0

0

Roger, trzeci rozgrzewal sie Busquets

0

A pisanie, ze Tello jest duzo lepszy od Cuenki sobie darujcie, bo miesiac temu wszyscy fapowali jak tylko zobaczyli Cuence w grze - nikt wtedy nie wiedzial o istnieniu Tello.

0

Chcialem zauwazyc, ze inni uzytkownicy minusuja kazdego kto w swoim poscie zamiesci "Ibra" :D Nie bylem zwolennikiem jego transferu, ale popatrzcie racjonalnie na ten mecz. Ile by bylo gdyby gral tu typowy snajper ("9")? 3:0? 4:0? I nie mowie tu, ze to mialby byc wlasnie Ibra, ale cos pokroju Mario Gomeza z Bayernu. Nie gra nic ale co mecz jakas bramka, czasem 2 albo 3. Bo on jest od tego, zeby na gola zamienic kazda pilke, ktora otrzyma w polu karnym.

0

@SEBA1899, David, ale ten stary David z Valencii, a nie ustawiany na lewym skrzydle.

0

Mowcie co chcecie, ale mi tam brakuje typowej "9", ktora stoi w polu karnym i dobija wszystkie te akcje Tello.

0

Niech od razu wezmie Raula :)

0

@Izzy_97, to juz nawet nie chodzi o to czy zremisowalismy czy nie, ale ten karny byl wykonany wrecz fatalnie. Lekko uderzona pilka, niezbyt dokladny kierunek i tak to sie skonczylo. Albo Leo powinien strzelac pod poprzeczke albo na sile. A jesli nie czuje sie na silach, niech odda komu innemu...

0

"z Sociedadem" hmm nie brzmi Wam to troche dziwnie, to sie odmienia?

0

Z tego co wczesniej pisaliscie to Alexis mial skrecony bark czy cos podobnego, a nie problemy z plecami??

0

No tak kilka slabszych meczow i sezonowcy uciekaja. Mmmm robi sie luzniej, jak dobrze. :)

0

Ale jakby to zabawnie wyglądało - śpiewy kibiców Barçy na Bernabeu, kolory Blaugrana, a nie żadna biel. :)

0

Przez te 18 minut zaprezentował się lepiej, niż jego starsi koledzy przez pozostałe 75.

0

Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Thiago, Messi, Cesc, Pedro mysle ze tak wyjda w niedziele. Pep da odpoczac Puyolowi i Abidalowi, a do nich na lawce Pinto, Cuenca, Sergi Roberto, Jonathan dos Santos i zostaje jedno miejsce prawdopodobnie dla mlodszego z braci Alcantara. :) Sporo tej mlodziezy, ale jakos trzeba zapchac ta 18 meczowa.

0

Stelios23, póki co Keita jest na PNA.

0

No nie wyglada to zbyt dobrze. Wyglada na to, ze wroci na mecz z Valencia (19.02). Oby juz nie bylo wiecej kontuzji przed meczem w LM...

0

Jeśli obydwie drużyny awansują, to dopiero będzie losowanie 1/4 finału.

0

0

rozwad, ten mlokos z FC Basel to 21-letni Xherdan Shaqiri - jesli dalej bedzie sie tak rozwijal, to juz niedlugo bedzie o nim glosno, wspomnicie moje slowa. ;p

0

Tiaa teraz piszecie, ze Keita niech idzie a w jego miejsce Romeu, a jeszcze pol roku temu wszyscy byli wniebowzieci, ze Chelsea dala za Oriola 5 mln euro.

0

A co z tym rzekomym wypozyczeniem Afellaya do PSV do konca sezonu? Byl taki temat, a teraz cos sprawa ucichla. To bylby dobry ruch.

0

santiago, z tego co pamietam to Milan te 24 mln ma wplacic po obecnym sezonie.

0

błoniak, tez pomyslalem o Barcelonie B, ale czy on nie popsuje atmosfery w druzynie i czy sie w nia wpasuje? Tam graja albo wychowankowie albo Hiszpanie takze nie jestem pewien czy to dobra opcja.

0

Losowanie jest w piątek bodajże o 12:30.

0

Będzie jakaś galeria zdjęć w wysokiej rozdzielczości? :)

0

Wszystkiego najlepszego FC Barcelono - życzę Nam wszystkim wygranej w najbliższych Gran Derbi. :)

0

zibiku, prawda to co piszesz, ale to byc moze teraz w rekach trenera, zeby czasem dac pograc innym, nie powolywac zawsze wszystkich swoich najlepszych zawodnikow na mecze towarzyskie, a poprostu od czasu do czasu dac szanse zaprezentowac sie innym. Chociaz z innej perspektywy moze to nie byc mozliwe. Dlaczego? Kontrakty. Jesli juz taka Kostaryka chce grac z Hiszpania u siebie, to musi zaplacic gruba forse, a wtedy w kontrakcie zawarte jest, ze musi grac okreslona liczba Mistrzow Swiata. Ale to racja - w takich meczach moga czasem odpoczac ten tydzien (bo przeciez na zgrupowaniu w trakcie sezonu nie trenuja bardzo intensywnie), a pozniej przyjezdzaja i jak to nam sie czasem zdarza - wirus FIFA :D
No coz pozostaje nam czekac do bodajze 6 grudnia na losowanie EURO. Nie bedzie Hiszpanii latwo wygrac tego turnieju, mysle ze obok nich glownym faworytem beda Niemcy, bo ostatnimi czasy graja naprawde dobra pilke.

0

Jak dla mnie Thiago jest Xavim i Iniesta w jednym :) Ciezko pracuje na boisku, rozgrywa pilke, walczy w defensywie, a kiedy trzeba uderzy na bramke z czesto bardzo dobrym skutkiem. Jesli w niedlugim okresie (1-2 lata) Rafinha dostanie swoje szanse i zaadaptuje sie w I druzynie, to bedziemy obstawieni na kilka dobrych lat, bo jest jeszcze kilku perspektywicznych, mlodych zawodnikow.

0

Moim skromnym zdaniem Del Bosque psuje reprezentacje Hiszpanii. Ich wyniki na MS w RPA, to jeszcze kontynuowanie taktyki uzywanej wczesniej przez Aragonesa. A teraz jak widac Hiszpania meczy sie z Kostaryka, przegrywa z Anglia.. Moze to jakis chwilowy spadek formy, cwiczenie innych rozwiazan - oby. Z drugiej strony patrzac po wynikach w meczach "o punkty", to w eliminacjach nie przegrali zadnego meczu, ale tez nie mieli w nich rywali z najwyzszej polki. Mam nadzieje, ze na Euro 2012 zobaczymy stara dobra Hiszpanie grajaca w stylu Barçy :)

0

Mysle, ze Jordi Alba powinien byc priorytetem na przyszly sezon, a moze nawet juz cos ponegocjuja w zimowym okienku transferowym. To jak wczoraj Boateng ogral Abidala obrazuje jego obecna forme. Tak jak nizej piszecie: raz zagra dobrze, pozniej gra slabo. Ale mysle, ze Alba od przyszlego sezonu, a na razie dajmy jeszcze szanse Abidalowi - sadze, ze jak podpisze kontrakt i damy mu troche czasu, to ustabilizuje swoja forme na zadowalajacym poziomie. W razie czego niedlugo wraca Adriano - ostatnio gral przyzwoicie. A jesli chodzi o Maxwella... nie widze innej mozliwosci niz sprzedaz za kilka mln ojro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?