PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zuo999 Niech sobie idzie do Anglii za konkretną kasę....
0
@seba444 mDojładnie to samo chodzi mi po głowie.Mysle że xavi narazie sprawdza każdego zawodnika zobaczymy jak się to rozwinie
0
@czesctuam
Kolega to chyba czeka na cudotwòrce a nie na innego trenera
0
Dajmy czas trenerowi na poukładanie graczy...
Narazie trzeba kibicować i czekać Na efekty a nie wyciągać wnioski po drugim meczu z ,"Generałem" za sterami.
Ps.ten Demir taki słaby nie nadający się do Barcy oddał najgroźniejszy strzał w meczu....
0
@Zagorzały Fan F.C.B
Widziałeś jak gra jego były zespół- jeśli tak ma grac barcelona to ja się ciesze
0
@lukas10 jakie pozbycie nie płacimy pensji a za rok to samo aż skończy się kontrakt a wielkie melony wydane nigdy nie wróca
0
@konraden dokładnie lecz jedno mi się podoba NIKT NIE JEST PONAD KLUBEM
1
@Culé a muerte kolego bardzo źle bo ciągle wciskają kibica kit kłamią manipulują.
Trzeba było postawić sprawę jasno odejdą ci którzy za-rabiaja najwięcej...
A nie jakieś bajeczki o limitach itp.
0
Niepodoba się to na razie chłopcze
Barcelona przestała być dojną krową i dobrze...
Bo ostatnie kontrakty doprowadziły Barcelonę głęboko w czarną d---.
0
@fanoflakers można kogoś sprzedać lub wypożyczyć aby zgadzał się rachunek...
Jest kilka opcji
0
@felix_v raczej do zobaczenia
0
Messi i długo długo nic......
Jest nadzieja ze zagra za darmo skoro tak kocha Barcelonę
16
Życzę Messiemu i Argentynie wygranego finalu
0
@Kgorecki2500 do tych nazwisk jeszcze Messi i dopiero zmiana trenera na xaviego
1
@Klaudek007 tu wiekszos chciała by gwiazdy za mln które I tak nic wielkiego nie wnoszą do drużyny
Świetny ruch Barcy teraz kogoś sprzedać najlepiej któregoś z Francuzów
0
Ile będzie zarabiał?
0
@Faun juz byśmy mieszkali u Niemca
0
@Pawlusek za to 30bramek plus asysty w sezonie
0
@Faun a co wnoszą Francuzem zaaaaa 250mln
0
@Pawlusek bum to by było gdyby Messi odszedł za free
2
Pogadanki juz były,sezon się kończy więc Panie Prezesie nie pitu pitu tylko do ROBOTY
0
@ferdas_rawa a kto z poprzedników Holendta dal więcej
Grały święte krowy
0
@ferdas_rawa
Pep w City mial kasę na transfery a jakoś walca nie zbudował w jednym sezonie
7
@Mroziu Messi nie gra sam tak samo jak Neymar czy CR7 przegrywa drużyna i wszyscy są tak samo winni...
1
@Barcelonista1985 Popieram
2
Witam wszystkich.
Janie mam wielkich oczekiwan po takich zmianach kadrowych i wielu kontuzjach 1,2,3miejsve jes spoko"pewnie ze jak każdy chce mistrza"
Lecz zapytam się was gdzie są ci co liczyli na max 10miejsce w tabeli i przyszly sezon bez europejskich rozgrywek!!!
0
@zuo999 może i tam byl faul ale częściej sędzia tez nic nie zrobil gdy ,chyba,dest byl faulowany
0
@szafarz a jest jakaś powtórka z kontry realu gdzie jest możliwy faul na Messim
0
@nuevojugador Tu nie chodzi o Real bo to Barcelona mogła wygrać ale tego nie zrobiła,ale są podobne sytuacje w obydwie strony i raz faul jest raz nie.
Odpowiec mi na pytanie czy takie sytuacje jak ta z Francuzem i Dunczykiem d,ieja się w polu karnym Barcelony a pos,kodowani to Brazylijczyk i Francuz sędzia milczy i nakazuje grac dalej
0
@nuevojugador I właśnie od tego mial byc var a teraz to wygląda tak ze on tylko jest i czasem się budzi ze snu