Eric_Abidal_22
Dołączył/a: kwiecień 2012
Warszawa
23 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O ile się nie mylę, to Eto'o dostał za jakiegoś hat-tricka baaardzo dawno temu.
Ogólnie ostatnio coraz częściej te 10 są wystawiane, nie wiem czy troche nie spłyca redakcja tej oceny, bo kiedyś zdarzało się to raz na sezon, a teraz w ostatnich 3 meczach chyba 6 '10' było ;P Wiem, że Barca gra kapitalnie, ale wystawianie '10' za mecz z Getafe albo Cordobą, gdy kiedyś w opisie oceny, że 10 wystawiamy za występy, magiczne, absolutnie perfekcyjne, nad którymi można się rozwodzić tygodniami i miesiącami. Owszem - ten Leo z Bayernem taki był, ale ja bym się zastnowił nad łatwością przyznawania najwyższej oceny, bo kiedyś nawet za 3-4 gole Leo czasem zgarniał 9.
0
Co ja właśnie zobaczyłem... o.O
2
Komentarz pod artykułem jeszcze lepszy:
"Wawrzyniaka na pewno nie ogra, Wawrzyniaka może okiwać tylko on sam "
1
Drużyna nie pokazuje defensywnie światowego poziomu, jeżeli dopuszcza do tylu 100% sytuacji co Bayern - jeszcze przed 77 minutą: setka Suareza, setka Neymara, setka Alvesa, groźny strzał Neymara z 11 metrów, setka Neymara - wybiegł Neuer.
Neuer pokazał owszem światowy poziom, ale nie defensywa Bayernu, która przez 75 min dopuściła do 4-5 setek, a przez ostatni kwadrans do kolejnych 2-3.
6
Bo ludzie to idioci i zamiast pozwolić trenerowi pracować, to chcieli formy, na już, na teraz. No i takie były efekty - Guardiola miał spokój, bo w pierwszym sezonie nikt nie miał wobec niego jakiś niesamowitych wymagań, a potem miał taką renomę, że mógł robić co chciał - więc wyniki były. Potem każdy następny trener - Tito, Martino, Enrique - wszyscy mieli sprawić, żeby Barca grała wspaniale od już, na teraz. No i były efekty - zarówno z Tito jak i z Tatą zaliczyliśmy wspaniałe rundy jesienne - pogromy, wspaniałe mecze itd, a potem na wiosne nie zostawały nawet opary z tamtej formy. Enrique się na szczęscie nie ugiął pod presją i byłem bardzo zadowolony z tego, że Barca gra jak gra jesienią - bo forma ma przyjść na wiosnę. Na początku byłem sceptyczny wobec niego, ale na pewno nie byłem krytyczny. Słabsza gra jesienią dawała wiarę na lepszą grę wiosną - oczywiście gdyby Luis okazał się słabym trenerem to i na wiosnę gralibyśmy beznadziejnie, ale wierzyłem, że jest dobrym szkoleniowcem i na wiosnę forma przyjdzie - a na jesień jej nie ma. Moje przypuszczenia i wiara się sprawdziły.
Oby wygrał tryplet, bo wtedy zostanie na 2 sezon i zdobędzie ogromny kredyt zaufania wśród kibiców - i wreszcie trener będzie miał spokój i znowu będzie mógł spokojnie przygotować drużynie formę na wiosnę, kosztem słabszej jesieni. Ale po zdobyciu trypletu nikt się nie odważy zwalniać Enrique po kilku wpadkach na jesieni - i nie będzie takiej zmasowanej krytyki jak w tym roku. To na pewno wpłynie dobrze na drużynę i na Luisa - oby tylko wygrać ten tryplet, a przynajmniej LM :)
6
Neymar jest 3 najlepszym strzelcem Europy w tym sezonie - po Messim i Ronaldo. Jak tak ma wyglądać naj najsłabszy punkt, to nie mam nic przeciwko temu :)
0
To objechanie Boatenga powinno być od +18 ;)
2
Ale te ostatnie czasy to już dawno temu, bo to był 6 mecz z rzędu z czystym kontem, a w ostatnich 13 meczach Barca straciła tylko 4 gole :)
1
*Nie zostawia się mniej niż 4 obrońców przeciwko Leo Messiemu ;)
1
W całej erze Guardioli w fazie pucharowej LM Barcelona tylko 4-krotnie (na 12 starć) wygrała pierwszy mecz dwumeczu.
Enrique wygrał już 3 krotnie pierwszy mecz fazy play-off LM , na 3 próby ;)
1
Te mecze Bayernu w półfinale są osatnio dziwne...
W 12/13 miał być wielki dwumecz - skończyło się 7-0.
W 13/14 też miała być zażarta walka o półfinał - skończyło się 5-0.
14/15 - przedwczesny finał, walka na śmierć i życie - gładkie 3-0 na Camp Nou, zobaczymy co na AA, bo Barca na wyjazdach nie zwykła niewygrywać ;)
1
Akurat nie ma co sie czepiać Suareza w tamtej sytuacji - Neuer to klasa światowa, a Luis zrobił wszystko jak należy - nie walił na pałę w bramkarza, tylko umiejętnie strzelił obok, po ziemi - trudna piłka do obrony dla GK, ale jednak Manu pokazał w tamtej akcji pełnie swoich umiejetności.
Co do Iniesty to ja jestem dzisiaj z niego zadowolony - zagrał wg mnie bardzo dobrze. Co do Rakiticia - może nie tak dobrze w ofensywie jak Andres, ale za to w defensywie był absolutnie kluczowy. Wątpię, że Rakitić zacznie czarować jak Modrić w przyszłym sezonie, ale wg mnie Ivan i tak nieźle daje radę - szkoda, że nie Iniesta nie gra jak kiedyś - wtedy taki duet w pomocy w połączeniu z MSN byłby idealny - ale brakuje takiego kreatywnego ofensywnego środkowego pomocnika w formie - bo Iniesta, mimo, że ostatnio gra na prawdę dobrze - niestety chyba już nim nie jest i nie będzie (obym się mylił).
4
Messi 3 mecz z rzędu kończy mecz z dorobkiem dokładnie 2 goli i 1 asysty. #CrackTotal :D
3
MSN potrzebuje 8 goli w 6 meczach aby pobić rekord Benzemy-Higuaina-Cristiano. Coś co wydawało się niemożliwe jeszcze 3 mecze temu teraz wydaje się już nieuniknione :)
4
Jak nie słyszałeś, to lepiej sobie odpuść - uszy więdną od tego komentarza (Tata Martinez, Danny Alves, Neymar na bramce Bayernu, Neuer na bramce Barcelony i wiele innych).
11
No a co mial robic? Robil swoje - gral swietnie, nie wiem o co ci chodzi, jak na swoj wiek (w sezonie 11/12 mial 20 lat, a to wtedy gral na swoim najwyzszym poziomie) to byl kapitalny. Porownaj jego gre z tamtego sezonu, z gra Rafinhi w tym - a Rafa ma juz 22 lata, a nie 20 jak jego brat. Zawsze bardziej liczylem na Thiago w kontekscie przyszlosci Barcy i dyrygowania pomoca, niz na Cesca - obu koniec koncow w Barcie nie ma, ale to strata Thiago mnie zabolala duzo mocniej.
Nie wiem zreszta jaki cel ma ta dyskusja, bo to rownie bezcelowe jak dowodzenie ze Pedro w 10/11 byl swietny - no byl i tyle, nie ma co dodawac, nie ma co dowodzic - koniec kropka.
1
Widze, ze sarkazm to zbyt zaawansowana technika dla ciebie ;)
11
Bez przesady - akurat Thiago w Barcelonie grał świetnie - w Bayernie o ile jest zdrowy, to też gra na naprawdę wysokim poziomie, ale dzisiaj co miał zrobić? Zagrać jak Leo i samemu zdobyć dwa gole z niczego? To nie ten poziom - cały Bayern nic nie grał, to nie dziwota, że Thiago był niewidoczny.
2
Neymar to jest jednak niesamowity - w osatniej akcji nie dość, że strzelił gola, to jeszcze stał na bramce (wg Szpakowskiego) - a wy się jaracie Messim :)
15
Czy też macie wrażenie, że Leo zgarnie trzecią '10' z rzędu w ocenach redakcji? xD
10
Komentarz, ze strony Bayernu:
"Do 77 minuty ten szpital walczył i naszarpał Barcelonie nerwów. Potem 3 minuty Messi poczarował. To nie w porządku - ten sport jest dla ludzi, nie kosmitów."
Na prawdę współczuję trochę kibicom Bayernu, bo cóż możesz poradzić, gdy w drużynie przeciwnej jest taki Leo - który mając najlepszych obrońców świata przed sobą potrafi przejść po 4 w każdej akcji z 3-4 razy w ciągu meczu :)
4
No tego się bałem - meczu życia Neuera - dopóki obrona Bayernu nie ogarniała, Neuer zaliczył kilka kapitalnych interwencji - potem obrona się ogarnęła i ciężko stworzyć jakąś dobrą okazję...
Na AA będzie cieżko..
2
Ależ beznadziejnie gramy w 2 polowie...
8
Iniesta i Messi grają kapitalnie w ofensywie, ale Suarez i Neymar... strasznie nieskuteczni i tacy ospali.
4
Obyśmy strzelili w drugiej połowie, bo na prawde na to zasługujemy, a na AA nie będzie łatwo - remis jesteśmy tam w stanie wywalczyć spokojnie, więc trzeba wygrać na CN.
3
Otwieramy konkurs : kto zmiesci wiecej bzdur w jednym zdaniu - Dudek na prowadzeniu :
"Barca ma slabe SFG i obrone, a Bayern bedzie chcial to wykorzystac i w dodatku jest bardziej kompletna druzyna niz Barca."
1
A tymczasem na TVP stwierdzili, ze "nie tylko Lewandowskim zyje Camp Nou i cala Barcelona".
Czyzbym sie przeslyszal? A to nie sam Lewandowski bedzie gral na murawie? ;)
1
Lawka Bayernu jest jeszcze smieszniejsza niz Realu :P Z tym, ze w Bayernie mozna to zrozumiec, bo maja 5-6 kontuzji w zespole ;)
0
Mnie twój też przeszkadza :P
1
Wolałbym wytapetować pokój plakatami Ronaldo, niż spojrzeć na mordę Muellera. To jest piłkarz, który powoduje u mnie odruch wymiotny, a ta jego gęba po golu...