0

Ja tez juz jestem coraz bardziej podekscytowany, ale najbardziej martwie sie o to, ze transmisje w necie wymiekna ;/

0

18 meczowa:

Valdes, Pinto; Alves, Puyol, Marquez, Pique, Abidal; Toure, Keita, Busquets, Xavi, Gudjohnsen, Hleb; Pedro, Bojan, Eto'o, Henry, Messi

11 wyjściowa:

Valdes - Alves, Marquez, Puyol (c), Abidal - Toure, Xavi, Hleb - Messi, Eto'o, Henry

Może się sprawdzi :)

To, że Iniesta nie będzie grał to było wiadome, chociaż ta kontuzja 6-8 tygodni mogła być zagrywką ze strony sztabu medycznego czy też trenera.

0

paws, hahahaha :D 10/10 :P

0

Bedzie 2-1 dla Barcy ;]

0

To teraz napewno bedzie gral w kolejnych meczach :)

Brawo dla "The Mirror" za bardzo trafny komentarz:

"był to najlepszy występ Dos Santosa w tym sezonie"

0

Ten kto dawal te oceny chyba nie ogladal meczu. Jesli Vazquez sie opier****al to chyba troche inny mecz ogladalem. Podobala mi sie jego gra w 2 polowie. Ladny strzal, kilka dobrych podan... Moze to nie za wiele, ale nie gralismy wczoraj wielkiego futbolu i nie ma tu zdziwienia.

0

Najlepsza w tym spotkaniu byla pomoc. Bardzo ladnie rozgrywali pilke. A obrona lekko zdekoncentrowana mi sie wydaje. Brak krycie = 3 stracone bramki

0

Mi z tych "młodych wilków" szczególnie dziś zaimponował Victor Vasquez. Nie mowiac o np. Pedrito, bo on czesciej wystepowal juz w I Druzynie

0

jasiu, tak jak zidiociali kibice srealu wypominaja nam porazke z Wisla w Krakowie 1-0 :) Ale tak juz to bedzie... sa ludzie i parapety, stolki i taborety

0

kolejny mecz, w ktorym Bojan Krkic nic nie pokazal. Ani przyjac, ani strzelic.... Rowniez pytam o to co /visca/...?

0

Specjalnie dal Jorquere, bo nie gral bardzo dlugo. Zapewne Sylvinho bedzie mial opaske kapitana i nie piszcie mi tu, ze bojan czy ktos mlody niedoswiadczony czy moze co dopiero przylazl ;p

0

Predzej opaske bedzie mial Sylvinho niz Bojan. To proste. Doswiadczenie

0

Zapewne zaoferowali mu niezla stawke to sie skusil. Zobaczymy co pokaze

0

maciach, a jednak racja. Dzieki za szybkie info, nie wierzylem w doniesienia PS

0

wiec przeglad sportowy raczej znow pisze BZDURY...

0

mysle ze o zaangazowanie tez nie ma sie co martwic :)

0

Na mecz z Szachtarem to ja bym wystawil Barce Athletic :P

0

Mecz z Szachtarem jak dla mnie mozemy grac nawet Juvenilem B :) Albo jeszcze nizej :P

0

joseffcb, byle tylko nikt nam tej atmosfery nie "ugasil" za tydzien ;/

0

Kazdy ma swoje zdanie na ten temat :) Powiedzialem tyle co widzialem i moze masz racje, bo nie widzialem nawet 1 polowy i nie wiem jak gral Alves. W 2 czesci meczu zdobyl bramke i "Rzeźniki" z Valencii zaczeli go ostro traktowac ;/

0

robo, masz racje bo balem sie przed tym meczem, zeby nam Villa nie napykal ale juz jestem spokojny :) Co do El Classico, to jestem calkowicie spokojny i miejmy nadzieje ze slusznie.

Gracz meczu Henry. Wreszcie widzimy go takiego jak w Arsenalu, szkoda, ze jak na razie to jedyny mecz i nie zapowiada sie narazie na wiecej takich (chyba, ze cos sie stanie - odpukac - z Eto'o).

Ladna asysta Bojana, co do reszty sie nie wypowiadam bo nie widzialem calego meczu.

0

Jak juz to mysle, ze Kun gralby na Lewej stronie ATAKU i wreszcie polecialby Henry

0

Jesli Lech wyjdzie z grupy w P. UEFA to dopiero podskoczy w tym rankingu :D

0

Hahaha meczu jeszcze nie ma a ten juz wie ze strzeli bramke ale nie bedzie jej celebrowal

0

Tak przeminho, dostał kartkę, ale bylo to spejcalne zagranie i Eto'o bedzie mial czyste konto na mecze z Realem i Villarealem ;] Czemu mówie, że specjalne??? A od kiedy Samu kłóci się z sędzią?? ;P

0

dokladnie... Teraz nie musi byc tak kolorowo jak wczesniej (6;1)... Rownie dobrze mozemy przegrac, ale mam nadzieje, ze po tamtym meczu Atletico poczulo respekt ;p

0

VV - Alves, Pique, Marquez, Puyol - Toure, Xavi, Busquets - Messi, Henry, Eto'o

0

M_K, a to nie czasem mecz z GETAFE?

0

szukaj sobie.. wszystko pod nos?

0

Wyjsciowa 11

3 najgorszych:

Hleb, Bojan, Pique (badz Sylvinho)

reszta grala w miare dobrze...

A jesli chodzi o zawodnikow, ktorzy weszli z lawki, to najbardziej zaimponowal mi Henry. Wreszcie zobaczylem go takiego, jaki powinien byc w kazdym meczu. Bardzo ozywil gre Barcy, a jego rajdy lewa strona - no moze nie doprowadzily do bramki, ale staral sie i wywalczyl wiele rzutow roznych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?