0

Tojero18, z jednej strony sie zgadzam, ale z drugiej to jest Oier, ktory mysle ze bedzie godnym zastepca VV w przyszlosci :) A co do Fabregasa, to kazdy chce zeby przyszedl, no ale zobaczymy jak to sie zakonczy, zeby nie bylo ja rowniez jestem za.

0

kretoszczurfcb, a w Polsce Ci zaplaca milion euro za zagranie meczu towarzyskiego praktycznie rezerwami???

0

Niee nie chce Ribery'ego w tym sezonie niegral nic, Bayern popelnil duzy blad, ze go rok temu nie sprzedal, bo wiecej kasy wyciagneli, a teraz jeszcze ta afera..

0

matej, przeciez Xavi nie gral bo pauzowal za kartki, a nie mial kontuzji. Wczesniej mial jakis drobny uraz, ale z nim gral.

0

dawidku, czytanie onetu to jak czytanie Faktu.

0

"nie zmarnuja na marne" staniszowski a nie sadzisz ze to maslo maslane?

Arsenal pewnie nie odpusci do konca, a Barca w koncu ulegnie, zeby sfinalizowac transfer przed Mundialem. Czekam na news'a Fabregas Blaugrana :)

0

messi199, Chamakh jest dwoma nogami w Arsenalu.

0

A mi sie wydaje, ze jednak czegos mu brakuje jak na "9" w Barcelonie.. I lat tez ma juz 30, a Sevilla by sobie pewnie troche za niego krzyknela, wiec juz lepiej np. Mate, no ale teraz priorytetem jest Villa, chociaz tak troche dziwnie, bo Ibra gral tylko jeden sezon i co chca go sprzedac od razu, a przypomnijcie sobie jak gral Henry w 1 sezonie a ile sie poprawil w 2, chociaz to oczywiscie wiem, ze z Thierrym byla inna sytuacja bo musial sie dostosowac do innej pozycji na boisku. No ale jednak wole Ville niz Ibre, choc szkoda, ze nie ma z 2 lat mniej :)

0

Tia vares999, Pep z pewnością pozwoli zagrać pół meczu Inieście, który od miesiąca leczy kontuzje i tylko "zęść ćwiczeń wykonał razem z grupą"...

0

BAN!

mod

0

karol, na 3 spotkania wystarczy ;] Sev, Val, Barca :)

0

Jesli nie jest w pelni sil proponowalbym taki sklad:

Valdes - Alves, Marquez, Puyol, Abidal - Toure, Xavi, Iniesta - Henry, Eto'o, Bojan

lub

Valdes - Alves, Marquez, Puyol, Abidal - Toure, Gudjohnsen, Xavi - Henry, Eto'o, Iniesta

0

zack, rowniez jestes w bledzie. Pierwszy mecz FC Barcelona - Chelsea FC jest we wtorek, a ze TVP2 ma wykupiona licencje na mecze tylko we srode to puszczaja polfinal ManU - Arsenal - tak to prawda.

Aczkolwiek mecz rewanzowy Barca - Chelsea jest we srode i to spotkanie pusci TVP2 i jest to bodajze 6 maja(?)

0

Panowie musze was zmartwic..

W 50 minucie dla Realu strzela Marcelo

0

u99artur, dobre :D

No mogliby strzelic w pierwszej polowie 2 brameczki, a pozniej spokojnie sie utrzymywac przy pilce i dowiezc wynik do konca bez wiekszego zmeczenia.

0

Henry15, ucz sie do 22 a przed spaniem dla relaxu ogladnij sobie wlasnie taki mecz :)

0

sentenced... wez moze nic nie pisz.. Guardioli nie chodzilo o karnego, tylko o durna kartke dla Messiego. Nie byloby kartki to nikt by nie rozpamietywal tak tego incydentu!

0

katalonczyk17, a moze by tak czesciej czytac newsy?

0

C'est magnifique!!!

Gra "Naszych" - (bezcenna) cos pieknego!!

Hołart (zj)...bb - bez komentarza !!!

0

Bedzie HARDKOR :) Visca El Barça!

0

Don RAUL, najlepiej to wez sie ucisz albo idz na rm.pl ;]

0

A nie pomysleliscie ze to zart?

0

Xavi... Po co ;/

0

A ja sie bardzo ciesze, ze trafilismy na Bayern :) Moglo byc gorzej.

0

santiago zapusc gdzies linka do tego filmiku :)

0

No Gerard bardzo pozytywnie :D Co do SKA-P to spodobala mi sie ta piosenka ;]

0

A jesli juz piszecie o cenach biletow to jak niby bylo jak Barca zawitala do Krakowa? Najtanszy bilet nie schodzil ponizej 200 zl.

0

Wszystko ok, ale z tym raz na kilka lat przesadziles :) Zdecydowanie czesciej..

0

Valdes - Alves, Marquez, Pique, Sylvinho - Busquets, Iniesta, Xavi - Henry, Messi, Eto'o ;]

A moze jakas roszada i np. Bojan za Henryka? :P

0

Ja tam czuje moc w tej piosence :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?