Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A może Barca dałaby ostatnią (ale już naprawdę ostatnią) szansę Janczykowi?
6
@Encore Ja mam nieustanne wrażenie, ze ten chłopak nie ma mózgu. Widziałem wczoraj parę tak chaotycznych, bezmyślnych akcji, że aż głowa mała. Wygląda jak Russell Westbrook w ostatniej minucie meczu
0
@Damian11 Ale tamte okienka okazały się złe/fatalne jak się okazało po pewnym czasie.
4
@doc I widzisz? Twoja propozycja zmaterializowała się. Bardzo szybka reakcja redakcji. Głos ludu wzięty pod uwagę.
2
Z Barcą i Pjaniciem jest relacja jak z matką i córką na wsi, a ta pierwsza lamentuje: "Już masz 21 lat a nikt cię nie chce. Inne to już dzieci mają, a Ty co?"
1
@CuttingHead Chyba nie czytałeś procedury warunkowego dopuszczenia medykamentu do obrotu. Obecnie szczepionki są dopuszczone w takim trybie.
Pamiętaj, że należy odróżnić warunki typowe, gdy na badania leku jest nieograniczona ilość czasu, i sytuacje nagłe jak pandemia.
Twój materiał filmowy jest ciekawy, ale jest typowa wrzutką medialną. Tu się puści tego, tu tamtego, tu wyrwie z kontekstu sytuacji.
Rzetelną daną jest nieco ponad 100 zgonów w stosunkowo niedługim czasie po szczepieniu (w Polsce) i to może budzić wielkie obawy u ludzi. Ale mając tę wiedzę, poszedłem się zaszczepić, bo globalnie skutki szczepień są zdecydowanie pozytywne. W końcu jesienią kilka razy więcej zgonów notowaliśmy jednego dnia.
Kwestia zważenia skutków.
4
@Ratamahatta Punktowo wygląda to bardzo ładnie. Ale gra wygląda biednie. I teraz albo Barca poprawi grę, albo zacznie gubić punkty, bo tak grając na dłuższą metę będzie ciężko
1
@NaFazieHitman Na razie, też mam takie odczucie i czy czasem PSG nie popełniło błędu, wypuszczając z rąk trenerską perłę?
6
@Yosemite Cudną reprezentację stworzył Mancini. Efektywna i estetyczna.
2
@Borneo @Kgorecki2500 Hipotetycznie się zgadzam, że materiał na dobre granie będzie, ale wiadomo jak oceniam umiejętności wydobycia tego potencjału przez pewnego pana. Ale już mi się nie chce marudzić. Nawet po 2 ostatnich meczach, które dostarczyły paliwa do ględzenia jestem cichutko. Przynajmniej te wyniki były ale to wszystko wygląda na projekt z krótkimi nóżkami.
1
@CZaras To kolejny argument ludzi z próżnią w głowie.
1
@KrystianR Wiesz, ale to istnieje. I daje sukcesy. Powiedz mi, że Jordan nie miał genu zwycięzcy, że Messi tego nie ma, że CR7 tego nie ma. Możesz zastąpić gen słowem obsesja, i najwybitniejsi trenerzy czy zawodnicy tę obsesję mają.
6
@kuz Nie wiem czy Antek nie ma tego kompletnie w dupie. Na tym boisku wygląda dość beztrosko i nie robi wrażenia przygnębionego
2
Powiem za siebie, że się zgadzam. Nic, tylko ogrywać chłopaka. Zasadniczo sezon jest raczej stracony, więc chętnie zobaczyłbym młodych, nawet kosztem wyników, żeby tylko nie oglądać już pewnych twarzy w naszym zespole.
0
Wczorajszy mecz PSG skłania mnie do zadania pytania: ten Pochettino w PSG to sukces czy nie do tej pory?
Runda wiosenna w wykonaniu PSG była dość rozczarowująca. Ani wyniki ani gra nie powalały. Wiadomo, przegrana liga. A w LM Pochettino ograł słabiuteńką Barcę i mocno osłabiony Bayern, drżąc o wynik do końca rywalizacji i zostawiając nie najlepsze wrażenie. Z kolei, City wyglądało gorzej przez 45 minut, po czym korekty taktyczne Pepa kompletnie wytrąciły Paryżanom atuty z ręki.
Pochettino to niewątpliwie fachowiec, ale czy ma ten gen zwycięstwa, który jest potrzebny by poprowadzić zespół do wielu triumfów? Tak już od kilku miesięcy bujam się z tym pytaniem.
2
@CuttingHead Nawet podchodząc z dystansem, ten film to kwintesencja jak można pewnych rzeczy nie rozumieć i mieszać nie mające ze sobą nic wspólnego pojęcia. Analogia jest beznadziejna.
1
@Colin94 Wybitnie, kiwał trawę jak tyczki
5
25 minut oglądania Messiego w PSG w jakimś koszmarnie chaotycznym meczu, każe mi postawić dzisiejszy mecz Barcy w perspektywie. Nie wiem które "widowisko" było gorsze, ale po takim combo atrakcji czuję się 10 lat starszy.
0
@kkbarca No trudno żeby spadały w górę
6
Liczba tworzonych sytuacji i sposób gry - nędza. Procent wykorzystanych sytuacji - bardzo dobry. Wrażenia estetyczne - pomińmy ten temat
0
@tobiasson92 Tylko jeśli facet ma wolne w niedzielę, a kobieta w środę, to uderza w rodzinę. A skąd wiesz, że studenci w niedzielę stanowią większość w stosunku do osób, które mają rodzinę i chcą mieć dzień wolny? Masz dane? A czy masz dane, że zakaz uderza w gospodarkę?
Idąc Twoim tokiem rozumowania, powinniśmy pracować 7/24 bez prawa do urlopu, tak jak było pod koniec 19 wieku. Przecież to uderza w gospodarkę, że nie pracujemy jak niewolnicy, nieprawdaż?
I chyba to nie człowiek ma służyć gospodarce, tylko gospodarka człowiekowi. Mocno zapomniało ci się o prawach pracowniczych, jak zdobyczy cywilizacyjnej. Stąd nie harujemy jak w 19 wieku.
4
Czyli dzisiaj promujemy młodzież
5
To nie pogoda torpeduje Grand Prix, to zmiany klimatyczne nad torem.
17
@arasz1819 To fantastyczny sygnał dla przyszłych szantażystów
1
@Yosemite Zasiądzie, z Kane'm w składzie rozbiją rywali co najmniej jedną bramką
0
@Mizander No szkoda, taki trochę ślepy traf uderzył w Londyńczyków i ta podwójna kara, której jak sądziłem nie ma w futbolu. Ale obrona Londynu w 2 połowie była jak doskonały dreszczowiec
6
Jestem pod wrażeniem intensywności meczu Liverpool - Chelsea. Trafiła kosa na kamień, jeden wyborny taktyk na drugiego, a ponieważ Chelsea długo grała w 10, kamieniem okazał się Tuchel. Te synchony zespołowe Londyńczyków w defensywnej grze były nieziemskie. Nie miałem wrażenia, że ataki Liverpoolu są wolne czy chaotyczne, ale nadziali się the Reds na zaporę niezwykle trudną do sforsowania.
Ewidentnie w obu zespołach zadziałał czynnik trenerski, bo czy zestawienie Rudiger, Christensen Azpilicueta, z grającymi na flankach Jamesem i Alonso, to marzenie każdego trenera? Chyba nie specjalnie.
Podobają mi się trenerzy wyciskający skile z potencjału zawodników jak sok z cytryn.
2
@tobiasson92 Mimo zakazu sprzedaży w niedzielę, małe sklepiki rzeczywiście nie zyskały.
Ale co do populizmu, to raczej Ty go uprawiasz. Przepytałem wiele kasjerek i sprzedawczyń przy okazji wprowadzenia zakazu i ani jedna nie zgłosiła zażalenia. Każda jedna cieszyła się, że ma dzień wolny akurat w ten dzień. Podejrzewam, że to nie była odosobniona grupa kobiet. Najzwyczajniej niektórzy marzyli o tym by spędzić jeden dzień tygodniowo w rodzinnym gronie.
Czasem w zapędach by wszystko interpretować politycznie, ludzie zapominają o szarym człowieku. Tak jak to Ty teraz zrobiłeś
2
@AmigoBlancos To ostatnie zdanie zabrzmiało jakby opuścił klub 70 lat temu i nikt go nie pobił do teraz.
8
Wypowiedź Mullera po wczorajszym meczu Bayernu z Herthą:
Zapytałem Roberta w przerwie, czy nie jest jeszcze sprawny, czy jest teraz na kolejnym poziomie, bo przepuszczał piłki w polu karnym do lepiej ustawionego zawodnika. Nic nie osiągniesz, jeśli nie będziesz miał kontaktu z piłką. Zgodziliśmy się, że jest na następnym poziomie (śmieje się). Szaloną rzeczą jest to, że zdobył kolejnego hat-tricka „mimochodem”. Jest wielu bardzo dobrych zawodników, nawet w Bundeslidze, którzy potrzebują lat, aby zdobyć hat-tricka. Ja również strzeliłem wiele bramek, ale hat-tricka zdobyłem może raz.