A pisanie, ze Tello jest duzo lepszy od Cuenki sobie darujcie, bo miesiac temu wszyscy fapowali jak tylko zobaczyli Cuence w grze - nikt wtedy nie wiedzial o istnieniu Tello.
Chcialem zauwazyc, ze inni uzytkownicy minusuja kazdego kto w swoim poscie zamiesci "Ibra" :D Nie bylem zwolennikiem jego transferu, ale popatrzcie racjonalnie na ten mecz. Ile by bylo gdyby gral tu typowy snajper ("9")? 3:0? 4:0? I nie mowie tu, ze to mialby byc wlasnie Ibra, ale cos pokroju Mario Gomeza z Bayernu. Nie gra nic ale co mecz jakas bramka, czasem 2 albo 3. Bo on jest od tego, zeby na gola zamienic kazda pilke, ktora otrzyma w polu karnym.
@Izzy_97, to juz nawet nie chodzi o to czy zremisowalismy czy nie, ale ten karny byl wykonany wrecz fatalnie. Lekko uderzona pilka, niezbyt dokladny kierunek i tak to sie skonczylo. Albo Leo powinien strzelac pod poprzeczke albo na sile. A jesli nie czuje sie na silach, niech odda komu innemu...
Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Thiago, Messi, Cesc, Pedro mysle ze tak wyjda w niedziele. Pep da odpoczac Puyolowi i Abidalowi, a do nich na lawce Pinto, Cuenca, Sergi Roberto, Jonathan dos Santos i zostaje jedno miejsce prawdopodobnie dla mlodszego z braci Alcantara. :) Sporo tej mlodziezy, ale jakos trzeba zapchac ta 18 meczowa.
rozwad, ten mlokos z FC Basel to 21-letni Xherdan Shaqiri - jesli dalej bedzie sie tak rozwijal, to juz niedlugo bedzie o nim glosno, wspomnicie moje slowa. ;p
Tiaa teraz piszecie, ze Keita niech idzie a w jego miejsce Romeu, a jeszcze pol roku temu wszyscy byli wniebowzieci, ze Chelsea dala za Oriola 5 mln euro.
błoniak, tez pomyslalem o Barcelonie B, ale czy on nie popsuje atmosfery w druzynie i czy sie w nia wpasuje? Tam graja albo wychowankowie albo Hiszpanie takze nie jestem pewien czy to dobra opcja.
zibiku, prawda to co piszesz, ale to byc moze teraz w rekach trenera, zeby czasem dac pograc innym, nie powolywac zawsze wszystkich swoich najlepszych zawodnikow na mecze towarzyskie, a poprostu od czasu do czasu dac szanse zaprezentowac sie innym. Chociaz z innej perspektywy moze to nie byc mozliwe. Dlaczego? Kontrakty. Jesli juz taka Kostaryka chce grac z Hiszpania u siebie, to musi zaplacic gruba forse, a wtedy w kontrakcie zawarte jest, ze musi grac okreslona liczba Mistrzow Swiata. Ale to racja - w takich meczach moga czasem odpoczac ten tydzien (bo przeciez na zgrupowaniu w trakcie sezonu nie trenuja bardzo intensywnie), a pozniej przyjezdzaja i jak to nam sie czasem zdarza - wirus FIFA :D
No coz pozostaje nam czekac do bodajze 6 grudnia na losowanie EURO. Nie bedzie Hiszpanii latwo wygrac tego turnieju, mysle ze obok nich glownym faworytem beda Niemcy, bo ostatnimi czasy graja naprawde dobra pilke.
Jak dla mnie Thiago jest Xavim i Iniesta w jednym :) Ciezko pracuje na boisku, rozgrywa pilke, walczy w defensywie, a kiedy trzeba uderzy na bramke z czesto bardzo dobrym skutkiem. Jesli w niedlugim okresie (1-2 lata) Rafinha dostanie swoje szanse i zaadaptuje sie w I druzynie, to bedziemy obstawieni na kilka dobrych lat, bo jest jeszcze kilku perspektywicznych, mlodych zawodnikow.
Moim skromnym zdaniem Del Bosque psuje reprezentacje Hiszpanii. Ich wyniki na MS w RPA, to jeszcze kontynuowanie taktyki uzywanej wczesniej przez Aragonesa. A teraz jak widac Hiszpania meczy sie z Kostaryka, przegrywa z Anglia.. Moze to jakis chwilowy spadek formy, cwiczenie innych rozwiazan - oby. Z drugiej strony patrzac po wynikach w meczach "o punkty", to w eliminacjach nie przegrali zadnego meczu, ale tez nie mieli w nich rywali z najwyzszej polki. Mam nadzieje, ze na Euro 2012 zobaczymy stara dobra Hiszpanie grajaca w stylu Barçy :)
Mysle, ze Jordi Alba powinien byc priorytetem na przyszly sezon, a moze nawet juz cos ponegocjuja w zimowym okienku transferowym. To jak wczoraj Boateng ogral Abidala obrazuje jego obecna forme. Tak jak nizej piszecie: raz zagra dobrze, pozniej gra slabo. Ale mysle, ze Alba od przyszlego sezonu, a na razie dajmy jeszcze szanse Abidalowi - sadze, ze jak podpisze kontrakt i damy mu troche czasu, to ustabilizuje swoja forme na zadowalajacym poziomie. W razie czego niedlugo wraca Adriano - ostatnio gral przyzwoicie. A jesli chodzi o Maxwella... nie widze innej mozliwosci niz sprzedaz za kilka mln ojro.
0
0
Roger, trzeci rozgrzewal sie Busquets
0
A pisanie, ze Tello jest duzo lepszy od Cuenki sobie darujcie, bo miesiac temu wszyscy fapowali jak tylko zobaczyli Cuence w grze - nikt wtedy nie wiedzial o istnieniu Tello.
0
Chcialem zauwazyc, ze inni uzytkownicy minusuja kazdego kto w swoim poscie zamiesci "Ibra" :D Nie bylem zwolennikiem jego transferu, ale popatrzcie racjonalnie na ten mecz. Ile by bylo gdyby gral tu typowy snajper ("9")? 3:0? 4:0? I nie mowie tu, ze to mialby byc wlasnie Ibra, ale cos pokroju Mario Gomeza z Bayernu. Nie gra nic ale co mecz jakas bramka, czasem 2 albo 3. Bo on jest od tego, zeby na gola zamienic kazda pilke, ktora otrzyma w polu karnym.
0
@SEBA1899, David, ale ten stary David z Valencii, a nie ustawiany na lewym skrzydle.
0
Mowcie co chcecie, ale mi tam brakuje typowej "9", ktora stoi w polu karnym i dobija wszystkie te akcje Tello.
0
Niech od razu wezmie Raula :)
0
@Izzy_97, to juz nawet nie chodzi o to czy zremisowalismy czy nie, ale ten karny byl wykonany wrecz fatalnie. Lekko uderzona pilka, niezbyt dokladny kierunek i tak to sie skonczylo. Albo Leo powinien strzelac pod poprzeczke albo na sile. A jesli nie czuje sie na silach, niech odda komu innemu...
0
"z Sociedadem" hmm nie brzmi Wam to troche dziwnie, to sie odmienia?
0
Z tego co wczesniej pisaliscie to Alexis mial skrecony bark czy cos podobnego, a nie problemy z plecami??
0
No tak kilka slabszych meczow i sezonowcy uciekaja. Mmmm robi sie luzniej, jak dobrze. :)
0
Ale jakby to zabawnie wyglądało - śpiewy kibiców Barçy na Bernabeu, kolory Blaugrana, a nie żadna biel. :)
0
Przez te 18 minut zaprezentował się lepiej, niż jego starsi koledzy przez pozostałe 75.
0
Valdes, Alves, Pique, Mascherano, Adriano, Busquets, Xavi, Thiago, Messi, Cesc, Pedro mysle ze tak wyjda w niedziele. Pep da odpoczac Puyolowi i Abidalowi, a do nich na lawce Pinto, Cuenca, Sergi Roberto, Jonathan dos Santos i zostaje jedno miejsce prawdopodobnie dla mlodszego z braci Alcantara. :) Sporo tej mlodziezy, ale jakos trzeba zapchac ta 18 meczowa.
0
Stelios23, póki co Keita jest na PNA.
0
No nie wyglada to zbyt dobrze. Wyglada na to, ze wroci na mecz z Valencia (19.02). Oby juz nie bylo wiecej kontuzji przed meczem w LM...
0
Jeśli obydwie drużyny awansują, to dopiero będzie losowanie 1/4 finału.
0
0
rozwad, ten mlokos z FC Basel to 21-letni Xherdan Shaqiri - jesli dalej bedzie sie tak rozwijal, to juz niedlugo bedzie o nim glosno, wspomnicie moje slowa. ;p
0
Tiaa teraz piszecie, ze Keita niech idzie a w jego miejsce Romeu, a jeszcze pol roku temu wszyscy byli wniebowzieci, ze Chelsea dala za Oriola 5 mln euro.
0
A co z tym rzekomym wypozyczeniem Afellaya do PSV do konca sezonu? Byl taki temat, a teraz cos sprawa ucichla. To bylby dobry ruch.
0
santiago, z tego co pamietam to Milan te 24 mln ma wplacic po obecnym sezonie.
0
błoniak, tez pomyslalem o Barcelonie B, ale czy on nie popsuje atmosfery w druzynie i czy sie w nia wpasuje? Tam graja albo wychowankowie albo Hiszpanie takze nie jestem pewien czy to dobra opcja.
0
Losowanie jest w piątek bodajże o 12:30.
0
Będzie jakaś galeria zdjęć w wysokiej rozdzielczości? :)
0
Wszystkiego najlepszego FC Barcelono - życzę Nam wszystkim wygranej w najbliższych Gran Derbi. :)
0
zibiku, prawda to co piszesz, ale to byc moze teraz w rekach trenera, zeby czasem dac pograc innym, nie powolywac zawsze wszystkich swoich najlepszych zawodnikow na mecze towarzyskie, a poprostu od czasu do czasu dac szanse zaprezentowac sie innym. Chociaz z innej perspektywy moze to nie byc mozliwe. Dlaczego? Kontrakty. Jesli juz taka Kostaryka chce grac z Hiszpania u siebie, to musi zaplacic gruba forse, a wtedy w kontrakcie zawarte jest, ze musi grac okreslona liczba Mistrzow Swiata. Ale to racja - w takich meczach moga czasem odpoczac ten tydzien (bo przeciez na zgrupowaniu w trakcie sezonu nie trenuja bardzo intensywnie), a pozniej przyjezdzaja i jak to nam sie czasem zdarza - wirus FIFA :D
No coz pozostaje nam czekac do bodajze 6 grudnia na losowanie EURO. Nie bedzie Hiszpanii latwo wygrac tego turnieju, mysle ze obok nich glownym faworytem beda Niemcy, bo ostatnimi czasy graja naprawde dobra pilke.
0
Jak dla mnie Thiago jest Xavim i Iniesta w jednym :) Ciezko pracuje na boisku, rozgrywa pilke, walczy w defensywie, a kiedy trzeba uderzy na bramke z czesto bardzo dobrym skutkiem. Jesli w niedlugim okresie (1-2 lata) Rafinha dostanie swoje szanse i zaadaptuje sie w I druzynie, to bedziemy obstawieni na kilka dobrych lat, bo jest jeszcze kilku perspektywicznych, mlodych zawodnikow.
0
Moim skromnym zdaniem Del Bosque psuje reprezentacje Hiszpanii. Ich wyniki na MS w RPA, to jeszcze kontynuowanie taktyki uzywanej wczesniej przez Aragonesa. A teraz jak widac Hiszpania meczy sie z Kostaryka, przegrywa z Anglia.. Moze to jakis chwilowy spadek formy, cwiczenie innych rozwiazan - oby. Z drugiej strony patrzac po wynikach w meczach "o punkty", to w eliminacjach nie przegrali zadnego meczu, ale tez nie mieli w nich rywali z najwyzszej polki. Mam nadzieje, ze na Euro 2012 zobaczymy stara dobra Hiszpanie grajaca w stylu Barçy :)
0
Mysle, ze Jordi Alba powinien byc priorytetem na przyszly sezon, a moze nawet juz cos ponegocjuja w zimowym okienku transferowym. To jak wczoraj Boateng ogral Abidala obrazuje jego obecna forme. Tak jak nizej piszecie: raz zagra dobrze, pozniej gra slabo. Ale mysle, ze Alba od przyszlego sezonu, a na razie dajmy jeszcze szanse Abidalowi - sadze, ze jak podpisze kontrakt i damy mu troche czasu, to ustabilizuje swoja forme na zadowalajacym poziomie. W razie czego niedlugo wraca Adriano - ostatnio gral przyzwoicie. A jesli chodzi o Maxwella... nie widze innej mozliwosci niz sprzedaz za kilka mln ojro.