5

Póki co świetnie działają wszystkie trybiki. Poczekajmy z werdyktami, jeśli praca zostanie kontynuowana w kolejnym sezonie na obecnym poziomie, to wtedy będziemy się zachwycać. Miejmy nadzieję, że Xavi okaże się długodystansowcem

1

@P33ck Ale klasyka odświeżyłeś. Przyjemnie powrócić do takiego kawałka

0

Komentarz usunięty

1

@Przemek2323 Te dwa dziennikarskie truchła zajmują się dokładnie tym samym typem działalności co ta ruska wtyczka. Nie ma różnic, z tym, że on jest z definicji podejrzany, a oni są ponoć Polakami i nie mają żadnych zahamowań by zachowywać się jak ruskie trole.

1

@Barca1992 I znowu skręciłeś w stronę reportera-osiołka pisząc "wyznawcy wierzący w moc maseczek". Pewnych głupot nie da się wyrugować z sekciarskiego języka ludzi o podejściu antynaukowym mimo próśb. Trudno, sam siebie tak zaksięgowałeś i przynajmniej nie pozostawiasz złudzeń

1

@ranger3120 Jeśli Grzesiowski jest dzbanem, to jakie można by znaleźć określenie na Ciebie? Chyba nawet podstawką to tego dzbana być nie dał rady być. Jak ja lubię gdy ciemnota gardzi ludźmi o ogromnej wiedzy.

3

@MontelQ Reprezentacja się skończy, a Ronaldo będzie wieczny

6

@Pawel13sz Ale o co chodzi? Skąd nagle porównanie do Neymara, nie rozumiem. Czy my szukamy Neymara, czy zawodnika pasującego do systemu Xaviego? Jeśli będzie miał podobne statystyki w Barcy, to znaczy, że spełnia swoją rolę.
Skąd przekonanie, że to pojedynczy zawodnik ma robić statystyki? Wolę gdy zagrożenie rozłoży się na cały zespół w tym pomocników, ich poprawione liczby mnie interesują, bo przez wiele sezonów wyglądało to słabo. I Xavi się tym zajął

1

@eydeem Oglądałem całą serię i każdy jeden sezon jest na bardzo wysokim poziomie. A czy nie popadłeś w pułapkę znudzenia tematem? Mój kolega czytał tę serię i w żadnym wypadku nie zgodziłby się z Tobą. Jest bardzo zadowolony z całej serii i w formie papierowej i na ekranie.

5

Raphinha w ostatnich 2 sezonach w Premier League:

2020/21 - 26 meczów, 6 goli, 9 asyst, 2.1 kluczowych podań, 1.9 dryblingu
2021/22 - 26 meczów, 9 goli, 3 asysty, 2.1 kp, 2.1 d

Bardzo zrównoważone te statystyki, na dobrym poziomie. Pod żadnym względem się nie wyróżnia, ale też nigdzie nie odstaje. Być może odpowiednio wkomponowany w zespół, jest w stanie być wartością dodaną. Najważniejsze, żeby pasował do koncepcji Xaviego, może jest w stanie te statystyki jeszcze poprawić.
A pamiętajmy, jak Leeds zawodzi w tym sezonie, więc kontekst jest trudny, ale powtarzalność zawodnika zachowana.

4

@against_modern_football O relacjach z Ukrainą zawsze ma decydować działalność jednego oszołoma z 20 wieku? A dlaczego wtedy zrodziły się warunki do tak antypolskich działań? Z powietrza?

Jeśli będziemy tak patrzeć, to musimy gardzić Rosją, Niemcami, Ukrainą, Francją, Wielką Brytanią, Szwecją i Austrią. Życie przeszłością do domena niedojrzałych politycznie osób.

16

Pedri przez około 30 początkowych minut nie podobał mi się - był najsłabszym graczem ofensywy. Chaotyczny, niechlujny i wycofany. Pojawiały się przebłyski, ale dominowała niepewność. Z czasem dostroił się do poziomu kolegów, ale czy całościowo zasłużył na 8? Nie wiem, mnie jego poczynania mocno irytowały przez spory okres.

4

Pedri już nie jest młody - chłopak dozna szoku gdy się o tym dowie

3

@negreanu Ale może też wpis kolegi odnosić się do współczucia dla faktu, że inny kolega podlega indoktrynacji religijnej prowadzonej przez konkretną organizację. Nie myślisz niezależnie, dajesz się tresować więc Ci współczuję.
Nikt nie broni nikomu bycia indoktrynowanym od kołyski, ale nie oznacza to, że nie można wyrazić zdumienia, że człowiek może zrezygnować z prawa do wolności i niezależnego myślenia

9

@Medium Ale mnie rozbawiłeś tym współczuciem co do chorej duszy. Nieprawdopodobne jak wygląda tresura religijna - nie chodzisz karnie do kościółka, jak Cię wyszkolili od dzieciaka, to znaczy, że nie możesz duchowości realizować w inny sposób.

Panie szanowny, trącisz nieuleczalnym sekciarstwem

4

Myślę, że Real poleci również w dwumeczu z Chelsea. Widać, że Ancelotti słabo ustawia swój zespół przeciwko zorganizowanym rywalom. Psim swędem przeszli PSG grając 25 minut na poziomie, ale Chelsea ze swoją intensywnością i automatyzmami okaże się zbyt silna. Miejmy nadzieje, że dla Królewskich nadchodzą coraz gorsze czasy, przy jednoczesnym wzroście Barcy.

1

@Janiama Zaraz zlądujesz na banie jak wspomniany kolega, za wymienianie zbanowanych

19

Xavi był rozgrywającym wizjonerem i wszystko wskazuje na to, że jest też trenerem wizjonerem. Niech jeszcze popracuje trochę w tym stylu i będziemy mówić o wybitnie inteligentnym facecie, który tworzy przy linii swoje małe arcydziełka.
Wymarzony debiut w europejskim futbolu

5

Od 1 dnia w klubie zachwycam się Torresem. Jest to obecnie mój ulubiony gracz w kadrze. Bardzo mnie cieszy, że zaczyna Hiszpan zbierać liczby. Nie wyobrażam sobie, że transfer nie spłaci się z nawiązką. Nie chcę wróżyć z fusów, ale liczę, że kasa jaką zapłaciliśmy za Ferrana okaże się śmiesznie miała, gdy będziemy podsumowywać jego pobyt w Barcy za kilka lat. Wielki to talent.

4

Xavi wywołał już chyba ten sam efekt co Simeone w Atletico tzn. jego zespół trzeba traktować bardzo poważnie. To jedno, a drugie, takie wyniki jak dziś mogą zadziałać na wielu zawodników jak magnes - dla takiego szefa chce się grać.

18

Ten postęp Xaviego. Od ruin w listopadzie, do dobrego intensywnego zespołu w meczu Superpucharu z Realem. I od tegoż meczu do deklasacji dzisiaj. Po cichu liczyłem na ustabilizowanie sytuacji, ale my dzisiaj zagraliśmy jak jeden z faworytów LM, a nie listopadowa nędza spoglądająca tęskno na 4 miejsce w tabeli.

19

Zaczynam mieć niejasne podejrzenia, że ten Xavi to dobry trener.

2

Nie jestem zorientowany w pulsie La Rambli - czy Xavi dziś walczy o posadę?

3

@Arkon Wiesz, to jest zawsze zabawa i można zastąpić tego czy innego piłkarza innymi, ale plus minus są to znakomite nazwiska. Okoński ma w Poznaniu status piłkarskiego boga, Anioła to legenda nad legend Arasia oglądałem na żywo i był to wybitny skrzydłowy, lokomotywa bocznego sektora. Nazwiska z defensywy to sława pogania sławę. Nawet Lewy ze swoim epizodem jest wizytówką Lecha. Choć ja pamiętam wybitnego obrońcę Arboledę, albo napastnika Rudnevsa, którzy też mieli super epizody w Lechu.

3

@arasz1819 Ja pierdzielę, przeczytałem @Janiama

0

Paulo Sousa - siwy bajerant? Skądże. Przecież jeszcze nikt palcem nie kiwnął w sprawie reprezentacji po jego odejściu, a czeka nas baraż o MŚ na własnym stadionie.

Paulo Sousa okiwał rywali, wbiegł w pole karne i wystawił na pustaka. A co z tym zrobi polska myśl szkoleniowa to się zobaczy.

0

@Pawel13sz Przecież to jest zachód

1

Taka to Liga Mistrzów bywa, że można dotrzeć do 1/2 finału nie grając z poważnym rywalem. Dla Bayernu najgłośniejszym rywalem była do tej pory pogrążona w kryzysie, najsłabsza od lat Barca i to w grupie. A potem w razie czego możemy mówić o wygraniu prestiżowej LM, na bazie 3 meczów w 1/2 finału i finale. Trochę to słabe

16

Fundacja Kai Godek rozdaje ulotki antyaborcyjne uchodźczyniom z Ukrainy.

Wspaniałe wyczucie czasu tej Władczyni Macic. Pewnie aborcja to coś co spędza sen z powiek Ukrainkom w tym momencie. A jeśli nie, to jej zdaniem, powinno.
Może teraz powinna zrobić tour po oddziałach onkologicznych?

0

@patry295 Nie liczyłem bo przestraszyłem się tej dziwnej sekty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?