PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
No poroniony pomysł. Oczywiście z marketingowego punktu widzenia jest to genialny ruch, ale mnie jako kibica Barcy guzik obchodzi marketing La Ligi. Mnie interesuje dobro drużyny, a cały rytm meczowy będzie zachwiany przez jakiś durny pomysł Tebasa. Jeśli już mają wystawiać taki cyrk to niech tam grają przed Nowym Rokiem, a nie w styczniu czy marcu, kiedy zaczyna się najważniejsza część sezonu i każda ekipa chce inteligentnie gospodarować siłami. Inna sprawa, że taki mecz powinna rozegrać każda drużyna licząca się w walce o tytuł w danym sezonie. I tak np w zeszłym byłoby to jeszcze Atleti, Valencia i Real, w tym strzelam że my, Real i Atleti. Inaczej jest to mocno niesprawiedliwe dla tych "wybrańców".
1
Oczywiście, że by mieli i to bardzo duże. Liverpool w tym momencie, po kupnie bramkarza, jest drużyną, z którą trzeba liczyć jako jedną z najsilniejszych w Europie. My już od kilku sezonów nie jesteśmy potęgą przed którą wszyscy trzęsą portkami, a jeszcze straciliśmy Iniestę. Także spokojnie, możemy oczywiście wygrać LM, ale absolutnie nie jesteśmy murowanym faworytem do tego.
0
Ooo, ciekawy opis fabuły, chyba sobie obejrzę :D Fajnie, że znalazłeś, miłego seansu !
0
Zgadzam się, ale w meczach z najsłabszymi rywalami i jednak nie za często. Lepiej, żeby grał regularnie po 90 minut w niższej klasie, niż grzał ławę w pierwszym składzie i wchodził od czasu do czasu. To w ogóle trudna sprawa, rozwój młodych piłkarzy.
10
Co do Puiga to pokazał dziś dwie rzeczy - że ma ogromny potencjał i że jeszcze za wcześnie na pierwszy skład. I dobrze. Obyśmy chłopaka nie spalili na starcie, to będzie może kiedyś Pan Piłkarz.
25
Serio będziecie cisnąć Alcacera? Ile on serca zostawiał na boisku w swoich dwóch sezonach ? Nawet jak nie strzelał to walczył, biegał i pracował dla ekipy. A teraz ewidentnie jest wypychany z klubu i gra jedynie w meczu towarzyskim. A Waszym zdaniem ma dawać z siebie 100%? No sorry, chyba nikomu by się nie chciało.
2
Tak.
0
Nie do końca. Mogą grać w dwóch klubach tylko jeśli grali przed fazą grupową. Czyli w eliminacjach. United nie grało więc z Pogbą jest dokładnie taka sama sytuacja, jak z Cou.
0
No tak, to już w ogóle trzeba się szykować na oglądanie Segunda División :P No sorry, stary, pierwszy mecz sezonu, wielu chłopaków dopiero niedawno wróciło z przerwy. Krok po kroku Valverde ich wprowadzi do drużyny. Mi się np. Arthur podobał, genialnie się ustawiał. Widać było stres, ale to chyba normalne. Będą z niego ludzie. Rafa też się fajnie pokazał, był aktywny i dobrze czuł się z piłką przy nodze.
3
SPRZEDAĆ DEMBELE, WYRZUCONE W BŁOTO PIENIONDZE, GWIAZD.... oj.... :P Piękna brama, wystarczyło że zagrał na swojej stronie i od razu :D
0
Póki co tak, zaczął Lenglet, Arthur i Rafa.
0
Messi gra jak Messi :P Jest wszędzie, dzieli, rozgrywa, drybluje. Choć pewnie stać go na więcej. Dembele mi np. się podoba, choć czaem znika. Miał parę naprawdę inteligentych zagrań i ustawień. Strasznie szybka noga. Arthur też spoko, na początku widać było stres, trochę niedokładności, ale z czasem coraz lepiej. To jak znajduje sobbie wolne przestrzenie na boisku to majstersztyk - widać, że będą z niego ludzie.
1
To prawda. Trzymam kciuki, aby ten sezon miał bez urazów. Każdy na tym zyska.
0
I Malcoma, faktycznie. No właśnie :P
5
Myślę, że w dzisiejszym meczu warto zwrócić uwagę na pozytywy i nie przejmować się zbytnio negatywnymi aspektami. To tylko Superpuchar, dobra okazja na przetestowanie pewnych rozwiązań dla Ernesto. Mi np. niezwykle podoba się Rafinha. Widać, że pełen sezon w Serie A bardzo go odblokował. Niesamowicie pewny siebie z piłką przy nodze. Arthur też fajnie, wszystko wskazuje na to, że to jednak piłkarz na odpowiednim poziomie dla nas. Dembele miał momenty, na pewno w drugiej połowie pokaże coś jeszcze. No i Semedo całkiem dobrze. Lenglet niby z błędem przy spalonym, ale poza tym super się ustawiał. A najbardziej cieszy mnie ławka na ten sezon - przy takim składzie mielibyśmy na ławce Cou, Vidala, Roberto, Umtitiego i Rakitica. WOW !
0
Myślałem, że Coutinho otrzymał już paszport portugalski. Jak to wygląda w takim razie ?
0
Kurcze, chciałbym żeby Suarez u nas karierę zakończył. Z drugiej strony jeśli się facet wypalił to może i faktycznie lepiej kogoś oddać. Pytanie kto za niego. Może Dybala ? Co do Pogby to też ciekawa sprawa. Transfer zimą idealny nie jest, ale Pogba to bardzo dobry piłkarz. Na pewno by nam pomógł.
0
Piękne i prawdziwe słowa. Ja to nawet nie wiem i nie obchodzi mnie co się dzieje w Legii, właśnie dlatego że to jest parodia futbolu, a nie piłka nożna.
1
Nie rozumiem, jak można chcieć oddać Rakitica. Naprawdę nie widzicie, ile on wnosi do naszej gry, jak fundamentalnym jest zawodnikiem? Zrozumcie w końcu, że piłka nożna to nie tylko fajerwerki, błyskotliwe podania i ładne bramki. To też dyscyplina taktyczna, solidna defensywa i odpowiedzialność za drużynę. W życiu nie oddałbym Rakiety za Thiago, który nie dość że musiałby wejść w nasz system gry, to jeszcze jest szklanką. Ile meczów opuścił Ivan przez kontuzje? My ogólnie nie mamy zbyt wielu podatnych ns kontuzje graczy, ale pamietam co tu się działo po kontuzjach Rafinhii. Że nam go brakuje, że szkoda, że szklany. Nie docenia się tego co się ma, a tak się składa, że na Rakietę można liczyć zawsze. Poza tym dizęki jego grze Busquets może więcej dawać i daje.
1
Nie no, Busi jest poza konkurencją w ogóle :D chodziło mi o jego partnerów
4
Ja uważam tak samo jak Ty, z tą różnicą, że Rakitić w mojej opinii daje po prostu inne rzeczy niż Arthur. Wyobrażam sobie np. zestawienie bez Coutinho, a z Rakietą i Artuhrem.
0
No i pięknie. Drużyna tak wybrała, więc będzie działało. Już nie mogę się doczekać początku sezonu !
0
Chyba za wcześnie, więcej mu da wchodzenie po 10-15 minut w meczach z Levante czy Las Palmas. Wciąż najwyższy poziom rozgrywkowy, a presja dużo mniejsza. Bojan ostatnio w wywiadzie mówił, jak presja zniszczyłą mu karierę. Nie można tego błędu popełniać, zwłaszcza że w dobie internetu każdy młody talent jest bombardwany opiniami o swoim geniuszu.
0
Super ! Trzymam kciuki za chłopaka :D
39
W ogóle z PSG nie ma co siadać do negocjacji. Oni z nami nie chcą, to i my nie powinniśmy - niech wpłacają klauzule i tyle. Fajnie byloby znów ich z LM wyeliminować tak swoją drogą :P
3
Dembele będzie znakomitym piłkarzem i oosbiście nie chciałbym go stracić. Jak rzeczywiście wpłacą 400 mln to niech idzie, stratni nie będziemu. Będą głupi, jeśli to zrobią, a bez klauzuli to niech nawet nie podchodzą. Warto jeszcze pamietać, że sam piłkarz musi chcieć odejść, a on chce u nas grać. Ja w niego wierzę. WIem, że wielu osób nie przekonuje, ale sądzę, że należy dać mu sezon z normalnym przygotowaniem fizycznym oraz bez dwóch kontuzji na dzień dobry.
0
Super informacja ! Trzymam za obu kciuki, oby Gomes odpalił w Evertonie. Liga angielska chyba lepiej mu podpasuje. Podobnie z resztą Minie.
1
To chyba nawet działa tak, że mogą po prostu rejestrować piłkarzy do 9-go. Bo z tego co wiem kupować piłkarzy można cały rok.
0
Ciekawe, czy z Pogbą się uda. Powiem szczerze, że mam bardzo mieszane uczucia. W 2015 bardzo go u nas chciałem, ale nie spodobało mi się, jak wykorzystał Barcę, żeby pobudowac sobie marketingową wartość. Taki zawodnik zagadka, może być gwiazdorkiem i niewypałem, albo wybitnym grajkiem i prawdziwym liderem drużyny. Gdyby udało się oddać im Minę i Gomesa z dopłatą 50-60 mln to byłby chyba najbardziej spektakularny debiut dyr. sportowego w historii naszego klubu :P Ciekawe jest też to, że Manchester nie odmówił negocjacji, co wskazywałoby na to, że przy większych pieniądzach wzięliby obu naszych zawodników w zamian za Pogbę. A Wy ludzie co myślita? Chcielibyście Francuza u nas? Widzę wiele mieszanych opinii na naszej stronce.
0
To najpewniej wybity, ale tak jak radzili inni - udaj się do specjalisty. Lepiej wyeliminować poważniejszy uraz jak najszybciej ;)