@Drapik, "César Muñiz Fernández w protokole napisał, że Vilanova został wyrzucony za "protestowanie za złością, pomimo że wcześniej był ostrzegany przez asystenta sędziego".
"Przypomnijmy, że Pérez Lasa zapisał w protokole, iż Portugalczyk nazwał go "sku**ysynem"".
Ty to uważasz za porównywalne? Nie szukaj dziury w całym.
Ten termin meczu reprezentacji w sierpniu to jedna wielka żenada. Jedynie przeszkadza w idealnych przygotowaniach do sezonu. Zawodnicy spotykają się na 2-3 dni, grają zazwyczaj nic nie znaczący mecz i rozjeżdżają się z powrotem do klubów, a miesiąc później i tak grają po 2 mecze towarzyskie.
Niestety mecz nie bedzie transmitowany na zadnym kanale FTA, takze pozostaje jakis stream, chyba ze posiadacie dostep do ktoregos z tych kanalow: Al Jazeera Sport +5, beIN Sport 1 / HD, Sky Calcio 12.
Ehh te zgrupowania reprezentacji w sierpniu to największy idiotyzm... 12 sierpnia prawdopodobnie z Arsenalem w Pucharze Gampera, 15 sierpnia mecz reprezentacji, 18 sierpnia inauguracja ligi. -.-
@bobo111011, a nie zauważyłeś, że był błąd w tej kolejce z LM? Daty meczów były przesunięte o 1 dzień do przodu, więc mecz który się skończył dalej mogłeś typować przez jeszcze 24h.
No nie wiem jak u Was, ale u mnie na Eurosporcie wlasnie wyprowadzaja pilkarzy. A jak ktos nie ma Eurosportu to Eurosport Deutschland jest niekodowany.
Józek, owszem czwartek ale 1:00 w nocy na nasze, czyli w USA bedzie to sroda godzina prawdopodobnie 19. No ale nie zmienia to faktu, ze Alexisowi to na reke pewnie nie jest.
Wydaje mi sie, ze jeszcze tego lata go nie sprowadzimy. Braknie kasy, bo priorytetem bedzie ktos pokroju Jordi Alby - chyba, ze w koncu przyjdzie kasa za Ibre.
kra7me i to jest blad, bo Messi ostatnimi czasy lubi grywac bardzo gleboko, a mysle ze Alexis i jakis typowy snajper jakos by sie dogadywali. Pomyslcie co by w tym momencie bylo gdyby nie Alexis? Kto by strzelal bramki?
0
@Drapik, Ty naprawdę jesteś taki tępy? To Punal bluzgał na matkę sędziego.
0
@Drapik, "César Muñiz Fernández w protokole napisał, że Vilanova został wyrzucony za "protestowanie za złością, pomimo że wcześniej był ostrzegany przez asystenta sędziego".
"Przypomnijmy, że Pérez Lasa zapisał w protokole, iż Portugalczyk nazwał go "sku**ysynem"".
Ty to uważasz za porównywalne? Nie szukaj dziury w całym.
0
Ten termin meczu reprezentacji w sierpniu to jedna wielka żenada. Jedynie przeszkadza w idealnych przygotowaniach do sezonu. Zawodnicy spotykają się na 2-3 dni, grają zazwyczaj nic nie znaczący mecz i rozjeżdżają się z powrotem do klubów, a miesiąc później i tak grają po 2 mecze towarzyskie.
0
Niestety mecz nie bedzie transmitowany na zadnym kanale FTA, takze pozostaje jakis stream, chyba ze posiadacie dostep do ktoregos z tych kanalow: Al Jazeera Sport +5, beIN Sport 1 / HD, Sky Calcio 12.
0
Prawa do Superpucharu Hiszpanii miało TVP, ale nie wiem czy ten kontrakt jeszcze trwa. W poprzednich latach Supercopa było własnie na TVP.
0
@foxxxx,
z numerem 18.
0
Co się dzieje z Naszymi piłkarzami halowymi? :O 6-0 u siebie dostają w 2. meczu finałowym przeciwko ElPozo Murcia.
0
Ehh te zgrupowania reprezentacji w sierpniu to największy idiotyzm... 12 sierpnia prawdopodobnie z Arsenalem w Pucharze Gampera, 15 sierpnia mecz reprezentacji, 18 sierpnia inauguracja ligi. -.-
0
@katallonczyk16, w Kopenhadze bylo 29-23.
0
Czy ktoś się orientuje, czy na N-ce jest kanał, który transmituje jutrzejsze GD? Wiadomo, że nie w języku polskim, bo to tylko C+ Sport.
0
Wszystko przez tego murzyna co przy 2-0 dla nas nie strzelil. ;p
0
julas14, co to w ogole jest za druzyna? Juvenil?
0
@bobo111011, a nie zauważyłeś, że był błąd w tej kolejce z LM? Daty meczów były przesunięte o 1 dzień do przodu, więc mecz który się skończył dalej mogłeś typować przez jeszcze 24h.
0
kamilo0066, a gdzie Alves..?
0
focus08, wole koszulke "przecieta" na pol ale w kolorach BLAUGRANA (przypominam ze to znaczy bordowo-granatowe) a nie malinowo-fioletowe...
0
Mscis, na pewno były by o niebo lepsze od tych, które widzimy powyżej. -.- Jak można coś tak badziewnego wymyślić.
0
Zrozumcie, ze jak Pep ma teraz do wyboru Cuenca albo Tello, to wybierze Cuence, bo ten podpisal kontrakt i jest zawodnikiem 1 zespolu.
0
Hmm poprawiam sie bo sprawdzilem u zrodla. Na polskim Eurosporcie tego nie widze, ale ten mecz jest na niemieckim niekodowanym Eurosporcie
0
No nie wiem jak u Was, ale u mnie na Eurosporcie wlasnie wyprowadzaja pilkarzy. A jak ktos nie ma Eurosportu to Eurosport Deutschland jest niekodowany.
0
Józek, owszem czwartek ale 1:00 w nocy na nasze, czyli w USA bedzie to sroda godzina prawdopodobnie 19. No ale nie zmienia to faktu, ze Alexisowi to na reke pewnie nie jest.
0
Dodam tylko, ze dzis mecz Brazylii jest transmitowany na Eurosporcie.
0
No bez przesady PUKA a nie póka :)
0
Wydaje mi sie, ze jeszcze tego lata go nie sprowadzimy. Braknie kasy, bo priorytetem bedzie ktos pokroju Jordi Alby - chyba, ze w koncu przyjdzie kasa za Ibre.
0
kra7me i to jest blad, bo Messi ostatnimi czasy lubi grywac bardzo gleboko, a mysle ze Alexis i jakis typowy snajper jakos by sie dogadywali. Pomyslcie co by w tym momencie bylo gdyby nie Alexis? Kto by strzelal bramki?
0
@Ciałek, a mnie śmieszą tacy eksperci jak Ty, którzy piszą Bayern, w momencie gdy gramy z BAYEREM.
0
Ja bym nie porownywal meczow z Osasuna, do Gran Derbi.... -.-
0
Mysle, ze Iniesta jednak usiadzie na lawce a jego miejsce zajmie Thiago.
0
Armandi, a byc moze wszyscy o tym zapomnieli a ten "lutowy kryzys" teraz przeniosl sie na koncowke stycznia, gdzie mielismy kilka remisow? :)
0
@mackk, ten mecz sędziował Eduardo Iturralde González
0
Nie oszukujmy sie, jesli na szybko zmontowali mu opatrunek usztywniajacy, to to problem z miesniem nie jest.