6

Wiadomo, ja też jestem niespokojny, ale myślę, że Barca wyjdzie na takiej motywacji, że już po 10 minutach nie będziemy się niczego bać :) Wg mnie to będzie wyrównany mecz, może minimalną przewagę mieć Bayern, ale wierzę w zwycięstwo - fajnie by było wygrać do końca wszystkie mecze (no jak wygramy z Atleti, to z Deportivo nawet porażka 0-5 mnie nie ruszy :D)

7

Na razie na wyjazdach w fazie pucharowej strzela dublety - nie mam nic przeciwko, żeby utrzymał tą passę - dodatkowo w finale, też gramy jako gość... :)

2

Śmieszne jest to, że na Camp Nou przyjeżdżały takie ekipy jak Real, Atletico, Valencia, Sevilla, Manchester City, PSG, Bayern i przegrały wszystkie spotkania, a to Malaga i Celta zdobyły komplet punktów ;)

2

Znalazłem zdjęcie Mullera, na które da się patrzeć, bez odruchów wymiotnych ! Szok!
http://www.fakt.pl/m/crop/-658/-500/faktonline/635389499242842911.jpg

0

OK - twoja opinia ;)

1

You don't say?
PS. pedrorrrrodriuuues przybywaj!

31

Już jutro Rafinha Alcantara : tak jak wspominałem, strzeliliśmy 3 bramki :)

68

"Robert Lewandowski odczuwa dyskomfort, gdy gra w masce"
No to znowu się zacznie...
"Niewygodna maska przyczyną porażki", "Robert nie śpi, bo uwiera go maska", "Czy Lewy upora się z maską do wtorku?", "Co z tą maską?", "Światowi eksperci debatują na temat maski Lewandowskiego", "Maska obdziera Bayern z marzeń", "Cierpienia polskiego Zorro w masce" itd.
Onet, Interia, WP i inne media będą się prześcigać w artykułach o masce Lewego.

5

My mamy forum o.O

3

Musimy zdobyc co najmniej (3-x) pkt, gdzie x jest liczbą punktów straconych przez Real w najbliższych 2 kolejkach - prościej jest to sobie wyobrazić ;)

4

Nie dość, że kumpel Pedro, to jeszcze się z Messim zakolegował - skubaniec ma powodzenie :P

1

Przymila sie do Bayernu, bo Pep bardzo mozliwe ze odejdzie :D

0

Zaokrąglenia ;P Np. w tym miejscu gdzie jest 1% powinno być 1,5%, ale w tym gdzie są 4% było troszkę ponad 3,5% - ogólnie tam dziesiąte częsci ścinałem :p

0

To pokaż/ zacytuj kilka komentarzy i pomyśl czasem, zanim coś napiszesz.

2

"Miałem szczęście, że obroniłem karnego. Wiedziałem, że Cristiano strzela na dwa różne sposoby. Obserwuję go i oglądam w telewizji, wykonuje wiele jedenastek w ciągu roku." D.Alves
Właśnie mnie to zastanowiło, ale ogólnie miał racje - nie licząc kilku strzałów w środek i paru w górę strzela głównie w lewy dolny róg, albo w prawy dolny -z tym, że jak strzela prawo to czasem piłkę delikatnie podnosi, albo kieruje bliżej środka.

9

Przeanalizowałem sobie wszystkie strzelone(w sensie po których padł gol) karne Ronaldo do sezonu 13/14 włącznie. Wyniki:
http://sketchtoy.com/65108818

5

Wiesz, że będzie tak z każdym rzeczywistym zdjęciem vs komputerowym modelem?
Ale zgadzam się, że poziome pasy są beznadziejne i przyszłorocznej koszulki nie kupię.

1

Espanyol w ostatnich 10 ligowych kolejkach przegrał tylko raz - z Barceloną. Według mnie w związku z tym, że walczą o 7 miejsce, które najprawdopodobniej da udział w europejskich pucharach, mogą powalczyć z Realem.
Oczywiście jeżeli Barca wygra z Atleti to nie ma tematu, ale czekają nas jeszcze 2 niełatwe mecze - Atleti walczy o top3, a Deportivo do ostatniej kolejki będzie walczyć o utrzymanie.

1

Niedobrze, bo jak Atletico przegra również z nami, to przy wygranej Valencii spadają na 4 miejsce i najprawdopodobniej na takim skończą sezon... Z drugiej strony Atleti gra o 3 miejsce, a Barcelona o mistrza, więc obie drużyny będą na maksa zmotywowane :D

0

Mam pytanie : czy na prawdę we wczorajszym meczu asysty za gole zostały zaliczone Messiemu i Suarezowi? W sensie czy powiedzmy będą widnieć w większości statystyk za ten sezon? Bo dla mnie były wątpliwe, widzę że fcbarca.com zaliczyła im, a np. transfermarkt już nie.

9

Barcelona - Real = Arsenal :D

8

Mogłyby się te wyniki powtórzyć w tym tygodniu - czyli remis Juve i Realu, wygrana Barcy i przegrana Bayernu - wszystko pasuje :D

4

Ja jakoś nie widziałem takiego komentarza na stronie Bayernu - a przeglądam je dosyć regularnie. A nawet jak się pojawił, to zapewne jeden, ale fajnie tak generalizować i pisać, że "Kibice Bayernu są gorzej niż żałośni"...Akurat tam jest sporo inteligentnych ludzi, więc nie wiem co ty próbujesz tu insynuować...

3

Ciekawe czy Neymar przebije wynik Leo z zeszłego sezonu (41 goli we wszystkich rozgrywkach) - to byłoby niebywałe, a Ney ma przecież już 35 goli, a do końca sezonu zostało najprawdopodobniej 5 spotkań - wszystko jest możliwe :)

0

Spoko, w 100% rozumiem :D

3

Oczwiście, ale z drugiej strony możliwość że Real obroni LM (a takowa istnieje) nie przypada mi zbytnio do gustu. Z Realem w tym sezonie męczyliśmy się jak z nikim innym (nie licząc Malagi xD) - dlatego ewentualnego finału się lekko obwaiam.

1

Finał to finał, a jakby Real jednak obronił LM to wszyscy by zapomnieli o jakiś tam spektakularnych sezonach Lucho i przez najbliższe dekady wspominali że Real jako pierwszy obronił LM.
Mam wielką nadzieje ze Juve awansuje, chociaz ciezko mi w to uwierzyc - ale nadzieja umiera ostatnia.

1

Przepraszam, przecież wyraźnie jest napisane 4/18 pkt - problemy z czytaniem? Dalej jeszcze wyraźniej stoi "Podobnie było rok temu"
Z Barcą oczywiście wygrali - ciężko, żeby Barcelona wygrywała wszystkie Gran Derbi jak leci - Real był wtedy wyraźnie lepszy. Ale to nie zmienia faktu, że 4/18 w tym sezonie, a w zeszłym 1/12 mówi wszyskto.

0

Mistrzostwo praktycznie mamy, puchar króla jesteśmy ogromnym faworytem. Jedyna niewiadoma to LM - w finale może się zdarzyć wszystko.

9

Jak tak dalej pójdzie, to Mourinho przez wygranie tej ligi w 2012 będzie trenerem dekady Realu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?