0

@Lucassito to Getafe jest na podium a to o czymś swiadczy

0

@avenger prosty przykład.
Masz łysa oponę w aucie?
I jeździsz dalej czy wymieniasz?

0

@CatalanVeBFCB Suarez kontuzja dembele był niewiadoma a ten nasz zarząd sprzedaje Pereza
Gdzie tu logika

0

@catalanian09 pewnie a my zostaniemy z odpalającym dembele w szitalu

0

@El dominatore oby do tego doszło już tego lata

0

@bulbo74 Real chyba odda cały skład bo jak już dobrze wiemy PSG to złota klatka, ma kontrakt to tam posiedzi

1

@dasouzar11 a jak i mają że zdobyć bez pomocy sędziów nic by nie wygrali

0

Wymiana ok jeśli nie zapewne inne klubytez będą zainteresowane najważniejsze to jednak wypchnąć rakietę i zrobić miejsce młodemu i jeszcze cou wróci może jego włączyć w wymianę

0

@FDJ Każdy ma swoje zdanie ale chciałbym tego imprezowicza spowrotem. Niby tyle kasy brał a tu się okazuje że taki grizman też ma niezła sumkę a jednak cała 3 kupiona za wielkie Melony nie daje tego co jeden niby imprezowicz, szklany piłkarz nieprofesjonalny zjada ich przed sniadaniem

0

@FDJ tylko że od tamtej pory my nic nie gramy żaden zawodnik poza Messim nie rozgrywa nie bierze odowiedzialnosci przy kontrach nie idą na przebuj jest tylko zwalnianie gry a jeśli chcemy się cieszyć magia za czasów Messiego to nie mamy zbyt dużego wyboru 1przyklad taki jovic miał być taki dobry i co???
Zbudowanie kolektywu potrwa a wtedy już nie będzie messiego

0

Mam nadzieję że dzis będzie klepanie ale szybsze i zdecydowanie do przodu a nie klepanie bez sensu do najblizszego

0

@Bulos11 ja znam Neymar
Od jego odejścia nasz katratak nie istnieje i tylko on potrafił zrobić różnice a chemia między MSN jest niepowtarzalna

0

O czymś trzeba pisać!!!
Moim zdaniem odejdzie ale zarząd i kilku piłkarzy

0

Nie ma co się spinać każdy ma swoje zdanie poczekamy zobaczymy co bedzie może ktoś wskoczy jeszcze do składu z młodziezy i da nadzieję na kolejny sezon

0

Ja myślę że gdyby Messi wypadł nam na miesiąc lub dwa to dopiero wtedy moglibyśmy zobaczyć czy barce stać na dobre wyniki i myślę że na 90% kilku, zawodnikow grało by o niebo lepiej

1

Dobrze ze w końcu ktoś mówi o problemie publicznie a nie tylko smrodzą i udają ze wszystko jest cacy!
Zmiana zarządu pozbycie się piłkarzy którym się nie chce i jedziemy dalej!

0

@SelloutCrowd ney ma swoje problemy ale dembele to gorzej niż szklanka i vermalen
Pozbyć się go jak najszybciej nawet za te 50mln.
Trener miał rację że woli mniej w kadrze bo po co mu tacy którzy cały sezon są w szpitalu

1

Ciekawi mnie gdzie są ci wszyscy którzy czekali na odpalenie dembusia!!!
A tymczasem on poraz kolejny się spalił i teras będzie fiał mega wiele czasu na PS I FIFE

0

@piotr szelest to było pokazanie kto rządzi w zespole Messi jest gwiazda ale to gra zespolowa zawsze to powtarza a dziś pokazał zupełnie coś innego.
Albo chciał podbudować młodego bo z Alba też nie grał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sandraaa ale jako pierwszy ja, dotykał a potem faulował

0

@Harnas2 pewnie trener mu zaufa ale czy messi będzie wyrozumialy dla fatiego

1

@abram3kdawac@abram3kdawac pique na 9

0

@matirix20 dembus?
Myślałem że to drewno sprzedane już dawno

0

Karny! Źle przyjęta piłka i bez powalenia moraty wychody, i oko w oko z bramkarzem. Typowe dla wygrania przez białych

0

@Pustelnik dawać go do Barcelony tam się już wypalił

0

@DamianBarcaCule ja rozumiem wypożyczenie ale bez żadnego kupna po zezonie bo on żadnym kozakiem nie jest, a za chwilę wróci cutinho i będzie ścisk więc lepiej przesunąć tam gm

0

@cules100pro nie jest wart 55mln

0

@romaryjusz To że Messi gra z kim chce to widać gołym okiem od rozpadu MSN wtedy ta trójka, wystarczała reszta była od podawania a teraz gdy jest Messi sam to nagle nic nie idzie.
Już to mówiłem tylko trener z jajami jak dzwon to zmieni.
Albo Messi gra z kolegami albo niech idzie do argentyny i tam sobie kula piłkę

0

@denis9401 zobaczymy co nasz trener wymyśli jakich zmian dokona bo jak na razie to nie można nic powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?