6

Dobre wieści od rana, dowiaduję się, że Mariusz III Błaszczak utrzymał granicę. Gdy ta cała zawierucha się skończy, trzeba by pomyśleć o jakimś orderze dla tego zucha.

Tak pomyślałem, że może by wysłać Mariusza III Błaszczaka, na granicę francusko-hiszpańską, gdzie z powodzeniem zatrzymałby Mbappe na granicy, chroniąc Barcelonę przed wzmocnieniem Realu.

3

Ciszej cholera, bo przez te hałasy z La Rambli zasnąć nie można

2

@patry295 No ale czy jak wystrzałowa Zuzanna mi się podoba najbardziej, to znaczy, że nostalgiczna Ania jest brzydka?

2

@Kwiatek67 A ja co sezon losuję numerki za kim kibicować. Lojalność ponad wszystko.

1

@patry295 Dla mnie zdecydowane nr.1 "Sultans of Swing" ale tylko w wersji koncertowej

1

@Kurkmen Idealny czas na zmianę klubu dla Mbappe. Świetny klub i świetne perspektywy. Oczywiście mógłby jeszcze przez rok spróbować wygrać LM z PSG, z Leo i Neyem. Czy zostanie czy odejdzie, dla Mbappe jest to sytuacja win-win.

3

@Klimach fan To nie może być do końca tak, że jak naród disco polowy coś przekonuje, to należy się zniżać do jego poziomu. Trochę można się nagiąć, ale trzeba się czegoś trzymać. Choć ja nadziei nie mam, uważam, że Polacy to naród przekupny i bezideowy. To widać od 6 lat i nic się chyba zbytnio nie zmieni wkrótce.

0

@inViNcibl3 Chyba idzie wywnioskować z mojego wpisu, że nie chodzi mi o to co sugerujesz?

0

@michal26 Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś.
Jedyna korekta dotyczyłaby proporcji rozdziału od państwa: jest daaaaaaaleko od 100%.
Co do prawicy, wiesz sam doskonale, że często stosujemy pewne skróty myślowe na potrzeby dyskusji, by stworzyć aparat pojęciowy umożliwiający jakąkolwiek dyskusję.

2

@Worny Coraz bardziej wkurzają mnie wślizgi tego pana. Jak chce robić wślizgi to niech je robi z piłką do bramki.

1

@Chaoss Nie wiem dlaczego piszesz, że Poznań to syf. Nie wiem też dlaczego uważasz, że Wrocław jest taki piękny. Ma ładną starówkę, ale czy to wystarczy? Nie wspominam Wrocławia szczególnie.

0

@sokot Ten rozkład był rzeczywiście inny pod względem gwiazd. Potem zrobiło się dwubiegunowo, albo Leo albo CR7. Oni naprawdę zakryli krajobraz swoim blaskiem

2

@DaPidejpi Pod względem "przytulności", spokoju życia, dobrze rozumianej prowincjonalności, swojskości itp. itd. Warszawa się chowa. Myślę, że nie koniecznie te względy pod jakimi stolica ucieka zawsze są jednoznacznie pozytywne.

7

@DaPidejpi Pod jakim względem, bo ja cenię sobie bardzo niestołeczność Poznania? Masz na myśli woły robocze w korporacjach i te drapacze?

0

@sokot A nie jest to związane z wiekiem? Każda pliszka swój ogonek chwali i bardzo często danemu pokoleniu wydaje się, że za ich czasów to była piłka. Ja też mam sentyment do futbolu z lat 80-tych i 90-tych i tamtych gwiazd, ale Messiego nie oddałbym za nikogo.

1

@kubix05 Szkoda, że wokół Gucwińskich narobiło się tyle szumu, za złe traktowanie niedźwiedzia. Ale nigdy nie zapomnę jak na Interii pod jednym z artykułów o państwu Gucwińskich mnóstwo ludzi pisało o tym jak dzięki nim polubili i poznali świat zwierząt. Nie widziałem chyba nigdy tak lajkowanego artykułu. Sam jako dzieciak bardzo lubiłem ich pogadanki.

0

@Khardan Przeczytaj jeszcze raz, uważniej.

1

@skubi99 Nie masz argumentów, więc nie rozmawiasz. To że akceptujesz krzyże w salach szkół publicznych, oznacza jak bardzo jesteś na kolanach, stąd jesteś niezdolny do właściwej oceny.
A jeszcze przecież dodać trzeba zalegalizowaną prawnie kradzież terenów przekazywanych kościołowi, koterie rządowo-kościelne, rezygnowanie z obrony własnych obywateli (tych gwałconych) przez kler itp. itd. Oczywiście możesz pomachać ustawami i przepisami o rozdziale państwa, ale w praktyce są one półmartwe o ile nie martwe.
Tak nie wygląda faktyczny rozdział państwa i Kościoła.

1

@skubi99 W Polsce, gdzie na ścianach szkolnych sal wiszą krzyże i podobnie w Sejmie jest rozdział? Bujasz kolego w obłokach. To nieprawda co piszesz

0

@korolocik Z reguły odnoszę się do wpisów użytkowników, którzy ten sztuczny podział stosują.

0

@Vaven Cos Ci się pomyliło, czytaj uważniej

0

@Khardan Z tego co mi wiadomo, ten lewicowiec nie używa Biblii jako podstawy swoich działań, tylko po to by przypomnieć zakłamanym wierzącym i pokrytym hipokryzją prawicowcom, że ich obowiązują tzw. "wartości chrześcijańskie", które przecież mają źródło w Biblii. Obłuda prawicowa już wywaliła poza skalę, ale to zezwierzęcenie pokazane na granicy bije wszelkie rekordy.

Czym innym polityka państwowa, a czym innym blokowanie pomocy humanitarnej. Przecież na poziomie ludzkim to jest klęska cywilizacji rozumnej

0

@Wilczeq Pięknie dajesz się wpuścić w prymitywne podziały na lewicę i prawicę, tylko po to by odsunąć temat ludzi pod granicą. Rozwiązanie problem zastępujesz hasełkami i jesteś zadowolony z siebie. Dla mnie mówisz jak jaskiniowiec, a nie człowiek cywilizowany

1

@Vaven Dzięki za risercz biskupi. Wspaniała dawka bezcennej wiedzy. Zdanie przedstawiciela instytucji, która systemowo tuszuje pedofilię jest w cenie.

0

@daniel32778 Skąd wiesz, że nie miałem konta, skoro miałem tu konto i brałem udział w tamtych dyskusjach. Oj chłopie, chłopie.

0

@NaFazieHitman Ale mówisz o prawicowcach yoł? Bo czekam aż przejdą na wiarę, którą rzekomo wyznają yoł.

3

Nie mogę się zdecydować czy Mariusz Błaszczak jest bardziej jak Władysław Jagiełło, czy jak Jan III Sobieski. Bo jak Jagiełło przetrzymał wojska krzyżackie na słońcu tak Król Błaszczak przetrzymuje Wielką Armię Imigrantów bez wody, jedzenia i kibla. Strategiczny geniusz. Z drugiej strony dowiedziawszy się, że Wielka Armia Imigrantów stoi u bram, pospieszył z odsieczą.

Chyba nie przesadzę mówiąc Mariusz III Błaszczak.

3

@Ratamahatta Na tym polega dramat, że wierzący prawicowcy, tak słabo praktykują swoją wiarę, że niereligijni ludzie muszą jej ich nauczać.

2

@Jakchcesz O 19.30 będzie Holecka w Wiadomościach

4

@sokot Ale bredzisz. Różnica jest w faktach. Żydzi nie powodowali biedy w Niemczech, a środowisko naukowe podaje niezbite dane dotyczące znacząco wyższej zachorowalności wśród niezaszczepionych.
Poza tym czy chodzą szwadrony śmierci i wyłapują tych niezaszczepionych? Nie. A dlaczego? Bo nie ma nagonki na nich, restrykcje wprowadzane są tylko w przypadku dużej liczby przypadków. Co to znaczy? Że rządzący kierują się tym by służba zdrowia się nie zablokowała.
Jest duża liczba przypadków - jest lockdown. Jak możesz go obejść? Test, albo szczepienie. Dostępne dla każdego, bez ograniczeń. Jeśli masz pretensje, miej je do siebie. Ja skorzystałem i śmieję się z Ciebie i Twojej frustracji, która zaprowadziła CIę bezmyślnym szlakiem do hitlerowskich Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?