8

Chciałem poinformować, że o 12 dzisiaj u mnie w budzie z narzędziami odbędzie się losowanie par 1/4 LM. Jednak nie mogę z całą pewnością zagwarantować, że wyniki losowania zostaną uznane przez UEFA.

25

Tak mi przyszło na myśl, że można by ożywić La Ramblę. Gdyby wprowadzić element typu "Gorące dyskusje" czy coś w tym stylu? Ten pomysł zakłada, że wpisy generujące najwięcej odpowiedzi byłyby wyróżnione, np. z lewej strony, pod napisem Social media.

18

@marcin62 W repce może pohasać, bo gra jest oparta o niego. Pochettino zmarginalizował Leo, a już te obrazki gdy Messi ręką sygnalizuje, że istnieje na murawie, są niezwykle wymowne.

3

Ale bycie Messim w tym roku jest osobliwe. Kolejny mecz o stawkę zagra na MŚ w Katarze w listopadzie. 8 miesięcy bezrobocia przed nim.

8

Barca nie strzeliła gola, mino poprawnych konstrukcji bramkowych:

Wg mnie:

- Bramki były umieszczone na środku każdej linii bramkowej.
- Bramki składały się z dwóch pionowo ustawionych słupków w jednakowej
odległości od chorągiewek rożnych i były połączone u góry poziomą poprzeczką.
Słupki bramkowe i poprzeczki były wykonane z dozwolonego materiału.
Ich kształt musi był z przedziału "kwadratowy, prostokątny, okrągły lub eliptyczny"
i nie stanowiły zagrożenia dla zawodników
- Odległość pomiędzy wewnętrznymi krawędziami słupków bramkowych
wyniosła 7,32 m (8 jardów), a odległość od dolnej krawędzi poprzeczki
do podłoża wyniosła 2,44 m (8 stóp).
- Słupki bramkowe i poprzeczka były koloru białego.

Zatem to nie wadliwe bramki winne są wynikowi.

6

Nie ma co prawda zasady goli wyjazdowych, ale zasada goli domowych ciągle obowiązuje. To znaczy, że Barca musi zdobyć w rewanżu liczbę bramek będącą sumą goli zdobytych przez Turków plus 1. Dobrze rozumuję?

3

Czyli jeśli Galata strzeli 1 gola u siebie to Barca musi strzelić minimum 2 żeby wygrać? Czy 3?

1

12 zespół ligi tureckiej to nie jest pierwszy lepszy team z ulicy. Remis to dobry wynik

0

Może i nie najlepiej dzisiaj, ale i tak lepiej niż Donnarumma

0

Donnarumma nic nie kuma

2

@Pawel13sz No dobra, ale gdzie to słońce?

2

Moi milusińscy, czy ustalono już z kim dzisiaj gramy?

24

Obejrzałem przed chwilą powtórkę goli Realu i gdyby nie to, że był to mecz LM, to pomyślałbym, że jeden zespół sprzedał drugiemu mecz. Zachowanie Donnarummy to rzadko widywany kryminał - miał chłop bardzo dużo czasu żeby zrobić cokolwiek, a oddał piłkę rywalom. Z kolei przy 3 golu, Marquinhos (który był elektryczny cały wieczór) zalicza niezrozumiałą asystę do Benzemy, zupełnie jakby go nie wiedział.
W tym 3:1 niewiele jest wspaniałego Realu, ale znacznie więcej partackiego PSG.

Swoją drogą Donnaruma był sprowadzony po to by zrobić różnicę - no to zrobił, natchnął rywala i zbudował mu w 1 minutę takie morale, jakiego Real nie miał od wygranej LM.

2

@Encore Też tak uważam, dodatkowo CR7 mógłby jeszcze emanować blaskiem Bruno, który obficie wchłania w Man Utd w tym sezonie.

1

@mekston Absolutna zgoda. Pochettino nie stworzył zespołu, PSG jest okropną męczybułą bez charakteru i właśnie tego charakteru zabrakło w decydującym momencie. "Wielkie trio" w 2 połowie absolutnie katastrofalne, a defensywa w co trudno uwierzyć, jeszcze gorsza.

6

Szkoda, że Real awansował, ale z drugiej strony świetnie, że szejkowie wyrżnęli szczeną w ścianę, potykając się o własne pieniądze. Jeszcze niech sobie dorzucą CR7 za sezon i koniecznie zostawią Pochettino. Ostatnio co sezon to gorzej zamiast lepiej, więc widać tu raczej tendencję rodem z Titanica.

3

Widziałem różne tragiczne wersje PSG Pochettino, ale dzisiaj Mauricio przeszedł samego siebie. Gdybym miał zgadywać co powiedział na odprawie w przerwie do bramkarza i obrońców, to byłoby to: "pamiętajcie, że ci w białych koszulkach też są w naszym zespole"

22

Pamiętajmy!

O 21.23 obchodzimy dziennicę wiekopomnego hat-tricka Roberta Lewandowskiego.

22

Współczuję dzisiaj Pepowi. 5-0 z pierwszego meczu to bardzo zdradliwy wynik.

2

@tomek8756 Nas czyli kogo? Bo zauważyłem, że z pisowską częścią Polski Orban dzieli bardzo wiele tzw. wartości.

10

Coraz większe to słońce wychodzące nad Barceloną.

4

@MontelQ Tymczasem ten sam wpis na Ukrainie. Przej**any dzisiaj dzień. Pracy nie ma, w kawiarni kawy nie kupisz, słonko świeci, ruskie w każdym momencie mogą zbombardować okolicę, kobiety gorączkowo uciekają z kraju, a wieczorem mecz LM, który nikogo nie obchodzi.

1

@Danny Gaucho Nie wiem czy Muller to nie jest najbardziej niedoceniany piłkarz w świadomości powszechnej. Nawet na to 7 miejsce wszedł tak z cichutka. Dla Bayernu to skarb.

10

Ach ten mój ulubieniec Sule - drzewa natnie, konia zastąpi w furmance, akcje zatrzyma ręką, niedźwiedzie postraszy na wycieczce w górach. Wymarzony materiał na syna, męża, zięcia.

8

Wyjaśniła się sytuacja z ręką Niklasa Sule przed 3 bramką Bayernu. Sędzia uznał, że Sule nie zagrał piłki ręką, tylko poteżnymi niemieckimi grabiami, a o grabiach nie ma nic w przepisach.

1

Lewy: "Austriacy? Ja jeszcze nie zapomniałem o rozbiorach. Dzisiaj ja Was rozbieram"

6

Austriackie Helmuty powinny już strzelić niemieckim Helmutom co najmniej 2-3 bramki. Obrona Bayernu jak wielkie dziurawe gacie.

1

Ale Lewy ciężko dychał przed karnym - to omicron. Lewy gra z covidem.

8

To nie szczęście. Myślicie, że na co szły pieniądze z obniżonych kontraktów?

0

Mateusz, tam miało być "potem był świadkiem" a wyszło "światkiem"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?