PJ777
Dołączył/a: sierpień 2014
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekaw jestem jakie nastroje panują w drużynie. Jak myślicie? Taki Arda to akurat doskonale wie na czym stoi, ale np Denis, Gomes? Rafa? Sam transfer mnie bardzo cieszy, choć szkoda, że za takie kosmiczne pieniądze. Moim zdaniem ani Dembele, ani Cou tych kwot warci nie byli, nawet przy dzisiejszym rynku. No ale staliśmy się ofiarą własnego niedopatrzenia przy Neymarze. No i mam ogromną nadzieję, że nowy Brazylijczyk nie będzie u nas łapał tylu urazów.
0
Wszystkich się nie da kupić za jednym zamachem. Lepiej już postawić na Coutinho moim zdaniem.
1
Dość średnio Semedo? Przecież on już w 4 sytuacjach odebrał piłkę jak profesor, a i w ofendywie zagroził ze dwa razy. Denis, Digne i Paulinho to się jeszcze zgodzę, choć i tak myślę, że Brazylijczyk dość solidnie.
5
Jestem ciekaw, skąd Roberto Carlos wie jak Messi podchodzi do treningów, skoro nigdy z nim nie trenował. Ani w klubie, ani w reprezentacji. Bo patrząc na boiskowe poczynania Argentyńczyka widać progres w rozgrywaniu, grze słabszą nogą, rzutach wolnych, itp.
0
Oczywiście jest to możliwe, ale zazwyczaj działa to tak, że jeśli piłkarz jest szczęśliwy w danym miejscu, to wykorzystuje takie zainteresowanie do złapania lepszego kontraktu. Mam nadzieję, że to się teraz stanie, bo jeśli Umtiti odejdzie, to będzie dramat.
0
Ja też byłem wkurzony na Liverpool podczas letniego okienka, ale myślę, że ten opis bardziej pasuje do PSG. Tak naprawdę rozumiem Anglików - to ich najlepszy piłkarz, a Liverpool niechlubnie słynął z tego, że zawsze tracił swoje gwiazdy. Chciał w ten sposób wysłąć wiadomość do kibiców, Kloppa i całej drużyny, że walczą o najwyższe cele. A koniec końców i tak go nam oddadzą, bo szanują jego pragnienia.
2
Jestem spokojny o wprowadzanie nowych. Valverde nie będzie szalał, tylko krok po kroku będzie znajdował dla nich miejsce. Tak naprawdę w momencie, gdy dwa razy posadził na ławce Messiego na początku spotkania, zyskał moje pełne zaufanie. Bo to pokazuje, że po prostu umie nawiązać dialog z drużyną. Nie wiem, kogo kupią w zimowym okienku, ale nie powinno nas to zdestabilizować.
2
To chyba dobry moment, żebym odszczekał ten hejt na jego transfer sprzed kilku miesięcy. Co prawda nie dziwię się sobie - w dwóch, czy trzech meczach Guanghzou jakie widziałem grał przeciętnie. W Brazylii grał zawsze ok, ale wciąż trzymam się tego, że gra w reprezentacji i fakt bycia powoływanym nie są dobrym odzwierciedleniem gry w klubie i realnych umiejętności zawodnika. Wciąż uważam, że blokuje miejsce Alenii czy Samperowi. Ale muszę przyznać pokornie, że daje nam znacznie więcej, niż ta dwójka dałaby w połączeniu. Po prostu Valverde doskonale go w tę układankę wpasował, wykorzystując do maksimum jego mocne strony i maskując mankamenty zadaniami na boisku. Tu też wychodzi geniusz naszego trenera. A co do samego Paulinho, to brakowało nam takiego box-to-box i faktycznie trzeba zwrócić honor tym, którzy podkreślali tę stronę jego przydatności w sierpniu. Także koniec końców nieźle wyszło z tym jego transferem.
0
O kurczę :/ Przykra informacja. Oby rodzina jak najlepiej to zniosła.
0
W punkt. Aczkolwiek jest jeszcze Atletico. Valencia, choć miała wybitny start i pięknie odżyła, to chyba jednak nie wytrzyma do końca. No i też trzeba pamiętać o tym, że póki co nie mieliśmy zbyt wielu kontuzji. Dlatego zimowe okienko może wiele zmienić. Jak mądrze zarządzimy transferami zimowymi i zabezpieczymy się w obronie i w środku pola, to powinno być dobrze.
1
Blind mógłby być naprawdę dobrym wzmocnieniem. Doświadczony, ograny w trudnej lidze, ale z ogromnymi umiejętnościami technicznymi (jak na obrońcę). Do tego wszechstronny, zagra, jak trzeba, na DM-ie i na LO. Wysoki nie jest co prawda, ale Masche też nie był. A choć bardzo chętnie zobaczyłbym u nas i de Ligta, i Minę, to są jednak młodzi i z miejsca nie zastąpią doświadczonego Argentyńczyka. Niech na spokojnie dołączą latem. A jeśli po odejściu Masche mielibyśmy czwórkę Pique, Umtiti, Blind, Verma, to moim zdaniem do końca roku jesteśmy ustawieni.
0
Hahaha :D
0
Wesołych ! I powodzenia w walce o podium :D
6
Coś pięknego, najlepszy piłkarski prezent na Święta :D Ale dla mnie Valverde jest GE-NIU-SZEM. Ewidentnie pierwsza połowa nie była najlepsza i na pewno nie miała wyglądać aż tak niemrawo, ale mogę się założyć, że Valverde to przewidział. Że spodziewał się tego wysokiego, agresywnego pressingu. I postawił przede wszystkim na "nie tracenie bramek". Udało się, więc druga połowa to już ewidentnie świadoma decyzja o wyższym naciskaniu na Real, agresywnym szybkim dojściu, szybszej grze piłką. Szacun, to pokazuje ogromny progres od września. Mamy niesamowity kolektyw, który byłby niemożliwy z Neymarem. A już najbardziej cieszy mnie ten spokój Vavlerde. Widać, że on się nie zachłyśnie tym zwycięstwem tylko zacznie traktować Atletico jako głównego konkurenta. No i super z jego strony, że wpuścił Semedo - pokazał chłopakowi, że na niego liczy i żeby pracował dalej.
0
Real prawie zawsze dostaje w meczach z nami czerwoną kartkę. W ten czy inny sposób, ale to też sporo mówi. No i pięknie to wygląda na razie :D
3
Ramos jest jednak śmieciem.
0
Póki co Real wygląda zdecydowanie lepiej. Trochę się też obawiam o ter Stegena i słońce w tej pierwszej połowie.
0
Sędzia już odwala swój show.
0
Ok. Dzięki za tyle opinii. Ja obstawiam 2:1 dla Barcy - ciężki mecz, dużo walki, może nawet czerwo dla Ramosa, ale jednak nasze zwycięstwo.
0
O wow ! Dopiero wszedłem, więc jeszcze nie wiem co i jak, ale layout mi się podoba. Ekstra być częścią kibiców, którego klub ma tak pięknie prowadzone portale :D
0
Hej, współfani Barcy. Jakie macie przeczucia przed sobotnim El Clasico?
4
Można go zatem porównać do Puyola, który grał twardo, ale czysto.
0
Tak, zgadzam się, ale mówię o drugim meczu. O tym w Londynie. Bo z tekstu wychodzi, jakby obaj sędizwie skrzywdzili nas a było właśnie tak jak mówisz - w pierwszym to my oberwaliśmy, w drugim Chelsea.
0
Osobiście uważam, redakcjo, że nie fajnie napisaliście o Ovrebo. Moim zdaniem wyrzucenie Abidala wcale nie było większym skandalem niż niepodyktowanie karnego po ewidentnym zagraniu piłki ręką przez Pique. Napisaliście to w taki sposób, jakby to Barcelona była większym poszkodowanym tamtego meczu. A moim zdaniem akurat to Chelsea mogłą się tak poczuć. Rozumiem, że wszyscy kibicujemy Barcelonie, ale nie musimy chyba uciekać się do takich tendencyjnych opisów. Co nie zmienia faktu, że to dwa świetne artykuły i dzięki Wam za to !
0
I o ile nic mu się nie stanie. Za to właśnie trzymam kciuki, aby mógł grać.
1
Niezłe losowanie. Jeśli przejdziemy Londyńczyków to w ćwierćfinale będzie zacznie mniej silnych ekip. Real LUB PSG, Tottenham LUB Juve, a nawet Porto LUB Liverpool - spory przesiew. No i dawno nie graliśmy z Chelsea - to będzie ciekawy dwumecz. Oby już z Dembele w sładzie.
0
O nie... Każdy z tych trzech powinien być gotów na Real. Czyli żaden nie moze dostać żółtej w tym meczu, żeby z Deportivo zagrać bez stresu.
0
Coutinho w styczniu to niezła opcja, ale nie powinniśmy aż tak za tym gonić. Chłopak nie będzie mógł grać w LM, co jest mimo wszystko sporą stratą. Do tego w pierwszej kolejności trzeba kupić właśnie obrońcę. I najlepiej takiego, które byędzie przyszłościowym transferem - oczywiście na myśl przychodzi De Ligt. Może i tego Yerrego Minę sprowadzić, choć nie wiem jak on gra. I pytanie do Was - ten cały Arthur to miały potencjalnie przejść do nas teraz czy latem ?
9
De Ligt ma 18 lat.
1
De Bruyne bez wahania. Szkoda, że to nierealne - Guardiola nie puściłby go nawet za 300 mln, bo jak go zastąpi ?