mir_kal, bo niektorzy nie maja mozliwosci w ogole chodzic na mecze 1-2 ligowe w Polsce, a co dopiero w Europie/na Świecie?..! Jakbys czytal dokladniej to podalem tylko PRZYKLAD
benio, jesli villareal ciagle sie broni to jakim cudem strzelili bramke? ;]
Barca jak zawsze przewazala w posiadaniu pilki i Villareal oddawal nam miejsce do popisu w srodku pola, ale pod ich bramka krotkie krycie i brak wykonczenia nie owocowaly bramka.
"Wpuścił juz w lidze 9 goli"??? No sorry, ale jeśli dla was wpuszczenie 9 goli w 15 meczach to dużo, to idźcie kibicować Realowi (^^), może tam tracą mniej
Juz naprawde nie macie sie czego czepiac. Jesli chodzi o Villarreal to wiadomo o kogo chodzi. Gorzej jest jak ktos pisze (o czym koledzy wspominali nizej) Casercas, Cascerses czy cos podobnego... A drobne literowki zdarzaja sie kazdemu.. Albo np. jak ludzie pisza Basqets.. :> Tego mozna sie czepic, ale nie Villarreal
Mi "na szczescie" przy tej akcji DRENTWEGO transmisja sie przyciela i dopiero po akcji widzialem co sie stalo ;p i dobrze bo pikawa by nie wytrzymala :D
0
mir_kal, bo niektorzy nie maja mozliwosci w ogole chodzic na mecze 1-2 ligowe w Polsce, a co dopiero w Europie/na Świecie?..! Jakbys czytal dokladniej to podalem tylko PRZYKLAD
0
Dokladnie... Dla nich 3 oiro to jak 3 zl dla nas... A u nas za 3 zl cie nie wpuszcza na trening np. Wisly ;p
0
hanc, Victor Vazquez nie gral w ani jednym meczu??? Moze nie ligowym, ale gral w Lidze Mistrzow z Szachtarem.
0
Hmm zastanawiam sie czy ten kto to pisal jest kibicem Barcelony, czy moze krytykiem??
0
Sylvinho nie pokryl Ujfalusiego..
0
Sedzia sobie nie radzi... Juz myslalem, ze Bojan zlapal kontuzje
0
dww, troche masz racje.. No ale bramke juz strzelil :P
Co do skladu to prawie trafilem, tylko ze ja zamiast Bojana dalem Henry'ego ;]
0
Pinto - Pique, Caceres, Sylvinho, Alves - Toure, Busquets, Keita - Messi, Iniesta, Henry
0
jaki?? Widze rafal, ze czesto czytasz newsy ;/ A pamietasz niejakiego Bernda Schustera?
0
A niech sobie marzy ^^
0
Dobrze, ze stalo sie to przed swietami :)
0
benio, jesli villareal ciagle sie broni to jakim cudem strzelili bramke? ;]
Barca jak zawsze przewazala w posiadaniu pilki i Villareal oddawal nam miejsce do popisu w srodku pola, ale pod ich bramka krotkie krycie i brak wykonczenia nie owocowaly bramka.
Fajne photo ;] Mudżyny
0
krystek, ostatnio z realem tez nam sie nie powodzilo... Z Sevilla bylo nie lepiej, a popatrz na wyniki w tym sezonie ;]
0
VV - Alves, Pique, Puyol, Abidal - Toure, Xavi, Busquets - Messi, Eto'o, Henry
0
piotrekp, jak najbardziej masz racje.. Mozna tylko zalowac, ze Pep postawil na Guddy'iego od pierwszych minut GD zamiast na Sergio ;]
0
"Wpuścił juz w lidze 9 goli"??? No sorry, ale jeśli dla was wpuszczenie 9 goli w 15 meczach to dużo, to idźcie kibicować Realowi (^^), może tam tracą mniej
0
Juz naprawde nie macie sie czego czepiac. Jesli chodzi o Villarreal to wiadomo o kogo chodzi. Gorzej jest jak ktos pisze (o czym koledzy wspominali nizej) Casercas, Cascerses czy cos podobnego... A drobne literowki zdarzaja sie kazdemu.. Albo np. jak ludzie pisza Basqets.. :> Tego mozna sie czepic, ale nie Villarreal
0
Niewiem co on jaral, ale musialo byc MOCNE :D:D
0
"Zagraliśmy (...) czysto" - niezly palant z tego ramosa :|
0
ronaldinho na kacu ze takie glupoty wypisuje? ;] bo czytalem ze lubi imprezowac rowniez w mediolanie
0
sebadinho, POGoDA ...?
0
hanc, wystawil go tylko dlatego, ze jakby dal Dudka to by go chyba od razu zwolnili.. A nie zdziwilbym sie, gdyby Dudi bronil lepiej ^^
0
Mi "na szczescie" przy tej akcji DRENTWEGO transmisja sie przyciela i dopiero po akcji widzialem co sie stalo ;p i dobrze bo pikawa by nie wytrzymala :D
0
to nie jest FALANCIA tylko PALANCIA...
0
Z villarealem 1-0 albo 5-0 :P
0
A najlepszy jak dla mnie byl dzis Toure. Mozecie mowic co chcecie, ale dzis gral super!!! Te jego rajdy :)
0
qwerty, nie dzis sie - 13 minut wczesniej karnego nie strzelil...
Visca el Barça! Super mecz. Real slabiutko (tak jak myslalem :p) mieli moze ze 2 akcje. Ale ch.......e kosil i to w szczegolnosci Messi'ego ;/
Barca pokazala to co powinna, ale i tak nie gralismy tego co zawsze. Napewno to jednak byla ogromna presja, ale mysle ze i deszcz dal sie we znaki
0
Wiecie może za ile będą składy wyjściowe??
0
A moze cos jest w RZESZOWIE? :P
0
Ciekawe jak moge isc do pubu jak w moim miasteczku nie ma zadnego takiego, ktory puscilby mecz? Jesli chodzi o TV to wszystko pokodowane.
Zalamujesz mnie swoim mysleniem.