Queras, nie mowie konkretnie do Ciebie, bo w sumie racja ze tylko ty tutaj tak napisales, ale jakos tak mnie wzielo po przeczytaniu komentarzy rowniez pod innym newsami i na podstawie pewnego czasu. Oczywiscie, ze sa tacy, ktorzy publikuja swoja opinie na podstawie ogladania meczow z udzialem tych zawodnikow, a nie na podstawie kilku newsow :) Osobiscie mam nadzieje, ze Fontas dostanie swoje szanse. Albo je wykorzysta albo wszystko zostanie tak jak teraz. Bartra zasluguje na pokazanie sie w I druzynie, a moim faworytem jest Montoya, ale jak wiemy na PO mamy Alvesa, wiec bedzie mu na razie trudno cokolwiek pokazac.
A jak przychodzil to bylo, oo bardzo dobrze gral w Szachtarze, skoro kosztowal 25 mln ojro, to musi byc dobry. Moze i byl dobry, ale nie zaadaptowal sie i tej 2 szansy nie dostal.
W sumie teraz tak jest we wszystkich dziedzinach. Co narzuca w mediach, tak beda ludzie gadac. Tylko niektorzy maja swoje zdanie, ktorego sie trzymaja. Niektorzy abstrakcyjne, inni oparte na doswiadczeniach.
Przypominam, ze Fontasem rowniez sie wiekszosc podniecala po kilku meczach tamtego sezonu, a teraz kazdy na niego najezdza. Prawda jest taka, ze wiekszosc uzytkownikow tego portalu nie ma wlasnego zdania. Jest ono narzucane przez rodzaj podawanych newsow. Jesli nie byloby tematu o tym, ze trzeba przedluzyc kontrakt z Bartra, bo interesuje sie nim Real, kilka klubow PL, to smiem twierdzic, ze niektorzy nie wiedzieliby kto to jest Bratra. Wiec nie najezdzajcie teraz na Fontasa, ze jest slaby, ze to on jest w I druzynie a nie Bartra, bo przypominam, ze Fontas w tym sezonie dostal narazie JEDNĄ szanse w Copa del Rey, wiec nie mozna oceniac jego formy, po jednym meczu granym 2-3 skladem.
Jak wyglada tournee po USA przekonalismy sie w tym roku. Ciagle upaly po 40 stopni Celsjusza, pilkarze nie trenowali zbyt wiele z tego powodu i bardzo mozliwe, ze te wszystkie kontuzje miesniowe biora sie wlasnie z tego.
Moim zdaniem Villa sie jeszcze obudzi i strzeli dla nas nie jedna wazna bramke. Ostatnio mial klopoty ze zdrowiem (lekko pekniety piszczel) i w koncu zakonczyl sie proces z jego bylym agentem, wiec nie musi juz o tym myslec. Moze skupic sie wylacznie na futbolu i odbudowac nie najlepsza ostatnio forme. Wydaje mi sie, ze mecz reprezentacji rowniez mu pomoze, bo jakos tam zawsze potrafil sie przelamac :)
guciokuba, to jest instynktowne zachowanie obroncy - Pique chcial zablokowac strzal. Nie udalo mu sie i stalo sie jak sie stalo, przy drugiej bramce to juz nie potrafie racjonalnie wytlumaczyc, po prostu niefart.
Heh ludzie zdecydujcie sie. Cale tygodnie jedziecie po Maxwellu, a kiedy Adriano zagral slaby mecz, to nagle wam sie przypomnialo, ze Maxwell zagralby lepiej. No niestety Varas mial mecz zycia, szkoda tego karnego, ale sprytne zachowanie Kanoute - mysle, ze gdyby nie to zamieszanie mogloby byc zupelnie inaczej. Trudno, zdarza sie i tak, ze dominujemy caly mecz, a tylko remisujemy. Przynajmniej ubedzie troche sezonowcow :) Miejmy nadzieje, ze juz w meczu z Granada uda nam sie odrobic straty.
Prawda jest taka, ze zaden inny bramkarz nie potrafi teraz wprowadzac tak pilki do gry jak Valdes. Caly czas jest czujny i w razie czego koledzy z druzyny zawsze moga spokojnie do niego zagrac, a on nie wybije na slepo do przodu, tylko dokladnie poda (oczywiscie, ze zdarzaja mu sie bledy, ale nikt nie jest idealny). Ma to wpajane od wielu lat i on to czuje.
No i gdzie sa teraz krytycy Davida Villi? Ok, moze to 1 mecz mu wyszedl, ale nie mozna go tez krytykowac po 2-3 meczach w ktorych strzelil 3 bramki i nie gral slabo. Opamietajcie sie i mu zaufajcie, a on na pewno nam sie odplaci :)
No szkoda, na C+ HD od 18:45 puszcaja GP Chorwacji (zuzel).. Ale dobrze, ze jest na C+ GOL, bo zawsze lepiej miec polski komentarz, niz tepo sluchac arabskich okrzykow :D - chociaz nieraz idzie sie posmiac :)
Ludzie ale wy bierzecie wszystko na powaznie :) Toz to czysta ironia ze strony NaZawszeBarca, a i prawda, bo Bojan przesiedzial caly mecz na lawie w meczu Inter - Roma.
No powiem szczerze szkoda ze nie ma na Camp Nou az takiego dopingu, bo czasem jak sie oglada mecz w telewizji i slychac doping to ciarki przechodza, a co dopiero przezyc takie cos na zywo, czy tez nawet uczestniczyc :) Licze, ze cos z tym zrobia, tak jak nizej napisane moze warto wydzielic za bramka sektor stojacy dla kibicow najbardziej zagorzalych.
Ludziska przeciez ten filmik co krazy po necie z telewizji TVE to poprostu ta sama akcja tylko, ze na tym nie jest pokazane jak mou wsadza palec w oko Tito, a sama koncowka jak Tito mu oddaje. Nie dajcie sie zmanipulowac, bo widze, ze wszedzie pojawia sie ten filmik i ludzie wierza w te brednie, ze mou nic nie zrobil a Vilanova od tak podszedl do niego i dal mu z plaskacza. Porownajcie sobie dwa filmiki:
A ja mam pytanie z innej beczki. Jesli U-21 to powinni grac pilkarze ponizej 21 roku tak? Ktos potrafi mi wyjasnic dlaczego gra Jeffren, ktory ma 23 lata?? Nie jest to zadna prowokacja, tylko nie wiem o co w tym chodzi :)
0
Queras, nie mowie konkretnie do Ciebie, bo w sumie racja ze tylko ty tutaj tak napisales, ale jakos tak mnie wzielo po przeczytaniu komentarzy rowniez pod innym newsami i na podstawie pewnego czasu. Oczywiscie, ze sa tacy, ktorzy publikuja swoja opinie na podstawie ogladania meczow z udzialem tych zawodnikow, a nie na podstawie kilku newsow :) Osobiscie mam nadzieje, ze Fontas dostanie swoje szanse. Albo je wykorzysta albo wszystko zostanie tak jak teraz. Bartra zasluguje na pokazanie sie w I druzynie, a moim faworytem jest Montoya, ale jak wiemy na PO mamy Alvesa, wiec bedzie mu na razie trudno cokolwiek pokazac.
0
A jak przychodzil to bylo, oo bardzo dobrze gral w Szachtarze, skoro kosztowal 25 mln ojro, to musi byc dobry. Moze i byl dobry, ale nie zaadaptowal sie i tej 2 szansy nie dostal.
0
W sumie teraz tak jest we wszystkich dziedzinach. Co narzuca w mediach, tak beda ludzie gadac. Tylko niektorzy maja swoje zdanie, ktorego sie trzymaja. Niektorzy abstrakcyjne, inni oparte na doswiadczeniach.
0
Przypominam, ze Fontasem rowniez sie wiekszosc podniecala po kilku meczach tamtego sezonu, a teraz kazdy na niego najezdza. Prawda jest taka, ze wiekszosc uzytkownikow tego portalu nie ma wlasnego zdania. Jest ono narzucane przez rodzaj podawanych newsow. Jesli nie byloby tematu o tym, ze trzeba przedluzyc kontrakt z Bartra, bo interesuje sie nim Real, kilka klubow PL, to smiem twierdzic, ze niektorzy nie wiedzieliby kto to jest Bratra. Wiec nie najezdzajcie teraz na Fontasa, ze jest slaby, ze to on jest w I druzynie a nie Bartra, bo przypominam, ze Fontas w tym sezonie dostal narazie JEDNĄ szanse w Copa del Rey, wiec nie mozna oceniac jego formy, po jednym meczu granym 2-3 skladem.
0
Jak wyglada tournee po USA przekonalismy sie w tym roku. Ciagle upaly po 40 stopni Celsjusza, pilkarze nie trenowali zbyt wiele z tego powodu i bardzo mozliwe, ze te wszystkie kontuzje miesniowe biora sie wlasnie z tego.
0
Moim zdaniem Villa sie jeszcze obudzi i strzeli dla nas nie jedna wazna bramke. Ostatnio mial klopoty ze zdrowiem (lekko pekniety piszczel) i w koncu zakonczyl sie proces z jego bylym agentem, wiec nie musi juz o tym myslec. Moze skupic sie wylacznie na futbolu i odbudowac nie najlepsza ostatnio forme. Wydaje mi sie, ze mecz reprezentacji rowniez mu pomoze, bo jakos tam zawsze potrafil sie przelamac :)
0
kubafcb10, Montoya to PO. Co do Jordiego Alby - nie obrazilbym sie gdyby go sprowadzili na przyszly sezon, ale to jeszcze kawal czasu.
0
guciokuba, to jest instynktowne zachowanie obroncy - Pique chcial zablokowac strzal. Nie udalo mu sie i stalo sie jak sie stalo, przy drugiej bramce to juz nie potrafie racjonalnie wytlumaczyc, po prostu niefart.
0
To smutne, ze o wyniku meczu decyduje nie forma zespolu, a warunki.
0
Heh ludzie zdecydujcie sie. Cale tygodnie jedziecie po Maxwellu, a kiedy Adriano zagral slaby mecz, to nagle wam sie przypomnialo, ze Maxwell zagralby lepiej. No niestety Varas mial mecz zycia, szkoda tego karnego, ale sprytne zachowanie Kanoute - mysle, ze gdyby nie to zamieszanie mogloby byc zupelnie inaczej. Trudno, zdarza sie i tak, ze dominujemy caly mecz, a tylko remisujemy. Przynajmniej ubedzie troche sezonowcow :) Miejmy nadzieje, ze juz w meczu z Granada uda nam sie odrobic straty.
0
Dzieki slabej grze Racingu moj typ rowniez sie nie sprawdzil, bo dalem 3:1 ;p
0
Aa jesli o to chodzi, to jednak jestem na biezaco :) Ale dzieki @AveBlaugrana.
0
Mozna prosic linka do 1 czesci wywiadu? Bo jakos nie moge znalezc.
0
Messi cos ostatnio bardzo egoistycznie podchodzi do meczow, Kiedy jest juz konkretna akcja i ma lepiej ustawionego partnera, ten kiwa az straci.
0
Prawda jest taka, ze zaden inny bramkarz nie potrafi teraz wprowadzac tak pilki do gry jak Valdes. Caly czas jest czujny i w razie czego koledzy z druzyny zawsze moga spokojnie do niego zagrac, a on nie wybije na slepo do przodu, tylko dokladnie poda (oczywiscie, ze zdarzaja mu sie bledy, ale nikt nie jest idealny). Ma to wpajane od wielu lat i on to czuje.
0
A ja chcialem zauwazyc, ze na razie nic nie gramy w 2 polowie, a na lawce najbardziej ofensywnym pilkarzem jest Cuenca lub Keita..
0
Liga typerow ruszy od meczu z Racingiem. Dzisiejszy mecz jest transmitowany na Canal+ GOL od 19:55.
0
No i gdzie sa teraz krytycy Davida Villi? Ok, moze to 1 mecz mu wyszedl, ale nie mozna go tez krytykowac po 2-3 meczach w ktorych strzelil 3 bramki i nie gral slabo. Opamietajcie sie i mu zaufajcie, a on na pewno nam sie odplaci :)
0
No szkoda, na C+ HD od 18:45 puszcaja GP Chorwacji (zuzel).. Ale dobrze, ze jest na C+ GOL, bo zawsze lepiej miec polski komentarz, niz tepo sluchac arabskich okrzykow :D - chociaz nieraz idzie sie posmiac :)
0
Zdjęcie tygodnia: Abidal i Keita nocą :D
0
Ludzie ale wy bierzecie wszystko na powaznie :) Toz to czysta ironia ze strony NaZawszeBarca, a i prawda, bo Bojan przesiedzial caly mecz na lawie w meczu Inter - Roma.
0
Nie wiem czy do Barçy B by sie zalapal :p
0
No powiem szczerze szkoda ze nie ma na Camp Nou az takiego dopingu, bo czasem jak sie oglada mecz w telewizji i slychac doping to ciarki przechodza, a co dopiero przezyc takie cos na zywo, czy tez nawet uczestniczyc :) Licze, ze cos z tym zrobia, tak jak nizej napisane moze warto wydzielic za bramka sektor stojacy dla kibicow najbardziej zagorzalych.
0
Ludzie przeciez Bingoo uzyl ironii, nie wyczuliscie tego? :)
0
heniusss, byc moze R10 przezywa teraz "druga mlodosc" :P
0
Ludziska przeciez ten filmik co krazy po necie z telewizji TVE to poprostu ta sama akcja tylko, ze na tym nie jest pokazane jak mou wsadza palec w oko Tito, a sama koncowka jak Tito mu oddaje. Nie dajcie sie zmanipulowac, bo widze, ze wszedzie pojawia sie ten filmik i ludzie wierza w te brednie, ze mou nic nie zrobil a Vilanova od tak podszedl do niego i dal mu z plaskacza. Porownajcie sobie dwa filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=lpJ K7_muVzU&feature=player_embedded
i
http://www.youtube.com/watch?v=Rg HjEFZjh7U&feature=player_embedded
i sprawdzcie sobie, ze reakcja np. asystentow mou jest taka sama (jeden pokazuje palcem, drugi costam, etc.).
0
Alternatywne (3 komplet) to te, ktore w poprzednim sezonie byly wyjazdowe.
0
Nie wiedzialem o tym, dzieki wielkie. :)
0
A ja mam pytanie z innej beczki. Jesli U-21 to powinni grac pilkarze ponizej 21 roku tak? Ktos potrafi mi wyjasnic dlaczego gra Jeffren, ktory ma 23 lata?? Nie jest to zadna prowokacja, tylko nie wiem o co w tym chodzi :)
0
Szału nie ma... A to to zielone (bramkarskie?) to "troche" porazka...