0

@fcbkrk123 prędzej się upali po meczu niż odpali ten gość miał już dosyć czasu na odpakenie

2

@blaugrana98 trener bez jaj

1

Ciekawe czy z neyem yo prawda czy to tylko pismaki pompuja balonik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dillu ostatnniego nie ma w składzie wogole

0

Jeśli to prawda to niech on siedzi w Paryżu choć piłkarz to światowej klssy

1

Ja myślę że nie warto oceniać wogole takiej gry
Bo za nic Oceny się nie dostsje

1

Jak dobrze że nie mam canal +
Nie muszę tego oglądać
Pozdrawiam

0

@jolowanila może przegrywać nawet po 3-0 ale ze stylem a nie z padaka jaka obecnie prezentują

1

@karolaskarol 3-0 a ty mówisz że Real lepiej zagrał
Real nie istniał i nie zagrał nic

0

Aaaa zapomniałem mieliśmy przebojowego neya

12

A mnie powalają kontry Barcelony
Za Enrique kontra 7s i brama teraz 7minut i piłkę ma mats

0

@jolowanila skoro trener jest od niczego to po co nam był guardiola po co myśleć o klopie po co Waldek o co kto kol wiek inny przecież to zawodnicy Graj
Ogarnij się potem pisz

0

@kejdzi mamy mega mocny skład ale valdek tego nie wykorzysta
Jeden Przyklad.
Klop
Co on wycisnol z piszczka błaszczyka i lewego.
To z naszej ekipy mógłby zbodowac samych kosmitów wkoncu Messi nie byłby sam

1

@martin86 wygramy ligę między czasie jakiś mecz wyjdzie magicznie i będzie tyle w temacie
Ale do gigantów w Europie to nam brakuje w tej chwili
Skład mamy mega mocny tylko to poukładać odpowiednio rotowac i grać tiki take ale z polotem pomysłem i prostopadle do przodu a nie w poprzek i do tyłu takie granie to walenie głową w mur a tu wszyscy twierdzą że ka, dy zespół stawia nam autobus a sami gramy tak że nie mają wyjścia innego bo tylko podania przewidywalne i tak w kółko cały mecz

3

Wynik jest mizerny moim zdaniem, może to dlatego że nie leżą nam wyjazdy.
Ale
Większość czytelników była podniecona takim składem a teraz wszyscy jadą na trenera a gdyby wystawił Roberto w obronie
Rakietę Vidala busiego w pomocy
To może byśmy wogole z własnej połowy nie wychodzili.
Nie ma się co czarowac za valdka raczej magi nie zobaczymy mogo być tylko liczby

0

Jak chce niech przyjdzie ale wymiany bym nie robił tylko kupno kasa plus dopłata za strony Ney jeśli nie czekamy do końca kontaktu a wtedy to niewiadomo co z niego będzie więc może warto prześledzić rynek i poszukać innych opcji

0

@Flores jak zagra świetny sezon to będzie kosztował min 170mln jak słaby to moze psg obniży swoje wymagania

0

@martin86 trzeba pompowac balonik tak długo jak się da.
Trzeba poczekać na konkretną wypowiedz któregoś z zawodników

0

Wygląda na to że busi i rakieta znowu razem w pomocy może jeszcze Vidal i środek pola na lata mamy

0

@scotti w drużynie legend

0

Jakaś paranoja
To pewnie jest te 20mln które najpierw wyciągnie a potem są za swój transfer do Barcy

0

Telenowela trwa niczym "tasiemiec"

0

Może jak Barca skończy sezon na 3miejscu to wkoncu nadejdą zmiany

4

@PietrasCoelho firpo neto i dembele co to na być kabaret to nie są piłkarze nawet ważni w tym składzie

3

@Culé10
220mln po trzech latach urzytkowania to cena 130-150 Max 170 jeśli ie nie podoba poczekamy do kolejnego okienka i zobaczymy

1

Jakie bzdury
Może wymiana za Messiego i jeszcze im doplacimy 100mln

0

Wczoraj stawialem na to że dziś Ney będzie bliso Juventusu ale jednak góra real

0

@PJ777 Mówiąc krótko jego transfer to niestety pudło takie samo jak nie trafiona bramka na 4-0 z live

0

Normalnie jak parodia raz Barca raz real a gdzie ten Juventus pewnie jutro a i tak zostanie w psg a za rok trafi do Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?