23 listopada 2008, 19:00
0
W zaleznosci od wyniku, ale napewno wejdzie Henry i Gudjohnsen..
23 listopada 2008, 10:51
A nie sory... zapomnialem o Yaya Toure :) Za Guddy'ego - Toure..
23 listopada 2008, 10:49
Valdes - Marquez, Pique, Alves, Puyol - Xavi, Gudjohnsen, Hleb - Henry, Krkic, Eto'o a ja bym tak sprobowal :)
22 listopada 2008, 18:11
To bedzie najwazniejsza czesc sezonu... Oby poszlo bardzo dobrze..
20 listopada 2008, 21:48
Nawet jesli nie bedzie Andresa to i tak ze slabiutkim realem wygramy :)
16 listopada 2008, 23:48
A tak btw: Popatrzcie na Sporting Gijon. Na poczatku plasowal sie na ostatniej pozycji w La Liga, a teraz? Znajduje sie na 8 pozycji z 15 punktami w Primera Division i wygrywa z Valencia na wyjezdzie.
9 listopada 2008, 12:10
Hmm a ja bym sciagnal jakiegos dobrego bramkarza, lewego obronce, Cesca i Sergio Aguero i wtedy bylby dream-team :) Bramkarz - Alves, Puyol, Milito (jak wroci po kontuzji i bedzie w formie), Nowy Lewy Obronca, Cesc, Xavi, Iniesta, Messi, Eto'o, Aguero Hehe marzenia :P
9 listopada 2008, 12:01
Bo Casillas to slabiak jest.. Pokazal klase przy bramce Del Piero z wolnego :) Juz ja bym lepiej mur ustawil
8 listopada 2008, 08:18
Smutek, no masz racje - Keita narazie krucho... Mam nadzieje, ze sie przelamie i wreszcie zacznie cos grac
3 listopada 2008, 18:04
A ja mysle, ze to Zahavi stosuje swoje tandetne sztuczki, aby nabic kase. Gai zostanie i za niedlugo czeka go debiut w Futbol Club Barcelona :)
3 listopada 2008, 17:59
Hahaha "Marca", "Marca" i jeszcze raz "Marca". Nie będę komentował, bo widać gdzie są Ci z Malagi, a gdzie Leo.
2 listopada 2008, 11:23
Oj Boze, ten caly kristiano mysli, ze jest najlepszy? Hahaha zal mi go!! Zwykly frajer, nie lubie go! Co, rozplacze sie jak nie dostanie Zlotej Pilki?
27 października 2008, 18:32
Dalbym taki sklad: Jorquera - Alves, Pique, Caceres, Sylvinho - Yaya Toure, V. Sanchez, Abraham - Nolito, Bojan, Henry Ciekawie by bylo :)
26 października 2008, 13:26
VV - 8 Alves - 8 Puyol - 7,5 Marquez - 7 Abidal - 7 Y. Toure - 7 Iniesta - 8 Xavi - 8 Messi - 7 Eto'o - 9 Henry - 6 (tylko dzieki bramce) Bojan - 5,5 Hleb - 6 V. Sanchez - brak
22 października 2008, 20:16
A gdzie Eto'o jesli mowia, ze ma teraz taka dobra forme?? Widze, ze sklad nie jest pelny..
7 października 2008, 18:17
Powinno martwic to, ze wszyscy bramkarze zostaja.. Oznacza to, ze nie mamy zadnego bardzo dobrego bramkarza..
26 września 2008, 22:32
raczej Kamykomiotem i rzeczami podobnymi, ktore mozna znalezc na ulicy w czasie takich zajsc :p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W zaleznosci od wyniku, ale napewno wejdzie Henry i Gudjohnsen..
0
A nie sory... zapomnialem o Yaya Toure :) Za Guddy'ego - Toure..
0
Valdes - Marquez, Pique, Alves, Puyol - Xavi, Gudjohnsen, Hleb - Henry, Krkic, Eto'o
a ja bym tak sprobowal :)
0
To bedzie najwazniejsza czesc sezonu... Oby poszlo bardzo dobrze..
0
Nawet jesli nie bedzie Andresa to i tak ze slabiutkim realem wygramy :)
0
A tak btw: Popatrzcie na Sporting Gijon. Na poczatku plasowal sie na ostatniej pozycji w La Liga, a teraz? Znajduje sie na 8 pozycji z 15 punktami w Primera Division i wygrywa z Valencia na wyjezdzie.
0
Hmm a ja bym sciagnal jakiegos dobrego bramkarza, lewego obronce, Cesca i Sergio Aguero i wtedy bylby dream-team :)
Bramkarz - Alves, Puyol, Milito (jak wroci po kontuzji i bedzie w formie), Nowy Lewy Obronca, Cesc, Xavi, Iniesta, Messi, Eto'o, Aguero
Hehe marzenia :P
0
Bo Casillas to slabiak jest.. Pokazal klase przy bramce Del Piero z wolnego :) Juz ja bym lepiej mur ustawil
0
Smutek, no masz racje - Keita narazie krucho... Mam nadzieje, ze sie przelamie i wreszcie zacznie cos grac
0
A ja mysle, ze to Zahavi stosuje swoje tandetne sztuczki, aby nabic kase. Gai zostanie i za niedlugo czeka go debiut w Futbol Club Barcelona :)
0
Hahaha "Marca", "Marca" i jeszcze raz "Marca". Nie będę komentował, bo widać gdzie są Ci z Malagi, a gdzie Leo.
0
Oj Boze, ten caly kristiano mysli, ze jest najlepszy? Hahaha zal mi go!! Zwykly frajer, nie lubie go! Co, rozplacze sie jak nie dostanie Zlotej Pilki?
0
Dalbym taki sklad:
Jorquera - Alves, Pique, Caceres, Sylvinho - Yaya Toure, V. Sanchez, Abraham - Nolito, Bojan, Henry
Ciekawie by bylo :)
0
VV - 8
Alves - 8
Puyol - 7,5
Marquez - 7
Abidal - 7
Y. Toure - 7
Iniesta - 8
Xavi - 8
Messi - 7
Eto'o - 9
Henry - 6 (tylko dzieki bramce)
Bojan - 5,5
Hleb - 6
V. Sanchez - brak
0
A gdzie Eto'o jesli mowia, ze ma teraz taka dobra forme?? Widze, ze sklad nie jest pelny..
0
Powinno martwic to, ze wszyscy bramkarze zostaja.. Oznacza to, ze nie mamy zadnego bardzo dobrego bramkarza..
0
raczej Kamykomiotem i rzeczami podobnymi, ktore mozna znalezc na ulicy w czasie takich zajsc :p