Robert, z gory stawiasz Hleb'a na straconej pozycji i juz mu robisz zmiane w 55 minucie. A co jesli bedzie gral dobrze i Messi nie bedzie potrzebny, bo druzyna bedzie sie przyzwoicie prezentowac??
Hmm nie nazwalbym sytuacji Eto'o (slupek) setka... To nie byla latwa sytuacja, rywale od razu docisneli chcac naprawic blad Cris'a i dobrze, ze strzal nie zostal zablokowany...
Cholera, ale Andres ma pecha w tym roku! Wszystkie wazne mecze go omijaja ;/ Najpierw cala seria Sevilla, Valencia, Real, Villareal bez niego a teraz rowniez derby, Atletico i LM ;/
Santiago, jesli mowisz o rzekomym faulu na Alvesie to powiem tak:
Faulu na Alvesie nie bylo, ale tym bardziej nie bylo zoltej kartki dla Alves, bo to na pewno nie byla celowa symulacja (!!) ;/
A jesli chodzi o wczesniejszy rzut karny dla Racingu, to sie nie wypowiem, bo nie widzialem.. Ale slyszalem, ze sytuacja byla podobna, wiec sedzia sie nie popisal!
Dokladnie - teraz mamy sezon 2008/09 i wszystko ma sie dobrze (przynajmniej na razie i miejmy nadzieje, ze dalej tak bedzie!!).. Dlugi mozna splacac, gramy wysmienicie.
0
Mallenco? Nie wiem kto to, ale jest z Hiszpanii, a to juz brzmi groznie: "hiszpanski sedzia" :D
0
Ja tylko dopowiem, ze dzis Lille wygralo 2-0 u siebie z Lyonem ;]
0
Snooker, a czy gdzies pisze ze Silva jest z Brazylii?? David Silva jest Hiszpanem ;]
0
"że teraz obrońcy gospodarzy przejdą teraz piekło." poprawcie - ile tego teraz :)
0
Robert, z gory stawiasz Hleb'a na straconej pozycji i juz mu robisz zmiane w 55 minucie. A co jesli bedzie gral dobrze i Messi nie bedzie potrzebny, bo druzyna bedzie sie przyzwoicie prezentowac??
0
aberración!
0
Hmm nie nazwalbym sytuacji Eto'o (slupek) setka... To nie byla latwa sytuacja, rywale od razu docisneli chcac naprawic blad Cris'a i dobrze, ze strzal nie zostal zablokowany...
0
mattrix, czy popelnil wiecej baboli to bym sie zastanowil.... Obydwaj troche ich mieli
0
Hehe, no konsekwetnie i bardzo dobrze. Jesli nie bedzie jakiejs dyscypliny, to kazdy bedzie robil co chcial - tak jak Ronaldinho w ostatnim sezonie
0
Cholera, ale Andres ma pecha w tym roku! Wszystkie wazne mecze go omijaja ;/ Najpierw cala seria Sevilla, Valencia, Real, Villareal bez niego a teraz rowniez derby, Atletico i LM ;/
0
Valdes - Alves, Marquez, Pique, Abidal - Xavi, Iniesta, Toure - Messi, Eto'o, Henry
Chociaz... nie zdziwie sie jak Pep da lekko rezerwowy sklad po meczach repry ;]
0
Ja mysle, ze trzeba dobrze pilnowac napastnikow... ;>
0
Valdes - Alves, Puyol, Caceres, Abidal - Busquets, Iniesta, Gudjohnsen - Henry, Eto'o, Messi
0
shopen, to marna prowokacja - prawda? :)
0
Santiago, jesli mowisz o rzekomym faulu na Alvesie to powiem tak:
Faulu na Alvesie nie bylo, ale tym bardziej nie bylo zoltej kartki dla Alves, bo to na pewno nie byla celowa symulacja (!!) ;/
A jesli chodzi o wczesniejszy rzut karny dla Racingu, to sie nie wypowiem, bo nie widzialem.. Ale slyszalem, ze sytuacja byla podobna, wiec sedzia sie nie popisal!
Ogladnij sobie dokladne powtorki..
0
Relaksuja sie.. :)
0
Znaczek telewizji na rekawku zakleili jakas czarna tasiemka :D
0
Byle nie zrobil sie tak jak Cisse... Chyba pamietacie tego zawodnika??? :) Na kazdym meczu wlosy innego koloru o_O
0
"...ale na szczęście mieliśmy w składzie indywidualności, które przesądziły o losach spotkania"
Nie podoba mi sie ta wypowiedz.. Zespol jest jednoscia i jak tu ma sie czuc teraz ktos z gorszymi umiejetnosciami?
0
Super zapowiedz ;] Az sie chcialo przeczytac :P
0
No, nie zapowiadalo sie najlepiej, ale z tego co widac nic powaznego sie nie stalo ;] Dobra nasza
0
v.valdes, a jak np. Hleb bedzie gral fatalnie to i tak messi - iniesta keita xavi? -,-
0
Pogubia sie w taktykach Barcy i gow...o im da ten 5 obronca ;]
0
bonjaskyboniek, to nie jest ONET (.pl), ze wymyslasz takie marne prowokacje... Strony ci sie pomylily
0
Smiem twierdzic, ze niektorym to nawet kaza pochlebiac innym druzynom... ;] Dlaczego?? Pewnosc siebie moze zgubic.
0
Prawa strona miodzio ;] ale trzeba zalatwic lewa obrone, bo zdaje sie ze lewego napastnika nie musimy szukac ;]
0
olaboga chyba sie powiesze o_O transfer ~20kb/s ;O
0
woro1, jak widac w tym meczu to zrobili ;d
0
A takie pytanko mam: Kiedy pojawi się cały mecz? :) Bo nie oglądałem, a z chęcią to zrobie... :>
0
Dokladnie - teraz mamy sezon 2008/09 i wszystko ma sie dobrze (przynajmniej na razie i miejmy nadzieje, ze dalej tak bedzie!!).. Dlugi mozna splacac, gramy wysmienicie.