0

Mallenco? Nie wiem kto to, ale jest z Hiszpanii, a to juz brzmi groznie: "hiszpanski sedzia" :D

0

Ja tylko dopowiem, ze dzis Lille wygralo 2-0 u siebie z Lyonem ;]

0

Snooker, a czy gdzies pisze ze Silva jest z Brazylii?? David Silva jest Hiszpanem ;]

0

"że teraz obrońcy gospodarzy przejdą teraz piekło." poprawcie - ile tego teraz :)

0

Robert, z gory stawiasz Hleb'a na straconej pozycji i juz mu robisz zmiane w 55 minucie. A co jesli bedzie gral dobrze i Messi nie bedzie potrzebny, bo druzyna bedzie sie przyzwoicie prezentowac??

0

aberración!

0

Hmm nie nazwalbym sytuacji Eto'o (slupek) setka... To nie byla latwa sytuacja, rywale od razu docisneli chcac naprawic blad Cris'a i dobrze, ze strzal nie zostal zablokowany...

0

mattrix, czy popelnil wiecej baboli to bym sie zastanowil.... Obydwaj troche ich mieli

0

Hehe, no konsekwetnie i bardzo dobrze. Jesli nie bedzie jakiejs dyscypliny, to kazdy bedzie robil co chcial - tak jak Ronaldinho w ostatnim sezonie

0

Cholera, ale Andres ma pecha w tym roku! Wszystkie wazne mecze go omijaja ;/ Najpierw cala seria Sevilla, Valencia, Real, Villareal bez niego a teraz rowniez derby, Atletico i LM ;/

0

Valdes - Alves, Marquez, Pique, Abidal - Xavi, Iniesta, Toure - Messi, Eto'o, Henry

Chociaz... nie zdziwie sie jak Pep da lekko rezerwowy sklad po meczach repry ;]

0

Ja mysle, ze trzeba dobrze pilnowac napastnikow... ;>

0

Valdes - Alves, Puyol, Caceres, Abidal - Busquets, Iniesta, Gudjohnsen - Henry, Eto'o, Messi

0

shopen, to marna prowokacja - prawda? :)

0

Santiago, jesli mowisz o rzekomym faulu na Alvesie to powiem tak:

Faulu na Alvesie nie bylo, ale tym bardziej nie bylo zoltej kartki dla Alves, bo to na pewno nie byla celowa symulacja (!!) ;/

A jesli chodzi o wczesniejszy rzut karny dla Racingu, to sie nie wypowiem, bo nie widzialem.. Ale slyszalem, ze sytuacja byla podobna, wiec sedzia sie nie popisal!

Ogladnij sobie dokladne powtorki..

0

Relaksuja sie.. :)

0

Znaczek telewizji na rekawku zakleili jakas czarna tasiemka :D

0

Byle nie zrobil sie tak jak Cisse... Chyba pamietacie tego zawodnika??? :) Na kazdym meczu wlosy innego koloru o_O

0

"...ale na szczęście mieliśmy w składzie indywidualności, które przesądziły o losach spotkania"

Nie podoba mi sie ta wypowiedz.. Zespol jest jednoscia i jak tu ma sie czuc teraz ktos z gorszymi umiejetnosciami?

0

Super zapowiedz ;] Az sie chcialo przeczytac :P

0

No, nie zapowiadalo sie najlepiej, ale z tego co widac nic powaznego sie nie stalo ;] Dobra nasza

0

v.valdes, a jak np. Hleb bedzie gral fatalnie to i tak messi - iniesta keita xavi? -,-

0

Pogubia sie w taktykach Barcy i gow...o im da ten 5 obronca ;]

0

bonjaskyboniek, to nie jest ONET (.pl), ze wymyslasz takie marne prowokacje... Strony ci sie pomylily

0

Smiem twierdzic, ze niektorym to nawet kaza pochlebiac innym druzynom... ;] Dlaczego?? Pewnosc siebie moze zgubic.

0

Prawa strona miodzio ;] ale trzeba zalatwic lewa obrone, bo zdaje sie ze lewego napastnika nie musimy szukac ;]

0

olaboga chyba sie powiesze o_O transfer ~20kb/s ;O

0

woro1, jak widac w tym meczu to zrobili ;d

0

A takie pytanko mam: Kiedy pojawi się cały mecz? :) Bo nie oglądałem, a z chęcią to zrobie... :>

0

Dokladnie - teraz mamy sezon 2008/09 i wszystko ma sie dobrze (przynajmniej na razie i miejmy nadzieje, ze dalej tak bedzie!!).. Dlugi mozna splacac, gramy wysmienicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?