0

@Shapiro Samą fazę opuszczenia, Amerykanie przeprowadzili kompletnie bez wyobraźni. To idzie na konto Bidena, zdecydowanie. Niewyobrażalna bezmyślność

0

@Ronmes Biegania się nie spodziewaj, od tego będzie miał innych. Raczej, jak napisałeś, będzie posyłał te swoje cud-ciasteczka i pewnie parę goli też będzie chciał zaaplikować rywalom. Zobaczymy jak to będzie wyglądać już w najbliższą niedzielę

5

W normalnych okolicznościach, zakupy 34-latka czy 36,5-latka nie powinny być uznawane za wielkie wzmocnienia, które wywracają do góry nogami świat futbolu. W tym wieku grają na ogół gracze, których wydolność, efektywność, sprawność i wpływ na grę są znacząco obniżone. Przecież jakby się zastanowić to wiek dziadygi. A jednak w przypadku CR7 i Messiego myślenie wymyka się tradycyjnym kategoriom.
Obaj nie dość, że nie myślą o emeryturze, to jeszcze mogą stanowić ważny/centralny/decydujący element układanki swoich zespołów.

Bez dwóch zdań obaj piszą niepowtarzalny rozdział w historii futbolu. Znowu.

0

@FC1899Barca Nie wiem czy szczęściarz. Sam geniuszy wyhodował w Barcy. Rozwinął ich w wybitnych graczy. Potem mając renomę nie zatrudniano go do topowych klubów bo miał szczęście, tylko reputację. Trenowanie genialnych graczy jest wynikiem jego talentu trenerskiego. Idzie do wielkich klubów a tam siłą rzeczy musi trafiać na geniuszy. A co przyciąga CR7 do City?

0

@sergio5 Wkręcam Cię, przecież wpis główny to ściema. Nie sądziłem, że ktoś na to odpisze.

0

Legia gra o LM?

0

@sergio5 Przeczytałem i jest

0

@sergio5 Jest

5

Przy wyniku 1:0 w pierwszym meczu, gdyby Raków wyrównał dziś na 1:1, awansuje ze względu na to, że na wyjeździe gole liczą się podwójnie

0

Uwielbiam te komentarze ekspertów, którzy towarzyszą komentatorom meczów. Tam w kółko używają zwrotów "powinien" "nie powinien" "nie można" "musi"
Sami wybitni niedoszli trenerzy, albo doszli niespełnieni

2

To jest naprawdę obrona Częstochowy

1

@arasz1819 Tylko bigosu brakuje w tej sielance

1

Ivanoviciowi nie powiedzieli, że już wyszedł z siłowni i może rozluźnić ręce

3

Nie cierpię tych imprez UEFY, z plastikowymi prowadzącymi, okrągłymi zdaniami, przeplatanymi gównianym pioseneczkami itp. itd. Dawać to losowanie wreszcie

53

Jeszcze parę transferów do klubów angielskich i Premier League będzie lepsza niż Liga Mistrzów.

1

@zadafcb A ja myślałem, że to problem medyczny z głową

4

Cristiano - zastał Juve murowany, zostawił drewniany. Może to samo zrobi z City?

1

@DonMatteo901 Tym bardziej, że nie wydaje się, że poszedłby tam dla kasy

8

La Rambla i lojalność:

Sezon 2020/21 Mecz Juve - City - jak ja nienawidzę Juve, oby City ich zlało
Sezon 2021/22 Mecz Juve - City - jak ja nienawidzę City, oby Juve ich zlało

1

@Rust_Cohle Ale ich postawiłeś pod ścianą. Brawo!

15

Bardzo rozsądne wyjaśnienia. Różnica w sytuacji Garcii i Pedriego jest kolosalna, stąd odmienne decyzje.

2

@Encore Też mi się wydaje, że lekko autystyczny Messi mógłby mieć problemy z aklimatyzacją w Anglii stąd PSG. @Bykunn Widzisz, a ja tu tworzę takie niesłychane historie

3

Czyli jeśli pomimo zakontraktowania Grealisha, CR7 trafi do Man. City, można będzie wywnioskować racjonalnie, że na przeszkodzie do zakontraktowania Leo stanęła jego chciwość?
Może i tak, ale zawsze Leo będzie miał na obronę, że interesowało go granie z przyjaciółmi, jak Ney, do Maria i bogate otoczenie graczy z krajów latynoskich oraz Hiszpanii. A dziesiątki milionów są tylko skutkiem ubocznym.

Mi i tak jest szkoda, bo Leo w lidze angielskiej, to najlepsze poznawczo co mogłoby się trafić futbolowi. A tak pozostają mu wieczory LM.
Z kolei CR7 w City dodatkowo nakręci marketingowo siłę tej ligi i pewnie przełoży się na jej oglądalność.

0

@kamilkrycha Taka edukacja w ramach innego przedmiotu to też rozsądny pomysł

2

Szef UEFA Aleksander Ceferin razem z Perezem właśnie przebywają w kuchni i podgrzewają kulki.

1

@MesQueUnClub_87 Dziunie ubierają się w to to

2

@sebasek99 Zdecydowanie, fałszywa świętoszkowatość robi nam wszystkim więcej krzywdy niż dobrego. Szczególnie w tych czasach aspekt obrony swojego ciała przed ingerencją dorosłych powinien być umieszczony wysoko na liście.

1

@panczo Do głaskania : )

1

@NaFazieHitman Mam wrażenie, że dramatyzujesz. Przecież dziecko nie wyjdzie zgwałcone wiedzą, że niektórzy ludzie źle się czują we własnym ciele.
Ale chłopak, który preferuje chłopaków, może się dowiedzieć o sobie, że nie jest nienormalny, tylko jest w pewnej mniejszości. Na zrozumienie, delikatność innych nie może przecież liczyć. Tu na La Rambli wielu by go zgilotynowało.
A na lekcji dostanie wsparcie w postaci zrozumienia co się z nim dzieje.

Poza tym, jeśli komuś podobają się standardowo dziewczyny, to od wiedzy o płciach i orientacjach, przecież nie zacznie się operować. To tak nie działa

2

@sebasek99 Tak, właśnie to co napisałeś, pokazuje, że do naturalnych tematów podchodzisz w sposób naturalny. Nie wiem dlaczego seksualność człowieka stanowi taki problem dla ludzi, którzy mam wrażenie kojarzą ten temat z jakimś wielkim wstydem. Nie mówiąc o środowiskach religijnych, które widzą w takich pomysłach antychrysta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?