0

@zuo999 Niech sobie idzie do Anglii za konkretną kasę....

0

@seba444 mDojładnie to samo chodzi mi po głowie.Mysle że xavi narazie sprawdza każdego zawodnika zobaczymy jak się to rozwinie

0

@czesctuam
Kolega to chyba czeka na cudotwòrce a nie na innego trenera

0

Dajmy czas trenerowi na poukładanie graczy...
Narazie trzeba kibicować i czekać Na efekty a nie wyciągać wnioski po drugim meczu z ,"Generałem" za sterami.
Ps.ten Demir taki słaby nie nadający się do Barcy oddał najgroźniejszy strzał w meczu....

0

@Zagorzały Fan F.C.B
Widziałeś jak gra jego były zespół- jeśli tak ma grac barcelona to ja się ciesze

0

@lukas10 jakie pozbycie nie płacimy pensji a za rok to samo aż skończy się kontrakt a wielkie melony wydane nigdy nie wróca

0

@konraden dokładnie lecz jedno mi się podoba NIKT NIE JEST PONAD KLUBEM

1

@Culé a muerte kolego bardzo źle bo ciągle wciskają kibica kit kłamią manipulują.
Trzeba było postawić sprawę jasno odejdą ci którzy za-rabiaja najwięcej...
A nie jakieś bajeczki o limitach itp.

0

Niepodoba się to na razie chłopcze
Barcelona przestała być dojną krową i dobrze...
Bo ostatnie kontrakty doprowadziły Barcelonę głęboko w czarną d---.

0

@fanoflakers można kogoś sprzedać lub wypożyczyć aby zgadzał się rachunek...
Jest kilka opcji

0

@felix_v raczej do zobaczenia

0

Messi i długo długo nic......
Jest nadzieja ze zagra za darmo skoro tak kocha Barcelonę

16

Życzę Messiemu i Argentynie wygranego finalu

0

@Kgorecki2500 do tych nazwisk jeszcze Messi i dopiero zmiana trenera na xaviego

1

@Klaudek007 tu wiekszos chciała by gwiazdy za mln które I tak nic wielkiego nie wnoszą do drużyny
Świetny ruch Barcy teraz kogoś sprzedać najlepiej któregoś z Francuzów

0

Ile będzie zarabiał?

0

@Faun juz byśmy mieszkali u Niemca

0

@Pawlusek za to 30bramek plus asysty w sezonie

0

@Faun a co wnoszą Francuzem zaaaaa 250mln

0

@Pawlusek bum to by było gdyby Messi odszedł za free

2

Pogadanki juz były,sezon się kończy więc Panie Prezesie nie pitu pitu tylko do ROBOTY

0

@ferdas_rawa a kto z poprzedników Holendta dal więcej
Grały święte krowy

0

@ferdas_rawa
Pep w City mial kasę na transfery a jakoś walca nie zbudował w jednym sezonie

7

@Mroziu Messi nie gra sam tak samo jak Neymar czy CR7 przegrywa drużyna i wszyscy są tak samo winni...

1

2

Witam wszystkich.
Janie mam wielkich oczekiwan po takich zmianach kadrowych i wielu kontuzjach 1,2,3miejsve jes spoko"pewnie ze jak każdy chce mistrza"
Lecz zapytam się was gdzie są ci co liczyli na max 10miejsce w tabeli i przyszly sezon bez europejskich rozgrywek!!!

0

@zuo999 może i tam byl faul ale częściej sędzia tez nic nie zrobil gdy ,chyba,dest byl faulowany

0

@szafarz a jest jakaś powtórka z kontry realu gdzie jest możliwy faul na Messim

0

@nuevojugador Tu nie chodzi o Real bo to Barcelona mogła wygrać ale tego nie zrobiła,ale są podobne sytuacje w obydwie strony i raz faul jest raz nie.
Odpowiec mi na pytanie czy takie sytuacje jak ta z Francuzem i Dunczykiem d,ieja się w polu karnym Barcelony a pos,kodowani to Brazylijczyk i Francuz sędzia milczy i nakazuje grac dalej

0

@nuevojugador I właśnie od tego mial byc var a teraz to wygląda tak ze on tylko jest i czasem się budzi ze snu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?