1

@JimMorrisonFCB Ależ nie wychwyciłeś, że nie chodzi o odmowę udziału w programie, tylko o uzasadnienie.

Z mojej perspektywy brzmi to wręcz komicznie: nie spotkamy się, bo obnosisz się, z tym, że uważasz bajeczki za bajeczki. A w bajki należy wierzyć i bohaterom bajek oddawać cześć. Oj Kamilek, Kamilek - co wiara robi z ludźmi.

1

@EsteBlanco Nie do końca bo triumfy Realu były wręcz naznaczone drukowaniem. A Barca nie wygrywała dwumeczów wskutek oszustw, tak jak robił to Real (z wyjątkiem triumfu Ancelottiego, który był czyściutki)

1

@Janiama Nagelsmann w najważniejszym momencie sezonu zawiódł - pokazał, że jest za mały na tak wielki klub. Nie wiem czy jest w stanie wyciągnąć wnioski, ale dobrze funkcjonujący zespół dosłownie rozsypał się taktycznie w ostatnim miesiącu.

Lewy zrobił wszystko co mógł w tych okolicznościach - koledzy przestali kreować sytuacje, zapanował chaos w ofensywie, a zatrważająca niechlujność, dodatkowo narażała zespół na kontry rywali.

Muller z faceta asystującego na zawołanie, zaczął grać jak za Kovacia, czyli dramatycznie źle. Bayern już miał wcześniej pewne zapaści w sezonie, ale największa zawiecha trafiła się w najważniejszym momencie sezonu

1

Z tym Realem panowie i panie to spokojnie - od czasu wprowadzenia wyższych standardów sędziowania (czytaj VAR), Real niczego nie wygrał w LM. I niech tak pozostanie.

19

Ale mnie ludziska rozśmieszają tym pier**leniem o stylu wygranych, w tym przypadku Realu. Czy w łucznictwie ktoś się zastanawia jakim pięknym torem leci strzała, czy w koszykówce ktoś zastanawia się czy piłka wpada do kosza czyściuteńko, czy odbijając się 3 razy od obręczy? Liczy się skutek nie estetyka. Od kiedy to wrażenia estetyczne decydują w wymiernych sportach typu piłka nożna?

Chelsea odpadła bo była katastrofalna w grze defensywnej - tak ciężko to zauważyć? Kogo obchodzą 4 strzelone gole, jeśli całą tą robotę zaprzepaścili indolencją w obronie?
Tak samo kogo obchodzi pierdyliard sytuacji Bayernu, skoro były to akcje niskiej jakości, a posiadaniem goli się nie strzela, co sami przerabialiśmy.

Widzę tu krótkowzroczność w ocenianiu drużyn. Zupełnie jakby piłka nożna składała się tylko z gry ofensywnej. A nawet i ta gra ofensywna jest błędnie oceniana, bo jednym z jej elementów jest skuteczność, a tu Mardytczycy wykazali wręcz wybitną jakość - de facto przesądzającą o awansie. I zrobili to dlatego, że mają gracza, który chyba zalicza najlepszą wiosnę w LM, jaką kiedykolwiek zagrał piłkarz w tych rozgrywkach.

2

Dzisiaj w nocy mecze play-in w NBA. Rano pobudka i oglądanie obszernych skrótów z tych wydarzeń. Zapowiada się cała góra wielkich emocji już na tym etapie. Brooklyn i Clippers wydają się być obecnie w gazie nieco bardziej niż rywale, a co pokaże praktyka meczowa? Zobaczymy. W końcu to jeden mecz, ale jeden świetny mecz może wyjść również underdogom.

3

@mekston Obstawiam, że Lewy wykaże się ambicją i zechce powalczyć w klubie z bardziej prestiżowej ligi. Za jakiś czas możesz moją opinię zweryfikować.

5

Nie wiem czy Lewy jest bliżej Barcelony, ale na pewno jest dalej od Bayernu. Nie ma już motywacji by tam zostawał na kolejny sezon, chyba, że zechce ścigać rekord Mullera, w co wątpię.. Robert głupi nie jest - od dłuższego czasu powtarza, że Bayern gra zbyt ofensywnie i brakuje zespołowi równowagi. Myślę, że liczba piłek jakie dostał w dwumeczu z Villarealem da mu dużo do myślenia. W LM na wiosnę było dwóch niewymagających rywali, a Bayern pokonywał istną drogę krzyżową..

Nie sądzę, żeby Lewy zagrał więcej dla tak prowadzonego Bayernu, w którym również ważną rolę pełni mierny Salihamidzić. Co prawda Bayern może kazać Lewemu wypełnić kontrakt, ale mowa ciała i zachowanie Lewego dziś było bardzo wymowne i jednoznaczne.

Jeszcze 2 tygodnie temu nie wierzyłem w taki scenariusz, ale ostatni tydzień był nokautujący dla Bayernu i Roberta. Jeśli Lewy dostrzeże ciekawe projekty na horyzoncie, może nie chcieć obijać Augsburgów i Eintrachtów w Bundeslidze. W każdym razie, tego się spodziewam, że Lewandowski mocniej rozejrzy się po europejskim rynku.

9

Benzema w tym sezonie przechodzi samego siebie. A w LM zamienił się w absolutnie bezwzględnego egzekutora. A CFC było 10 minut od awansu w 80 minucie

1

@Tomek54321 @Sensible Zgoda Panowie, mieli trenera na lata, a woleli słuchać "eksperta" od polityki transferowej. No cóż, reprezentacja Niemiec na tym skorzysta, ponieważ ci sami gracze będą w niej grali o niebo lepiej.

3

Nagelsmann - młokos, którego praca w Bayernie jednak przerosła. Jakby nie patrzeć, Villareal to nie jest rywal z wysokiej półki, a Bayern wybił sobie na nim zęby. Szanujacy się trener, z takim rywalem nie może przegrać w dwumeczu. A najgorsze dla Bayernu jest to, że Bawarczycy wcale na awans nie zasłużyli.

4

Bayern jest dzisiaj w meczu jak Sane - Sane udaje dobrego skrzydłowego, a Bayern udaje, że umie grać w piłkę

2

A gdzieś do niedawna co któryś wpis czytałem tu na stronie, jak to "wybitni" Mentzen i Dziambor co chwilę coś mówili "w punkt". Objawiali niebywałe wprost prawdy, punktowali Unię, demokrację, epidemię i tak "kompetentnie" opowiadali o świecie.

Jakoś od czasu inwazji rosyjskiej na Ukrainę, fani Konfederacji i tych 2 "mędrców" pochowali się po norach. To ze wstydu?

18

@Kgorecki2500 Tej podróbce dziennikarskiej nigdy nie przejdzie przez gardło, że Kaczyński zginął, bo na pokładzie w kokpicie była banda amatorów, którzy nie potrafili dostosować się do procedur wymaganych przy prowadzeniu samolotu. Na Air Force One, to kapitan jest szefem samolotu i prezydent USA może mu co najwyżej skoczyć.
Może Karnowski poczytałby sobie o procedurach

2

A tyle było po Smoleńsku utyskiwania, że elity partyjne PiS-u zostały przetrzebione i ta partia wygląda słabo kadrowo. No i proszę, minęło 12 lat, a my mamy zwartą i silną grupę kompetentnych ludzi, którzy utrzymują wysokie poparcie społeczne i pokazują, że PiS świetnie się regeneruje.
Jeśli chodzi o jakość, można powiedzieć, że w PiS-ie mają swoją La Masię i talenty wyciągają jak magik króliki z kapelusza.

0

@Pustelnik Zgodzę się, że kierunek sprowadzania starych graczy jest wątpliwy, jednak uważam, że Lewy świetnie pasowałby do Barcy, ponieważ Xavi nie trzyma się dogmatycznie gry po ziemi, a w Barcy mógłby liczyć na sporo wrzutek i dograń.
Ogólnie Lewy na 3 lata - dla mnie tak, ale pozbywałbym się Alvesów, i zastępował Alby ponieważ potem może zabraknąć intensywności na dystansie sezonu.

14

@Triv44 A jakieś fakty poza bełkotem?

16

@Ksavix A dasz radę wykazać, że do Smoleńska nasza delegacja leciała parówką?
Bo wydaje mi się, że podołasz.

9

@Nano22 Bardzo przyjemnie czyta się ten komentarz, a szczęście polega na tym, że odzwierciedla on rzeczywistość w 100%

2

@barcadreed Z wieku nie ma co się śmiać, z treści jak najbardziej

4

@Kondziubarca Zabandażuj mu głowę

4

Podziwiam wszystkich, którzy oglądają konferencję ruskiego trola. Nawet dla żartów nie byłbym w stanie włączyć tego kłamcy.

0

@Qba2312 Nie tak łatwo, na tym bazują często spiskowcy. Biorą zdanie jednego naukowca, którego zdanie nie jest szanowane w świecie naukowym i przeciwstawiają środowisku naukowemu. A zdanie takiego człowieka nie reprezentuje tego środowiska. Sam znam taką osobę i nawet nie zdaje sobie ona sprawy, że dorabia uzasadnienia do swoich odjechanych teorii, zamiast je krytycznie sfalsyfikować.

Środowisko naukowe to nie luźne zdania wyrzucane jak z karabinu, tylko żmudny proces i nie da się traktować poważnie zdania, za którym nie stoi wiarygodny tok rozumowania, potwierdzony dowodami

0

@Bobo25 Takie błędy podstawowe popełniasz? Podwawelska ma nieodpowiednie składniki, stąd wychodzą niemiarodajne wyniki

0

@Qba2312 Niedoczekanie. Sprawy naukowe nie podlegają zacofanym wierzeniom. Jeśli coś jest ustalone to ustalone i nie ma miejsca na kłamstwa oszalałych polityków.

3

Powiem Wam, że testuję od 20 minut na frankfurterkach i mógł być ten zamach. Także wcześniejsze eksperymenty na parówkowej, skłaniają mnie ku tej tezie.

1

@Zoker Do tego worka można dorzucić wiele kategorii. Oj zebrałoby się tego

8

Przyczyny katastrofy w Smoleńsku zostały precyzyjnie określone przez komisję składającą się z najlepszych specjalistów od awiacji w Polsce. Także prokuratura potwierdziła te ustalenia.

Jakiekolwiek podważanie tych ustaleń jest bajaniem ludzi, którzy nie mają o lotnictwie bladego pojęcia. Ci mówiący o zamachu, to dokładnie tacy sami niedoedukowani ludzie jak spiskowcy antyszczepionkowi. Takich ludzi się ignoruje albo albo okazuje im litość. Co więcej można zrobić, skoro są odporni na wiedzę a wręcz nią gardzą?

34

Najgorsze jest to, że Lenglet sfaulował w momencie, kiedy koledzy całkowicie zabezpieczyli pole karne. Ten faul był przejawem niezwykłej wręcz głupoty

10

@IronSanHybrid Przełom mentalny jest niepodważalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?