Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
A w październiku staliśmy na dnie pustej studni, patrzyliśmy w górę i nie było nadziei na nic. Jak to się stało, że dziś stoimy przy studni i czerpiemy wiadra pełne świeżej wody delektując się jej smakiem?
Tu się pisze jakiś rozdział książki science-fiction
0
Levante stoi z wiaderkiem i polewa zimną wodą nadmiernie rozgrzane głowy kibiców Barcelony - to tak dla wyważenia naszych opinii
8
Jest jeden pozytyw: dostrzegam sporą przestrzeń do poprawy
0
@Barcanajlepszyteam Mój wpis to głupota pisana tak grubymi nićmi, że nie traktuj tego poważnie. Chciałem sprawdzić, jak to jest być kibicem - tumanem.
To oczywiste, że gol ma bardzo wiele składowych. Ci, którzy widzą tylko moment strzelenia gola, powinni zmienić sport
8
Niestety, asysta to nie gol, a w meczu liczą się gole - nie rozumiem zachwytów 2 asystami Messiego. PSG nie prowadzi po dwóch asystach Leo, tylko golach Neya i Mbappe.
0
@Chada Wnioskuję, że zostałeś poczęty na suto zakrapianej imprezie i to ma swoje skutki
7
Czas jest bardzo bezwzględny dla kobiecego wyglądu
2
@macio_944 PiS za wysoko. Dno nie jest takie złe
11
@masq I ten wpis jest kwintesencją głupoty, która we wpisach o Messim zalewa Ci mózg. Oczywiście, nie oczekuj, ze jakkolwiek będę się do tych bzdur na poziomie trola odnosił.
6
@Sheva77 Daruj sobie tę dyskusję. Kolega @masq napisał "nie chodzi o to, że wytkną tylko, że oni na to czekają" co czyni go ultra hipokrytą. Sam będąc trolem jednego piłkarza umoralnia innych.
Przykładem jego "merytorycznej" krytyki był zarzut, że Messi zdobył Copę będąc wiekowym piłkarzem. Wyobrażasz to sobie? Nie liczyło się, że był najlepszym piłkarzem tylko liczył się wiek.
Benzemo niestety Twój wczorajszy mecz się nie liczy.
1
@Medium Ja w swoim primie dunkowałem więc spokojnie mogłem wybić taką piłkę ręką. @Yoshi94 nie wiem, ale podejrzewam jakiś rzut sędziowski
7
Wydarzenie rzadkie jak wygranie "6" w totka
4
Popatrzcie co robi Benzema gdy go nie ogranicza mniej utalentowany grajek z Portugalii
5
To jaką nędzę zagrał dziś Bayern jest ukoronowaniem postawy tego zespołu w ostatnich 2,3 miesiącach. Brak organizacji gry, dominujący chaos, zawodnicy biegający jak we mgle, nie wykorzystany potencjał zawodników, nieumiejętność wymiany piłki, nieład w defensywie, nonszalancja poszczególnych graczy, brak kompaktowości i ogólna, porażająca niechlujność.
Tak się panie Nagelsmann prowadzi graczy, którzy powinni grać ze sobą w ciemno?
Cenię Nagelsmanna, ale wygląda jak ubogi krewny przy Hansi Flicku.
3
@Batys A może to wzruszenie Barcą Xaviego, łzy szczęścia a nie pyłkowe.
1
@endriuuu2 Ale Ty jesteś skręcony propisowsko. Gaz nie popłynie przez pomysł, do tego trzeba przeprowadzić inwestycję. Gazoport prawie w całości zbudowany został w czasach Platformy - więc co Ty bredzisz, że platforma nie zrobiła nic?
Polacy z PiSu też finansują morderców, zakupując od wielu lat węgiel z rosyjskich kopalni. I czyim są przyjacielem? Putina? I kumplują się z wielkim przyjacielem Putina - premierem Węgier.
Jak chcesz kogoś obsrać, to nie rób tego tak nieudolnie.
0
@Zoker Bardzo dobrze, te zaniechania dotyczą całej sceny politycznej w Polsce. Ja dodałem PiS dla zachowania proporcji. Wszyscy mają ubabrane ręce.
A obywatele też raczej nie płakali nad niskimi rachunkami za gaz.
7
@endriuuu2 Jakie sankcje nałożył PiS w 2015 roku, kiedy to Ukraina ciągle była po inwazji rosyjskiej?
Właśnie tak Polacy reagowali na zachowania włodarzy Rosji. A dziś pouczamy Niemców.
Hipokryzja niebotycznych rozmiarów.
0
@Ojciec5tkidzieci Mi nie musisz tłumaczyć podejścia do Niemiec - historia mówi wszystko. A biznes to biznes. Przecież Niemcy nie obrócą swojej polityki o 180 stopni w miesiąc.
Teraz wszyscy są mądrzy po czasie, a przecież sam zamysł by Putina wciągać w interesy europejskie wydawał się być dobry. I przez wiele lat to działało. Ja nie przypominam sobie Polaków narzekających, że mamy niskie rachunki za gaz. Co więcej, przecież PiS hurtowo ściąga węgiel do Polski z Rosji.
Cała patoprawica przez lata podcinała gałąź europejską w postaci Unii Europejskiej, a teraz nagle możemy zdać sobie sprawę do czego takie plucie we własne gniazdo prowadzi.
Zacznijmy od siebie.
0
Komentarz usunięty
7
Mam głęboką nadzieję, że Xavi powtórzy cykl Rijkarda, który odmienił oblicze zespołu w 2004 roku i najpierw zdobył wicemistrzostwo, a potem sięgnął po 2 tytuły mistrza i jedną LM. Wszystko w tym sezonie zaczyna wyglądać bardzo znajomo, prosi się jedynie o odmłodzenie kadry, ale pewne kroki w tym kierunku zostały już poczynione.
I również jak za Rijkarda, zespół zaczyna prezentować efektowną piłkę.
0
Komentarz usunięty
0
@Ojciec5tkidzieci Poza tym, po Tobie tak głupiego i prymitywnego komentarza się nie spodziewałem. Ale widać pora zmienić optykę. Widocznie uważasz, że poglądy wkłada się komuś do głowy - mierzysz widocznie swoją miarą
0
@Ojciec5tkidzieci Zdanie wyrabiam sobie niezależnie, słyszałem może 1 wywiad z Ochojską w ostatnim roku, a Oko.press nie czytam, co czyni Twój wpis absurdalnym.
Ciężko się rozmawia z ludźmi wybiórczo wrażliwymi. Zresztą tu nie ma mowy o wrażliwości, kolega wyżej obsrywa się regularnie na widok słowa Niemcy, bo więcej empatii ma lew przed polowaniem na antylopę
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
No to pora w kimę, jeszcze pół godziny vloga o Milwaukee Bucks i odpływam w krainę łowów (oby nie wieczną). Koszmar trafił się o 21.00 w postaci Atletico, więc zakładam, że nic gorszego w nocy się nie przyśni.
2
@Danny Gaucho No pewnie specyfika sportów wymusza inną dynamikę. Ale style gry w futbolu też mogą być efektowne, a City z tym zaklepywaniem na śmierć, i Atleti z zamordystyczną defensywą odpychają mnie od lat. Trudne i nudne zespoły do oglądania, ewentualnie gdy City zagra bardziej prostopadle niż w poprzek to jeszcze da się obejrzeć. W ogóle nie ma zbyt wiele efektownie grających zespołów w futbolu. Jutro liczę na dobrą zabawę w meczu Baya-Villareal.
Na szczęście play-offs w NBA rusza niedługo.
2
Nie wiem, ale gdy oglądam NBA w play-offs, to nigdy nie ma takich smętów jak niektóre potyczki renomowanych klubów w LM. Klepanina (wysokiej jakości) kontra autobus i weź to oglądaj. No oczywiście można podziwiać konsekwencję taktyczną dwóch różnych systemów, ale bez fajerwerków trudno ogląda się mecze.
1
Czasami gdy widzę jakąś przerażająco nieatrakcyjną kobietę płci żeńskiej z partnerem, to spoglądam badawczo na partnera. Potem sobie myślę, że może charakter, osobowość albo coś innego go pociąga. A potem taka kobieta się odzywa i okazuje się, że fatalny wygląd to nie największy mankament. Wtedy już naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć co takiego faceta trzyma przy owej partnerce. Samotność? Desperacja? A może idealne dopasowanie?