Ten kto dawal te oceny chyba nie ogladal meczu. Jesli Vazquez sie opier****al to chyba troche inny mecz ogladalem. Podobala mi sie jego gra w 2 polowie. Ladny strzal, kilka dobrych podan... Moze to nie za wiele, ale nie gralismy wczoraj wielkiego futbolu i nie ma tu zdziwienia.
jasiu, tak jak zidiociali kibice srealu wypominaja nam porazke z Wisla w Krakowie 1-0 :) Ale tak juz to bedzie... sa ludzie i parapety, stolki i taborety
Specjalnie dal Jorquere, bo nie gral bardzo dlugo. Zapewne Sylvinho bedzie mial opaske kapitana i nie piszcie mi tu, ze bojan czy ktos mlody niedoswiadczony czy moze co dopiero przylazl ;p
Kazdy ma swoje zdanie na ten temat :) Powiedzialem tyle co widzialem i moze masz racje, bo nie widzialem nawet 1 polowy i nie wiem jak gral Alves. W 2 czesci meczu zdobyl bramke i "Rzeźniki" z Valencii zaczeli go ostro traktowac ;/
robo, masz racje bo balem sie przed tym meczem, zeby nam Villa nie napykal ale juz jestem spokojny :) Co do El Classico, to jestem calkowicie spokojny i miejmy nadzieje ze slusznie.
Gracz meczu Henry. Wreszcie widzimy go takiego jak w Arsenalu, szkoda, ze jak na razie to jedyny mecz i nie zapowiada sie narazie na wiecej takich (chyba, ze cos sie stanie - odpukac - z Eto'o).
Ladna asysta Bojana, co do reszty sie nie wypowiadam bo nie widzialem calego meczu.
Tak przeminho, dostał kartkę, ale bylo to spejcalne zagranie i Eto'o bedzie mial czyste konto na mecze z Realem i Villarealem ;] Czemu mówie, że specjalne??? A od kiedy Samu kłóci się z sędzią?? ;P
dokladnie... Teraz nie musi byc tak kolorowo jak wczesniej (6;1)... Rownie dobrze mozemy przegrac, ale mam nadzieje, ze po tamtym meczu Atletico poczulo respekt ;p
A jesli chodzi o zawodnikow, ktorzy weszli z lawki, to najbardziej zaimponowal mi Henry. Wreszcie zobaczylem go takiego, jaki powinien byc w kazdym meczu. Bardzo ozywil gre Barcy, a jego rajdy lewa strona - no moze nie doprowadzily do bramki, ale staral sie i wywalczyl wiele rzutow roznych.
0
Ja tez juz jestem coraz bardziej podekscytowany, ale najbardziej martwie sie o to, ze transmisje w necie wymiekna ;/
0
18 meczowa:
Valdes, Pinto; Alves, Puyol, Marquez, Pique, Abidal; Toure, Keita, Busquets, Xavi, Gudjohnsen, Hleb; Pedro, Bojan, Eto'o, Henry, Messi
11 wyjściowa:
Valdes - Alves, Marquez, Puyol (c), Abidal - Toure, Xavi, Hleb - Messi, Eto'o, Henry
Może się sprawdzi :)
To, że Iniesta nie będzie grał to było wiadome, chociaż ta kontuzja 6-8 tygodni mogła być zagrywką ze strony sztabu medycznego czy też trenera.
0
paws, hahahaha :D 10/10 :P
0
Bedzie 2-1 dla Barcy ;]
0
To teraz napewno bedzie gral w kolejnych meczach :)
Brawo dla "The Mirror" za bardzo trafny komentarz:
"był to najlepszy występ Dos Santosa w tym sezonie"
0
Ten kto dawal te oceny chyba nie ogladal meczu. Jesli Vazquez sie opier****al to chyba troche inny mecz ogladalem. Podobala mi sie jego gra w 2 polowie. Ladny strzal, kilka dobrych podan... Moze to nie za wiele, ale nie gralismy wczoraj wielkiego futbolu i nie ma tu zdziwienia.
0
Najlepsza w tym spotkaniu byla pomoc. Bardzo ladnie rozgrywali pilke. A obrona lekko zdekoncentrowana mi sie wydaje. Brak krycie = 3 stracone bramki
0
Mi z tych "młodych wilków" szczególnie dziś zaimponował Victor Vasquez. Nie mowiac o np. Pedrito, bo on czesciej wystepowal juz w I Druzynie
0
jasiu, tak jak zidiociali kibice srealu wypominaja nam porazke z Wisla w Krakowie 1-0 :) Ale tak juz to bedzie... sa ludzie i parapety, stolki i taborety
0
kolejny mecz, w ktorym Bojan Krkic nic nie pokazal. Ani przyjac, ani strzelic.... Rowniez pytam o to co /visca/...?
0
Specjalnie dal Jorquere, bo nie gral bardzo dlugo. Zapewne Sylvinho bedzie mial opaske kapitana i nie piszcie mi tu, ze bojan czy ktos mlody niedoswiadczony czy moze co dopiero przylazl ;p
0
Predzej opaske bedzie mial Sylvinho niz Bojan. To proste. Doswiadczenie
0
Zapewne zaoferowali mu niezla stawke to sie skusil. Zobaczymy co pokaze
0
maciach, a jednak racja. Dzieki za szybkie info, nie wierzylem w doniesienia PS
0
wiec przeglad sportowy raczej znow pisze BZDURY...
0
mysle ze o zaangazowanie tez nie ma sie co martwic :)
0
Na mecz z Szachtarem to ja bym wystawil Barce Athletic :P
0
Mecz z Szachtarem jak dla mnie mozemy grac nawet Juvenilem B :) Albo jeszcze nizej :P
0
joseffcb, byle tylko nikt nam tej atmosfery nie "ugasil" za tydzien ;/
0
Kazdy ma swoje zdanie na ten temat :) Powiedzialem tyle co widzialem i moze masz racje, bo nie widzialem nawet 1 polowy i nie wiem jak gral Alves. W 2 czesci meczu zdobyl bramke i "Rzeźniki" z Valencii zaczeli go ostro traktowac ;/
0
robo, masz racje bo balem sie przed tym meczem, zeby nam Villa nie napykal ale juz jestem spokojny :) Co do El Classico, to jestem calkowicie spokojny i miejmy nadzieje ze slusznie.
Gracz meczu Henry. Wreszcie widzimy go takiego jak w Arsenalu, szkoda, ze jak na razie to jedyny mecz i nie zapowiada sie narazie na wiecej takich (chyba, ze cos sie stanie - odpukac - z Eto'o).
Ladna asysta Bojana, co do reszty sie nie wypowiadam bo nie widzialem calego meczu.
0
Jak juz to mysle, ze Kun gralby na Lewej stronie ATAKU i wreszcie polecialby Henry
0
Jesli Lech wyjdzie z grupy w P. UEFA to dopiero podskoczy w tym rankingu :D
0
Hahaha meczu jeszcze nie ma a ten juz wie ze strzeli bramke ale nie bedzie jej celebrowal
0
Tak przeminho, dostał kartkę, ale bylo to spejcalne zagranie i Eto'o bedzie mial czyste konto na mecze z Realem i Villarealem ;] Czemu mówie, że specjalne??? A od kiedy Samu kłóci się z sędzią?? ;P
0
dokladnie... Teraz nie musi byc tak kolorowo jak wczesniej (6;1)... Rownie dobrze mozemy przegrac, ale mam nadzieje, ze po tamtym meczu Atletico poczulo respekt ;p
0
VV - Alves, Pique, Marquez, Puyol - Toure, Xavi, Busquets - Messi, Henry, Eto'o
0
M_K, a to nie czasem mecz z GETAFE?
0
szukaj sobie.. wszystko pod nos?
0
Wyjsciowa 11
3 najgorszych:
Hleb, Bojan, Pique (badz Sylvinho)
reszta grala w miare dobrze...
A jesli chodzi o zawodnikow, ktorzy weszli z lawki, to najbardziej zaimponowal mi Henry. Wreszcie zobaczylem go takiego, jaki powinien byc w kazdym meczu. Bardzo ozywil gre Barcy, a jego rajdy lewa strona - no moze nie doprowadzily do bramki, ale staral sie i wywalczyl wiele rzutow roznych.