0

@Shapiro Co za mistrz uzasadniania! Twoja argumentacja jest nie do odparcia!

4

Czy w Polsce Salah mógłby zagrać, czy Błaszczak trzymałby go pod granicą, każąc jeść trawę i odlewać się pod drzewem? W końcu jakby jeden "taki" wlazł, to po nim sznur Salahów znalazłby pretekst żeby kalać naszą czystość.

0

@RomanHoffer Słońce się nie zmienia w zależności od pory roku. To nienaukowe stwierdzenie. Zmiany następują na naszej planecie. Proszę nie siać dezinformacji.

1

@Kapitan hawk Doskonałe pytanie, tylko cud odbierze im mistrzostwo

10

@Kgorecki2500 Czyli osoby ubogie umysłowo też mają szansę zostać profesorem. To budzi nadzieje

22

@Joe_Pesci Zaoszczędziliby sumę równą połowie wynagrodzeń.

5

@jakub1906 Zapowiedź w stylu robota z odpowiednim oprogramowaniem. Wiem, że część newsów jest w mediach generowana przez bez udziału człowieka, przez sztuczną inteligencję. Zgadzam się, to beznadzieja.

1

@Hrzan Dlatego polski rząd wspaniale broni nas przed 50-osobową nawałą. Twój wpis zasadniczo do niczego się nie odnosi. Bo dokonałeś projekcji sytuacji w Niemczech z milionem uchodźców na Polskę z grupką 50 osób. Żeby tam były jakieś grube tysiące, to można się zastanawiać.
Sposób w jaki Polska "radzi" sobie z "problemem" jest kompromitacją dużego państwa.
Jedyne co może w tej sytuacji wyjść to zwykły ludzki obskurantyzm i małość. Twój wpis w to się pięknie komponuje. Wielkie rozsądne słowa, kompletnie nie proporcjonalne do sytuacji, którą można załatwić w cywilizowany sposób. Sam fakt, że z Tobą zgadzają się dyżurni fanatycy z prawej strony, pozbawieni elementarnej empatii, jest wymowny.

5

@marcin000019 Tak, to bardzo samoniszczące wypowiedzi. Pomaganie innym jest obrzydliwe. Szczególnie w katolickim kraju.

0

@Nightingale Tu popełniasz błąd myślowy: zakładasz, że jak się nie jest czyimś fanem, to nie można go ocenić obiektywnie. Wiele osób tak ma, ale mi taki prymitywizm jest obcy.

3

Chciałbym iść spać, ale boję się, że jak się obudzę, to fala 50 imigrantów będzie stała u wrót Poznania gotowa zalać miasto.

0

@Nightingale To czy się ktoś przyczepia nie jest istotne, ważne czy robi to słusznie. Nieprawdaż?

3

Jutro ciekawy test Barcelony, ten z gatunku nieoczywistych. Od ostatniego meczu zastanawiam się nad naszą grą obronną. Dopóki świetnie dział pressing i odbiór piłki, wszytko wyglądało bardzo dobrze, ale dopuszczenie rywali w pobliże pola karnego, każe zadać pytanie o solidność formacji defensywnej.
Jutro być może czeka barcelońską linię defensywną stres-test. Ale nie miałbym nic przeciwko temu gdyby pracusie z pomocy i ofensywy odcinali możliwość wyprowadzania kontr. Tutaj jak znalazł byłby Griezman z powtórką z R. Sociedad i swoją pracowitością w przeszkadzaniu rywalom.

Tak jak w NBA Antentokounmpo jest dziwacznym połączeniem rozgrywającego centra, tak Griezman kojarzy się z broniącym napastnikiem. Wielu na to narzeka, bo w końcu defensywa to nie priorytet napastnika, ale taki gracz jest idealny do wysokiego pressingu. Przy odmłodzonym składzie, Barca śmiało może próbować grać agresywnym pressingiem. Do tego i Depay i Braithwaite są bardzo pracowici. Mam nadzieję, że Koeman będzie zgłębiał temat.

2

@Batys Nawet mi nie przypominaj. Jeździłem wiele lat na Wschód, województwo zamojskie i tych zachodów się naoglądałem. Teraz dziadkowie od lat 90-tych nie żyją, dom zamienił się w ruderę bo nie było komu przejąć, sady przydomowe zostały zaorane i pozostały tylko wspomnienia. Ach czasami ciężko zaakceptować, że to już nie wróci.

3

@Batys Na wakacjach w dzieciństwie idąc szosą między wsiami zawsze przerażał mnie Bizon, który zajmował całą jej szerokość. I od razu inne skojarzenia, zapach sianka, bociany. Wieś ma swój urok.

2

Messi dorabia w weekendy podawaniem piłek w czasie meczów Barcelony. Ma rozmach skurczybyk.

6

A może jakąś panią trans? Ależ środowisko barcelonismo z La Rambli byłoby poruszone. A jak wzrosłaby płodność literacka zbulwersowanych użytkowników. Dla dla czystej rozrywki chciałbym to zobaczyć.

3

@Kurkmen Coś w tym jest, że w pewnych rejonach światach demokracja się nie przyjmuje. Ja jestem zdania, że do demokracji dochodzi się drogą ewolucji w obrębie danego społeczeństwa. Założenie, że w skrajnie konserwatywnym społeczeństwie można przeskoczyć 100 albo 200 lat pewnych procesów społecznych i z dnia na dzień stworzyć nowy ustrój, to utopia. Potem to wygląda jak drzewo bez korzeni i ostatecznie się wywraca.

2

@LS Mój kumpel się związał. Momentami ciężki kawał chleba, ale jakoś się wszystko dotarło. Były i mój kumpel praktycznie się ze sobą nie stykają

4

No i jednak ktoś wszedł w artykuł. Męską naturą jest wchodzenie w różne rzeczy, że tak niezgrabnie się wyrażę.

6

I kwiat zwiędnie, i cyc zwiędnie i zapał zwiędnie. Wszystko w końcu zwiędnie.

1

@LeoMessiah Lech min. 5 bramek w meczu, podobnie Bayern, Barca i Juve. Wszystko na jednym kuponie, zastawiaj chatę i bierz kredyt. Nie dziękuj

2

Zzimło ogólnie

0

@MarioVeB! Nie pytaj mnie, nie robiłem ankiety, a za innych nie będę się wypowiadał.

0

@Keson Nie sądzę, my z araszem1819 się umówiliśmy na October Fest (nie chodzi o piwo) a ja ciągle podkreślam, że nie jestem krytykiem Koemana tylko realistą. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to jego/jej problem.

31

Miała być dzisiaj tygodnica klęski z Granadą, miałem ją ogłaszać aż do następnego meczu z Granadą.
Jednak w związku z tym jak chłopaki wujka Koemana zaprezentowały się w niedzielę, kończę z ta tradycją. Mam nadzieję, że teraz uda się naszej ekipie dawać same powody do zwycięskich tygodnic.

2

@Kurkmen Prezentuj broń! Jak to dobrze, że są czujne Kurkmeny, mogę spać spokojnie. Żaden ciemny diabeł mnie w nocy nie udusi. Dziękuję w imieniu tych przestraszonych innowierczą nawałą.

0

@Kurkmen Az się dziwię, że osobiście nie chodzisz na granicy ze strzelbą. Tam potrzeba ludzi w Twoim tokiem myślenia i wizją świata.

4

@Dertinho Trzeba ukrócać tych roszczeniowców

1

Ktoś poratuje piątakiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?