla słyszało) to słyszę muzykę, jakby drwal z puszczy się brał za rzeźbienie. Straszne.
3
@PatrychoO To jest legenda naszego klubu i to największa przez wielkie L.
Zobacz jak przy okazji w armii szczekaczy urósł duch moderatorów. Spam im przeszkadza. Co za mózgi!
39
@DaPidejpi Popatrz na finał z Juve, gdzie Leo był najlepszym graczem obok Iniesty. Bez gola, ale tuż przed pierwszym golem świetne rozciągnięcie akcji na lewą stronę, przy drugim golu, bodajże Suarez dobijał jego strzał, a przy trzecim, o ile dobrze pamiętam, Messi przetransportował piłkę pod bramkę rywali długim podaniem.
Niby bez gola, a maczał palce przy wszystkich bramkach.
0
@Zoker To są trudne do oceny sytuacje i często w takich sytuacjach intuicyjnie widzimy faule ofensywne a sędziowie nie reagują. Tutaj bierzemy pod uwagę jak mocno zawodnik ofensywny wpakował się w defensywnego, oraz, czy defensywny nie przesadza z reakcją odpadając jak rażony gromem.
Jak widzisz, tu sędziowie uznali, że Giannis nie staranował obrońcy, a aż tak sugestywny upadek nie wynikał z siły kontaktu.
Czasami obejrzysz sytuację 10 razy a i tak nie zrozumiesz dlaczego sędziowie bez zawahania podjęli daną decyzję
3
Czytam w artykule: Jerzy Brzęczek wygrał 1 z 13 meczów (a grał między innymi z Olimpią Grudziądz, Górnikiem Łęczna, Śląskiem Wrocław czy Jagiellonią).
Czyli tak jak w PiS-ie, zatrudnia się po znajomości, a nie kompetencji i to idzie pewnie na konto Błaszczkowskiego, który miał dużo do powiedzenia w temacie zatrudnienia trenera.
Jednak w polityce to co miernoty schrzanią można zakryć pieniędzmi obywateli, dodrukować kasę, okradać jednych i oddać innym albo zadłużać państwo. W piłce nożnej, dokładnie taki sam rodzaj niekompetencji kończy się relegacją do niższej klasy rozrywkowej.
1
@fart Gratki awansu. Nieco zaskakuje mnie terminarz, bo mecz finału bodajże już we wtorek przeciw wypoczętemu Miami. Tu nie mam wątpliwości komu kibicować, bo Miami zwyczajnie nie ma pół gracza, którego lubię. W Bostonie Tatum to mój ulubieniec.
1
Nawet ja już nie wierzę w powrót Milwaukee. Posprzątane, poskładane.
2
@kamyk_23 Może to Indianin po dziadkach?
1
@ronni37 Bucks 16% za 3, totalna klapa. Widoki bardzo słabiutkie na 4 kwartę, Boston zainspirowany, ale czekać trzeba do końca
0
@BartqRKO Nic na to nie wskazuje, dramatyczny jest dobór obwodowych w Milwaukee.
1
@fart Wielu fachowców obserwujących NBA mówi w programach analitycznych, że widziało sporo finałów konferencji na znacznie niższym poziomie niż ta rywalizacja. Ale to widać wyraźnie, jest popis gwiazd, ostra defensywa, emocje, wygrane na wyjazdach, zmiany prowadzenia, ostre faule.
1
@fart Ten cały Tatum ma niezwykłą motorykę - ma rzadko widzianą sprężystość i lekkość w ruchach. Poza tym dziś 4/4 za 3. Niedawno wcale tak nie brylował w trójkach, ogromny rozwój. Poza tym, popatrz, kolejny mecz na ostrzu noża, a Tatum bierze na siebie rolę lidera i daje radę
1
@fart Po amatorsku zagrał Antek, po co faulował, wie tylko on.
Obwód Bucks to katastrofa niedopuszczalna na tym poziomie rozgrywek, poza Antkiem obwód 2/17! 2/17 mógłbym trafić przypadkowo ja idąc na boisko po 10 latach przerwy.
Tatum i Antek po 17 punktów, różnica jest taka, że Jason jest częścią zespołu i nie musi niczego forsować, a bez Antka drużyna totalnie leży. Giannis pewnie odpadnie fizycznie w którymś momencie bez wsparcia, A Boston ma większe szanse dzięki zespołowości.
Ten wynik i tak jest dość blisko.
1
@fart Defensywa jest fenomenalna w tym meczu z obu stron. Świetnie broni Jrue, na razie Tatum poskromiony, ale jest dobrze dysponowany. Obwód Bucks nie pomaga, Boston też ma problemy z celnością. Jak napisałeś, tu się będzie zmieniać co chwilę sytuacja
2
Fatalny Allen, Holiday pudłuje, Boston uwidacznia przewagę z dystansu. Czyli powtórka z meczu 6. Zaraz zacznie się odjazd Bostonu, jeśli nie pojawi się wsparcie dla Antka
@fart
2
@panczo To dopiero kwarta. Ciekawe ile Giannis pociągnie na takiej intensywności, Boston też poprawi celność, jak sądzę. Obrona Bucks na razie koncertowa, ale różnica to tylko 6 punktów
2
@fart Przy drugiej przerwie już Boston lepiej. Tatum ciasno kryty ale groźny i dobrze dysponowany. Obwód Bucks słabo, może zabraknąć Giannisowi pomocy, Celtics lepiej z obwodu, co może ważyć w dalszej części meczu
2
Dobre otwarcie Milwaukee, Giannis ma chyba nastawienie na wywiezienie wygranej z Bostonu, a Bostończycy wydają się usztywnieni. Może potrzebują czasu by zrzucić ciężar meczu z barków
0
Trzeba szanowiać remis z ciężkiego wyjazdu ...
12
Z dokonań Brzęczka zapamiętamy, że szpara między przednimi zębami to diastema
3
@fart No to zdaje się, że jestem w kontrze do wszystkich kolegów: go Bucks. Będziemy na lączach
0
Pamiętam jak po zmianie trenera Igi Świątek, jakiś redaktor na stronie polsatsport, spłodził paszkwil, w którym bardzo długo argumentował dlaczego ta zmiana nic nie da. On już to wiedział po pierwszym turnieju Igi. Już wtedy miał gotowe wnioski.
Szkoda, że nie zapisałem linku i nazwiska, ale ten tzw. znawca tenisa skompromitował się, jak pokazuje czas.
W ogóle, to jakiś koszmarny okres dla ekspertów i komentatorów Polsatu
0
@Comfortable_ Szczerze? Ani jeden ani drugi mnie nie powala. Jest tyle samo powodów do zadowolenia co do bycia sceptycznym.
5
Moda na trenerów z Arabii i co więcej, to działa. Arab Skorża zdobył mistrza Polski, Arab Xavi wyciągnął zespół z niebytu i zaczął punktować najlepiej w lidze.
Arabska myśl szkoleniowa, to jest to.
2
@Medium Mi się podoba jej prostokątny kształt
4
@Wilczeq @Danny Gaucho Zgadzam się, że takie porównania są bez sensu, ponieważ w tym równaniu jest wiele zmiennych, które mają wpływ na ocenę skuteczności. Messi jest tylko jedną z nich. Choć gdyby kolega chciał ciągnąć bezsensowną licytację, to mógłby powiedzieć, że Barca z Messim do końca walczyła o majstra, a Barca bez Leo przegrała je w październiku mimo, że jest prawie wicemistrzem.
Zatem widzimy, że 2 miejsce w lidze może oznaczać, de facto gorszy sezon dla kibiców i zespołu niż sezon z 3 miejscem.
Więc jak widzimy argumentować można na wiele bezsensownych lub sensownych sposobów. Ta dyskusja akurat do niczego sensownego nie doprowadzi.
0
@Kinginiesta Problem w tym, że ja ze względu na styl zdobycia tego mistrzostwa, wcale nie mam wiele lepszego zdania o Skorży niż Kołtoń. Było dużo rozczarowujących meczów,klęska taktyczna przeciw Papszunowi a kadra zdecydowanie najlepsza w Polsce. Mnie ten trener dalej nie przekonuje- Kołtoń ma sporo racji, ale liga się ułożyła korzystnie dla Lecha.
Przed sezonem też się krzywiłem na tego trenera, ale nie stwierdziłem, że nie ma szans na majstra.
Generalnie takie wrzutki medialne są nieuczciwe, bo każdego można złapać na spudłowanym przewidywaniu. Więc idąc tą drogą nie ma ekspertów w piłce noznej