Marsic, na Bernabeu tak jak to w chlewie.. Bydlo zacznie sie drzec i gwizdzec.
Kolejna manita, cos pieknego, nie ma slow zeby opisac gre Naszej druzyny :) Szkoda tylko strzelonej bramki, no ale zdarza sie :P Oby taka forma utrzymywala sie jak najdluzej, przerwa swiateczna moze zle wplynac na gre Barçy.
13:00* naturalnie, przepraszam za drobny blad. W tym roku nie ma slabych zespolow do wylosowania, ale na kogo bysmy nie trafili licze na piekny dwumecz i spokojny awans :)
Wiem,ze to troche glupie, ale w drugiej polowie wydawalo mi sie, jakbysmy nie chcieli wygrac tego meczu.. Jakies takie ospale akcje.. Nie rozumiem tez dlaczego Pedro wszedl tak pozno, no ale to nie ja jestem trenerem. Do Busquetsa wiekszych zastrzezen nie mam (zaznaczam, ze nie ogladalem od 45 do 60 minuty), ale rzucil mi sie w oczy dosc slaby wystep Pique, w niektorych sytuacjach naprawde mizerne zachowanie. No ale coz, remis na wyjezdzie nie jest zlym wynikiem, glowa do gory i gramy dalej :)
wojpie6377, o czym ty mówisz.. Jak słucham tego Sergiusza Ryczela to mnie mało szlag nie trafia.. Ja rozumiem, że on chce "zbudować emocje", ale niech się nie podnieca każdym kopnięciem piłki tak, jakby ktoś zrobił coś niesamowitego..
koksik2700, chcialem Ci przypomniec, ze Jeffren ma kontuzje, wiec to raczej szansa dla Bojana: Pedro prawe skrzydlo, Villa lewe, Bojan na szpicy. Szkoda Messiego, pod sam koniec meczu nie prezentowal sie juz zbyt dobrze i tracil glupio pilki. Liczylem na to ze Guardiola go zdejmie, ale nie zdarzyl.
"Może w końcu skończy sie pierd****** jaki to Guardiola jest wspaniały i świetny bo odkąd objął drużynę to niezbyt dobrze to wygląda jeśli chodzi o transfery, na które poszła bardzo gruba kasa. Powoli przypomina to wydatki Gasparta."
kamil9040, okej - masz racje, ale jednak w niektorych sytuacjach sedzia powinien sie lepiej zachowac. Mimo tego ciesze sie z wygranej, mecz w wykonaniu Barcelony bardzo mi sie podobal i mimo tego, ze Sevilla nastawiala sie na mecz z Braga to i tak byla bezsilna :)
edek1992, ty przeczytaj co ty w ogole napisales w tym 1 komentarzu, bo chyba probujesz tylko kogos marnie sprowokowac. Iniesta nie ma kultury? A pokaz ty mi jakiegos linka kiedy on sie chwalil czy zwyzywal sedziow. Czlowieku tak spokojnego pilkarza jak Iniesta to nigdy nie spotkalem. Popatrz na jego zachowanie i sie przyjrzyj - chyba ze nie masz czasu bo szukasz informacji jak to sie Guti z Kłistiano zabawiaja - i dopiero pozniej sie wypowiadaj, a jak nie masz o czyms pojecia, to zmykaj na swoja stronke.
0
Ja tam jestem za tym zeby grali bo tydzien bez meczu Barçy to i tak duzo ;p
0
DECO 20=Seba, ja zamowilem jeszcze chyba pod koniec listopada, ale wysylali od 10 grudnia. Rowniez dostalem ja dzisiaj.
0
Oczywiscie mialem na mysli stracona* bramke, ale w tej euforii nie ujzalem mojego drobnego bledu :)
0
Marsic, na Bernabeu tak jak to w chlewie.. Bydlo zacznie sie drzec i gwizdzec.
Kolejna manita, cos pieknego, nie ma slow zeby opisac gre Naszej druzyny :) Szkoda tylko strzelonej bramki, no ale zdarza sie :P Oby taka forma utrzymywala sie jak najdluzej, przerwa swiateczna moze zle wplynac na gre Barçy.
0
13:00* naturalnie, przepraszam za drobny blad. W tym roku nie ma slabych zespolow do wylosowania, ale na kogo bysmy nie trafili licze na piekny dwumecz i spokojny awans :)
0
diego662, O godzinie 13:0 losowanie do Ligi Europejskiej
0
rychu641, jak dla mnie kazdy gol jest wazny.
Piekny mecz i kolejna manita, brawo Barça! :D
Oby tak dalej do konca sezonu :)
0
Ryszard, tak mecz jest transmitowany na CANAL+ SPORT2 od 20:55.
Vamos! :)
0
Wiem,ze to troche glupie, ale w drugiej polowie wydawalo mi sie, jakbysmy nie chcieli wygrac tego meczu.. Jakies takie ospale akcje.. Nie rozumiem tez dlaczego Pedro wszedl tak pozno, no ale to nie ja jestem trenerem. Do Busquetsa wiekszych zastrzezen nie mam (zaznaczam, ze nie ogladalem od 45 do 60 minuty), ale rzucil mi sie w oczy dosc slaby wystep Pique, w niektorych sytuacjach naprawde mizerne zachowanie. No ale coz, remis na wyjezdzie nie jest zlym wynikiem, glowa do gory i gramy dalej :)
0
Cieszy to, ze gramy z zyciem i gol Villi :) I maly blad jest. Nie po faulu na Iniescie tylko na Pedro. Oby tak dalej, Visca El Barça!
0
No ogólnie źle nie jest, ale właśnie o to ryczenie głównie chodzi :D Może to ma po nazwisku bo takie troche podobne :D
0
Maciek, dlaczego nagle ma iść od razu do Realu? I raczej przynajmniej niektórzy kibice powinni o nim słyszeć, bo nie był aż tak anonimową postacią.
0
wojpie6377, o czym ty mówisz.. Jak słucham tego Sergiusza Ryczela to mnie mało szlag nie trafia.. Ja rozumiem, że on chce "zbudować emocje", ale niech się nie podnieca każdym kopnięciem piłki tak, jakby ktoś zrobił coś niesamowitego..
0
Ale panikujecie :)
0
koksik2700, chcialem Ci przypomniec, ze Jeffren ma kontuzje, wiec to raczej szansa dla Bojana: Pedro prawe skrzydlo, Villa lewe, Bojan na szpicy. Szkoda Messiego, pod sam koniec meczu nie prezentowal sie juz zbyt dobrze i tracil glupio pilki. Liczylem na to ze Guardiola go zdejmie, ale nie zdarzyl.
0
diegosawyer, z tego co wiem to chodzi o wszystkie spotkania w LM na CAMP NOU.
0
"Może w końcu skończy sie pierd****** jaki to Guardiola jest wspaniały i świetny bo odkąd objął drużynę to niezbyt dobrze to wygląda jeśli chodzi o transfery, na które poszła bardzo gruba kasa. Powoli przypomina to wydatki Gasparta."
O czym ty mówisz? :)
0
kamil9040, okej - masz racje, ale jednak w niektorych sytuacjach sedzia powinien sie lepiej zachowac. Mimo tego ciesze sie z wygranej, mecz w wykonaniu Barcelony bardzo mi sie podobal i mimo tego, ze Sevilla nastawiala sie na mecz z Braga to i tak byla bezsilna :)
Czekam na kolejne mecze,
Visca El Barça!
0
Tu macie pare fotek :)
http://www.elmundod eportivo.es/web/gen /20100817/galeriahq_53985571147-1.html
0
Dzieci zmiencie sobie strone na rm.peel jak macie sie tu klocic!
0
Haha w tym meczu to chyba bedzie duzo bramek :D
0
Kettger, nie w nocy tylko w godzinach popołudniowych.
0
Vamos Pique :D Mam nadzieje, ze Hiszpania zagra na swoim najwyzszym poziomie i Portugalia nie bedzie miala nic do gadania :)
0
Katiusza, koncem sierpnia - tak mi sie wydaje.
0
WiernyOd2006xD, czlowieku co ty mozesz o tym wiedziec, skoro wszystko co wiesz na ten temat wynika z twojego nicku...
0
Cyphre, tak z tego co mi wiadomo to Bordeux nie dostalo nic kasy za Chamakh'a.
0
"do skłądu" wkradla sie drobna literowka :)
0
Uff ciesze sie, ze zostaje :P
0
Sir Barti, przekonamy sie juz od 11 czerwca.
0
edek1992, ty przeczytaj co ty w ogole napisales w tym 1 komentarzu, bo chyba probujesz tylko kogos marnie sprowokowac. Iniesta nie ma kultury? A pokaz ty mi jakiegos linka kiedy on sie chwalil czy zwyzywal sedziow. Czlowieku tak spokojnego pilkarza jak Iniesta to nigdy nie spotkalem. Popatrz na jego zachowanie i sie przyjrzyj - chyba ze nie masz czasu bo szukasz informacji jak to sie Guti z Kłistiano zabawiaja - i dopiero pozniej sie wypowiadaj, a jak nie masz o czyms pojecia, to zmykaj na swoja stronke.