0

@Drapik, Ty naprawdę jesteś taki tępy? To Punal bluzgał na matkę sędziego.

0

@Drapik, "César Muñiz Fernández w protokole napisał, że Vilanova został wyrzucony za "protestowanie za złością, pomimo że wcześniej był ostrzegany przez asystenta sędziego".

"Przypomnijmy, że Pérez Lasa zapisał w protokole, iż Portugalczyk nazwał go "sku**ysynem"".

Ty to uważasz za porównywalne? Nie szukaj dziury w całym.

0

Ten termin meczu reprezentacji w sierpniu to jedna wielka żenada. Jedynie przeszkadza w idealnych przygotowaniach do sezonu. Zawodnicy spotykają się na 2-3 dni, grają zazwyczaj nic nie znaczący mecz i rozjeżdżają się z powrotem do klubów, a miesiąc później i tak grają po 2 mecze towarzyskie.

0

Niestety mecz nie bedzie transmitowany na zadnym kanale FTA, takze pozostaje jakis stream, chyba ze posiadacie dostep do ktoregos z tych kanalow: Al Jazeera Sport +5, beIN Sport 1 / HD, Sky Calcio 12.

0

Prawa do Superpucharu Hiszpanii miało TVP, ale nie wiem czy ten kontrakt jeszcze trwa. W poprzednich latach Supercopa było własnie na TVP.

0

@foxxxx,
z numerem 18.

0

Co się dzieje z Naszymi piłkarzami halowymi? :O 6-0 u siebie dostają w 2. meczu finałowym przeciwko ElPozo Murcia.

0

Ehh te zgrupowania reprezentacji w sierpniu to największy idiotyzm... 12 sierpnia prawdopodobnie z Arsenalem w Pucharze Gampera, 15 sierpnia mecz reprezentacji, 18 sierpnia inauguracja ligi. -.-

0

@katallonczyk16, w Kopenhadze bylo 29-23.

0

Czy ktoś się orientuje, czy na N-ce jest kanał, który transmituje jutrzejsze GD? Wiadomo, że nie w języku polskim, bo to tylko C+ Sport.

0

Wszystko przez tego murzyna co przy 2-0 dla nas nie strzelil. ;p

0

julas14, co to w ogole jest za druzyna? Juvenil?

0

@bobo111011, a nie zauważyłeś, że był błąd w tej kolejce z LM? Daty meczów były przesunięte o 1 dzień do przodu, więc mecz który się skończył dalej mogłeś typować przez jeszcze 24h.

0

kamilo0066, a gdzie Alves..?

0

focus08, wole koszulke "przecieta" na pol ale w kolorach BLAUGRANA (przypominam ze to znaczy bordowo-granatowe) a nie malinowo-fioletowe...

0

Mscis, na pewno były by o niebo lepsze od tych, które widzimy powyżej. -.- Jak można coś tak badziewnego wymyślić.

0

Zrozumcie, ze jak Pep ma teraz do wyboru Cuenca albo Tello, to wybierze Cuence, bo ten podpisal kontrakt i jest zawodnikiem 1 zespolu.

0

Hmm poprawiam sie bo sprawdzilem u zrodla. Na polskim Eurosporcie tego nie widze, ale ten mecz jest na niemieckim niekodowanym Eurosporcie

0

No nie wiem jak u Was, ale u mnie na Eurosporcie wlasnie wyprowadzaja pilkarzy. A jak ktos nie ma Eurosportu to Eurosport Deutschland jest niekodowany.

0

Józek, owszem czwartek ale 1:00 w nocy na nasze, czyli w USA bedzie to sroda godzina prawdopodobnie 19. No ale nie zmienia to faktu, ze Alexisowi to na reke pewnie nie jest.

0

Dodam tylko, ze dzis mecz Brazylii jest transmitowany na Eurosporcie.

0

No bez przesady PUKA a nie póka :)

0

Wydaje mi sie, ze jeszcze tego lata go nie sprowadzimy. Braknie kasy, bo priorytetem bedzie ktos pokroju Jordi Alby - chyba, ze w koncu przyjdzie kasa za Ibre.

0

kra7me i to jest blad, bo Messi ostatnimi czasy lubi grywac bardzo gleboko, a mysle ze Alexis i jakis typowy snajper jakos by sie dogadywali. Pomyslcie co by w tym momencie bylo gdyby nie Alexis? Kto by strzelal bramki?

0

@Ciałek, a mnie śmieszą tacy eksperci jak Ty, którzy piszą Bayern, w momencie gdy gramy z BAYEREM.

0

Ja bym nie porownywal meczow z Osasuna, do Gran Derbi.... -.-

0

Mysle, ze Iniesta jednak usiadzie na lawce a jego miejsce zajmie Thiago.

0

Armandi, a byc moze wszyscy o tym zapomnieli a ten "lutowy kryzys" teraz przeniosl sie na koncowke stycznia, gdzie mielismy kilka remisow? :)

0

@mackk, ten mecz sędziował Eduardo Iturralde González

0

Nie oszukujmy sie, jesli na szybko zmontowali mu opatrunek usztywniajacy, to to problem z miesniem nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?