0

W zaleznosci od wyniku, ale napewno wejdzie Henry i Gudjohnsen..

0

A nie sory... zapomnialem o Yaya Toure :) Za Guddy'ego - Toure..

0

Valdes - Marquez, Pique, Alves, Puyol - Xavi, Gudjohnsen, Hleb - Henry, Krkic, Eto'o

a ja bym tak sprobowal :)

0

To bedzie najwazniejsza czesc sezonu... Oby poszlo bardzo dobrze..

0

Nawet jesli nie bedzie Andresa to i tak ze slabiutkim realem wygramy :)

0

A tak btw: Popatrzcie na Sporting Gijon. Na poczatku plasowal sie na ostatniej pozycji w La Liga, a teraz? Znajduje sie na 8 pozycji z 15 punktami w Primera Division i wygrywa z Valencia na wyjezdzie.

0

Hmm a ja bym sciagnal jakiegos dobrego bramkarza, lewego obronce, Cesca i Sergio Aguero i wtedy bylby dream-team :)

Bramkarz - Alves, Puyol, Milito (jak wroci po kontuzji i bedzie w formie), Nowy Lewy Obronca, Cesc, Xavi, Iniesta, Messi, Eto'o, Aguero

Hehe marzenia :P

0

Bo Casillas to slabiak jest.. Pokazal klase przy bramce Del Piero z wolnego :) Juz ja bym lepiej mur ustawil

0

Smutek, no masz racje - Keita narazie krucho... Mam nadzieje, ze sie przelamie i wreszcie zacznie cos grac

0

A ja mysle, ze to Zahavi stosuje swoje tandetne sztuczki, aby nabic kase. Gai zostanie i za niedlugo czeka go debiut w Futbol Club Barcelona :)

0

Hahaha "Marca", "Marca" i jeszcze raz "Marca". Nie będę komentował, bo widać gdzie są Ci z Malagi, a gdzie Leo.

0

Oj Boze, ten caly kristiano mysli, ze jest najlepszy? Hahaha zal mi go!! Zwykly frajer, nie lubie go! Co, rozplacze sie jak nie dostanie Zlotej Pilki?

0

Dalbym taki sklad:

Jorquera - Alves, Pique, Caceres, Sylvinho - Yaya Toure, V. Sanchez, Abraham - Nolito, Bojan, Henry

Ciekawie by bylo :)

0

VV - 8

Alves - 8

Puyol - 7,5

Marquez - 7

Abidal - 7

Y. Toure - 7

Iniesta - 8

Xavi - 8

Messi - 7

Eto'o - 9

Henry - 6 (tylko dzieki bramce)

Bojan - 5,5

Hleb - 6

V. Sanchez - brak

0

A gdzie Eto'o jesli mowia, ze ma teraz taka dobra forme?? Widze, ze sklad nie jest pelny..

0

Powinno martwic to, ze wszyscy bramkarze zostaja.. Oznacza to, ze nie mamy zadnego bardzo dobrego bramkarza..

0

raczej Kamykomiotem i rzeczami podobnymi, ktore mozna znalezc na ulicy w czasie takich zajsc :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?