Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wiadomo, ja też jestem niespokojny, ale myślę, że Barca wyjdzie na takiej motywacji, że już po 10 minutach nie będziemy się niczego bać :) Wg mnie to będzie wyrównany mecz, może minimalną przewagę mieć Bayern, ale wierzę w zwycięstwo - fajnie by było wygrać do końca wszystkie mecze (no jak wygramy z Atleti, to z Deportivo nawet porażka 0-5 mnie nie ruszy :D)
7
Na razie na wyjazdach w fazie pucharowej strzela dublety - nie mam nic przeciwko, żeby utrzymał tą passę - dodatkowo w finale, też gramy jako gość... :)
2
Śmieszne jest to, że na Camp Nou przyjeżdżały takie ekipy jak Real, Atletico, Valencia, Sevilla, Manchester City, PSG, Bayern i przegrały wszystkie spotkania, a to Malaga i Celta zdobyły komplet punktów ;)
2
Znalazłem zdjęcie Mullera, na które da się patrzeć, bez odruchów wymiotnych ! Szok!
http://www.fakt.pl/m/crop/-658/-500/faktonline/635389499242842911.jpg
0
OK - twoja opinia ;)
1
You don't say?
PS. pedrorrrrodriuuues przybywaj!
31
Już jutro Rafinha Alcantara : tak jak wspominałem, strzeliliśmy 3 bramki :)
68
"Robert Lewandowski odczuwa dyskomfort, gdy gra w masce"
No to znowu się zacznie...
"Niewygodna maska przyczyną porażki", "Robert nie śpi, bo uwiera go maska", "Czy Lewy upora się z maską do wtorku?", "Co z tą maską?", "Światowi eksperci debatują na temat maski Lewandowskiego", "Maska obdziera Bayern z marzeń", "Cierpienia polskiego Zorro w masce" itd.
Onet, Interia, WP i inne media będą się prześcigać w artykułach o masce Lewego.
5
My mamy forum o.O
3
Musimy zdobyc co najmniej (3-x) pkt, gdzie x jest liczbą punktów straconych przez Real w najbliższych 2 kolejkach - prościej jest to sobie wyobrazić ;)
4
Nie dość, że kumpel Pedro, to jeszcze się z Messim zakolegował - skubaniec ma powodzenie :P
1
Przymila sie do Bayernu, bo Pep bardzo mozliwe ze odejdzie :D
0
Zaokrąglenia ;P Np. w tym miejscu gdzie jest 1% powinno być 1,5%, ale w tym gdzie są 4% było troszkę ponad 3,5% - ogólnie tam dziesiąte częsci ścinałem :p
0
To pokaż/ zacytuj kilka komentarzy i pomyśl czasem, zanim coś napiszesz.
2
"Miałem szczęście, że obroniłem karnego. Wiedziałem, że Cristiano strzela na dwa różne sposoby. Obserwuję go i oglądam w telewizji, wykonuje wiele jedenastek w ciągu roku." D.Alves
Właśnie mnie to zastanowiło, ale ogólnie miał racje - nie licząc kilku strzałów w środek i paru w górę strzela głównie w lewy dolny róg, albo w prawy dolny -z tym, że jak strzela prawo to czasem piłkę delikatnie podnosi, albo kieruje bliżej środka.
9
Przeanalizowałem sobie wszystkie strzelone(w sensie po których padł gol) karne Ronaldo do sezonu 13/14 włącznie. Wyniki:
http://sketchtoy.com/65108818
5
Wiesz, że będzie tak z każdym rzeczywistym zdjęciem vs komputerowym modelem?
Ale zgadzam się, że poziome pasy są beznadziejne i przyszłorocznej koszulki nie kupię.
1
Espanyol w ostatnich 10 ligowych kolejkach przegrał tylko raz - z Barceloną. Według mnie w związku z tym, że walczą o 7 miejsce, które najprawdopodobniej da udział w europejskich pucharach, mogą powalczyć z Realem.
Oczywiście jeżeli Barca wygra z Atleti to nie ma tematu, ale czekają nas jeszcze 2 niełatwe mecze - Atleti walczy o top3, a Deportivo do ostatniej kolejki będzie walczyć o utrzymanie.
1
Niedobrze, bo jak Atletico przegra również z nami, to przy wygranej Valencii spadają na 4 miejsce i najprawdopodobniej na takim skończą sezon... Z drugiej strony Atleti gra o 3 miejsce, a Barcelona o mistrza, więc obie drużyny będą na maksa zmotywowane :D
0
Mam pytanie : czy na prawdę we wczorajszym meczu asysty za gole zostały zaliczone Messiemu i Suarezowi? W sensie czy powiedzmy będą widnieć w większości statystyk za ten sezon? Bo dla mnie były wątpliwe, widzę że fcbarca.com zaliczyła im, a np. transfermarkt już nie.
9
Barcelona - Real = Arsenal :D
8
Mogłyby się te wyniki powtórzyć w tym tygodniu - czyli remis Juve i Realu, wygrana Barcy i przegrana Bayernu - wszystko pasuje :D
4
Ja jakoś nie widziałem takiego komentarza na stronie Bayernu - a przeglądam je dosyć regularnie. A nawet jak się pojawił, to zapewne jeden, ale fajnie tak generalizować i pisać, że "Kibice Bayernu są gorzej niż żałośni"...Akurat tam jest sporo inteligentnych ludzi, więc nie wiem co ty próbujesz tu insynuować...
3
Ciekawe czy Neymar przebije wynik Leo z zeszłego sezonu (41 goli we wszystkich rozgrywkach) - to byłoby niebywałe, a Ney ma przecież już 35 goli, a do końca sezonu zostało najprawdopodobniej 5 spotkań - wszystko jest możliwe :)
0
Spoko, w 100% rozumiem :D
3
Oczwiście, ale z drugiej strony możliwość że Real obroni LM (a takowa istnieje) nie przypada mi zbytnio do gustu. Z Realem w tym sezonie męczyliśmy się jak z nikim innym (nie licząc Malagi xD) - dlatego ewentualnego finału się lekko obwaiam.
1
Finał to finał, a jakby Real jednak obronił LM to wszyscy by zapomnieli o jakiś tam spektakularnych sezonach Lucho i przez najbliższe dekady wspominali że Real jako pierwszy obronił LM.
Mam wielką nadzieje ze Juve awansuje, chociaz ciezko mi w to uwierzyc - ale nadzieja umiera ostatnia.
1
Przepraszam, przecież wyraźnie jest napisane 4/18 pkt - problemy z czytaniem? Dalej jeszcze wyraźniej stoi "Podobnie było rok temu"
Z Barcą oczywiście wygrali - ciężko, żeby Barcelona wygrywała wszystkie Gran Derbi jak leci - Real był wtedy wyraźnie lepszy. Ale to nie zmienia faktu, że 4/18 w tym sezonie, a w zeszłym 1/12 mówi wszyskto.
0
Mistrzostwo praktycznie mamy, puchar króla jesteśmy ogromnym faworytem. Jedyna niewiadoma to LM - w finale może się zdarzyć wszystko.
9
Jak tak dalej pójdzie, to Mourinho przez wygranie tej ligi w 2012 będzie trenerem dekady Realu :P