Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Bardzo rozsądne wyjaśnienia. Różnica w sytuacji Garcii i Pedriego jest kolosalna, stąd odmienne decyzje.
2
@Encore Też mi się wydaje, że lekko autystyczny Messi mógłby mieć problemy z aklimatyzacją w Anglii stąd PSG. @Bykunn Widzisz, a ja tu tworzę takie niesłychane historie
3
Czyli jeśli pomimo zakontraktowania Grealisha, CR7 trafi do Man. City, można będzie wywnioskować racjonalnie, że na przeszkodzie do zakontraktowania Leo stanęła jego chciwość?
Może i tak, ale zawsze Leo będzie miał na obronę, że interesowało go granie z przyjaciółmi, jak Ney, do Maria i bogate otoczenie graczy z krajów latynoskich oraz Hiszpanii. A dziesiątki milionów są tylko skutkiem ubocznym.
Mi i tak jest szkoda, bo Leo w lidze angielskiej, to najlepsze poznawczo co mogłoby się trafić futbolowi. A tak pozostają mu wieczory LM.
Z kolei CR7 w City dodatkowo nakręci marketingowo siłę tej ligi i pewnie przełoży się na jej oglądalność.
0
@kamilkrycha Taka edukacja w ramach innego przedmiotu to też rozsądny pomysł
2
Szef UEFA Aleksander Ceferin razem z Perezem właśnie przebywają w kuchni i podgrzewają kulki.
1
@MesQueUnClub_87 Dziunie ubierają się w to to
2
@sebasek99 Zdecydowanie, fałszywa świętoszkowatość robi nam wszystkim więcej krzywdy niż dobrego. Szczególnie w tych czasach aspekt obrony swojego ciała przed ingerencją dorosłych powinien być umieszczony wysoko na liście.
1
@panczo Do głaskania : )
1
@NaFazieHitman Mam wrażenie, że dramatyzujesz. Przecież dziecko nie wyjdzie zgwałcone wiedzą, że niektórzy ludzie źle się czują we własnym ciele.
Ale chłopak, który preferuje chłopaków, może się dowiedzieć o sobie, że nie jest nienormalny, tylko jest w pewnej mniejszości. Na zrozumienie, delikatność innych nie może przecież liczyć. Tu na La Rambli wielu by go zgilotynowało.
A na lekcji dostanie wsparcie w postaci zrozumienia co się z nim dzieje.
Poza tym, jeśli komuś podobają się standardowo dziewczyny, to od wiedzy o płciach i orientacjach, przecież nie zacznie się operować. To tak nie działa
2
@sebasek99 Tak, właśnie to co napisałeś, pokazuje, że do naturalnych tematów podchodzisz w sposób naturalny. Nie wiem dlaczego seksualność człowieka stanowi taki problem dla ludzi, którzy mam wrażenie kojarzą ten temat z jakimś wielkim wstydem. Nie mówiąc o środowiskach religijnych, które widzą w takich pomysłach antychrysta.
1
@ObiwanKenobi Kwestia klasy pozostaje do decyzji specjalistów. Co do roli społecznej - trzeba uczyć do czego może prowadzić nieodpowiedzialne podejście do seksu, np. zostania rodzicem, co jest nową rolą społeczną w życiu człowieka i poważną konsekwencją. To jeden przykład, ale jak już napisałem, niech program opracują eksperci.
Pytanie o specjalistów tęczowych trąci obsesją. Oni stanowią tylko ułamek społeczeństwa.
7
Edukacja seksualna w szkole byłaby ciekawym przedmiotem. Taki dzieciak np. w podstawówce dowiedziałby się w uporządkowany sposób co dzieje się z jego ciałem, jakim zmianom biologicznym podlega, jakie role społeczne może przyjąć w przyszłości czy np. do czego oprócz sikania służy fifolek. Wszystko wieloaspektowo i kompleksowo, z pełną odpowiedzialnością.
To wszystko podane przez specjalistę/tkę oswoiłoby młodzież z tematem, otworzyłoby na myślenie, że jest to taka sama dziedzina życia jak każda inna. Pewnie po jakimś czasie młodziaki patrzyłyby na sferę seksualną naturalnie.
Jest to o wiele lepsze niż zostawianie dzieciaków na łaskę stron pornograficznych, czy często ograniczonych rodziców, którzy robią w domu z seksualności temat tabu.
0
@arasz1819 Mam związane usta do października, więc nie mogę całkiem szczerze odpowiedzieć. No to może odpowiem tak, że byłoby dobrze żeby z tej maszyny nie powypadały śrubki gdzieś w Paryżu czy Manchesterze. Na razie mogę dać Tobie i maszynie Ronalda "benefit of the doubt" jak mawiają Anglosasi.
4
@A_Gomesinho_21 W Polsce do tej pory po szczepieniach zmarło około 100 osób. Nie wszystkie te przypadki w 100% można przypisać szczepieniu, ale po procedurze w stosunkowo krótkim czasie (od natychmiast do kilka dni) następowały zgony. Niestety nie jest to szczepienie podobne do tych w dzieciństwie, trzeba pamiętać, że to jest lek i jak każdy może być potencjalnie niebezpieczny
0
Dobra droga, która może prowadzić w złe miejsce
0
@Bobo25 No to jesteś już na liście Jana III Sobieskiego naszych czasów
1
Przydałby się tutaj dzisiaj Mariusz III Błaszczak w moderacji, żeby uchronił nas przed zalewem wpisów typu: "a moja wymarzona grupa wygląda tak..."
1
@escarabajo Bardzo celna i dająca odpór powszechnej la ramblowej hipokryzji
0
@MarioVeB! Swego czasu nieco pograłem i byłem ok 300 zł do przodu. Myślę o powrocie do zabawy od września, ale muszę przemyśleć strategię. Powiedziałeś o analizie, to jest rewelacyjna część tej zabawy, czasochłonna i męcząca, ale uzależniająca i daje frajdę.
Pamiętam, że jak kończyłem z bukmacherką, to byłem zmęczony, ale potem mi czegoś brakowało. I teraz chodzi mi po głowie cały czas. Ale jak miałbym wchodzić, to z kopyta.
0
@dv7wisnia A co, już maj? : )
0
@MarioVeB! A ile grasz kuponów miesięcznie, i za jakie stawki, jeśli to nie tajemnica?
1
@kubix05 Jerzy Mrzygłód komentujący skoki Piotra Fijasa. Fijas to był wówczas cały arsenał skoczków jakich mieliśmy. Niezapomniany głos
1
@Kapitan hawk Idź do lasu, łamistrajku : )
0
Ale dziś ładna pogodynka.
0
@Encore Ciekawe czy lajkujemy Twój wpis, czy kontuzję?
2
@bixmix Jeszcze nie wypadła. Może wypaść po tym sezonie, jeśli się nic nie zmieni.
2
Ciekawe na jak długo zapadnie nam ta informacja w pamięci? To jak się nazywała ta dziewczyna?
0
Faceci golący się pod pachami: konieczność, metroseksualny idiotyzm, zniewieścienie, higieniczny wymóg? Co to jest?
5
@AlicjaFCB To jest zestawienie wliczające bieżący sezon, tzn, że jeśli portugalskie kluby pokażą wyższy poziom niż francuskie, Francja spadnie niżej, ale dopiero po tym sezonie. Ale jak wiemy jeszcze PSG gra w LM i może mocno zapunktować, więc trzeba spokojnie poczekać. Choć Portugalia mocno depcze po piętach Francuzom.
0
@against_modern_football Ciężko rozmawia się gdy używasz słowa "szczur" przekłamując moją wypowiedź, a ja napisałem o odosobnionym głosem w debacie naukowej. To znaczy, że jest naukowcem i inni naukowcy się do jego zdania odnosili.
Przepraszam, ale ja buduję zdanie na głosie środowiska naukowego, a nie odosobnionych naukowców, bo oni nie mają wiarygodności. Do oceny jego wykładu nie potrzebuję linków, tylko zdania ekspertów naukowych, a oni faceta punktują.
Wiele informacji, które ten pan używa może być prawdziwych, tylko błędnie użytych do udowodnienia pewnej tezy, co mu już wytknięto.
Na pewno nie jest to wykład, który jest przeznaczony dla przeciętnego widza. Bez konfrontacji z innym naukowcem, który może mu wytknąć błędy, oraz bez potwierdzenia wykładu eksperymentalnie, ten wykład to zaledwie ciekawostka.