PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faun jasno mówił że nie będzie nigdy grał dla innego klubu...więc jakie Chiny czy MLS
0
@JackPtak ten pasozyt to legenda klubu...
Zastanów się co piszesz.....
1
@sokot to po co pitolenie i biadolenie po słabych spotkaniach
1
@Fcbarca080896 dokładnie spodziewałem się tego samego
0
@rumilas zgadzam się z kolegą lecz większość po każdej przegranej zwalnia trenera i sprzedaje polowe składu... I liczy na to że barcelona wyda kolejne mln na niewiadomo kogo...
A ja bym stawiał na wychowanków bo jak narazie to oni dają najwięcej
Np balde
0
@Siloos poco tu zaglądasz jak kibicujesz Bayernowi
1
@MeMyselfAndI Który w Realu jest taki mlody
0
Nie ma co się nakręcać i odrazu sprzedawać i zmieniać trenera bo to chyba tak nie działa...
Konkretne wnioski będą po sezonie....
0
To jest tak samo jak z niektórymi meczami
Wygrać zapomnieć
Przeczytać zapomnieć
0
Sędziowie to jedno w poprzednim meczu też mógł być karny po odepchnięciu przez Araujo.
Lecz to wczoraj było bardziej ewidentne.
Problemem natomiast jest niemoc naszej ekipy-strzelili by z dwie brameczki i nikt by nie mówił o karnym
0
@Ilona_VeB tak jest po każdym slalyb meczu-niezauwazyles?
0
Czekamy na kolejny sezon,
Trochę za wcześnie na ocenę trenera
1
@maciejsonFCB obrona się nie zmieniła
Nikt nie mówił o graczach ofensywnych
2
Możemy tylko stać i nic brawo naszej drużynie
Tak jak kibice na stadionie oklaskiwali Dembele...
Brawo! Brawo! Brawo!
1
Może wrócić bo liczby ma niesamowite i bezkonkurencyjne.tylko:
Wynagrodzenie na poziomie reszty
I pytanie czy trener i zarząd tego by chcieli
0
Hmm nie było karnego z kapelusza dla Realu???
Tu nie ma o czym rozmawiać -Real został przejechany walcem
0
Ma ktoś dobry link
0
@Turio kumam grał młodymi bo nikogo innego nie miał
2
@FCBurnley co za brednie....
0
@denks1984 ale po co ma grać i po co opierać na nim grę jak za chwilę odejdzie a mamy budować zespół na kolejne sezony.
0
Wogole nie ma o czym dyskutować.
Jeśli prezydent ma jaja to niech wkoncu to udowodni i pokaże że to jest klub na nie agenci i piłkarzyki cofochy strzelaja
1
@Tomo1989 Przynajmniej potrafi dośrodkować a nie grac wiecznie dotyku jak dest Roberto czy Mingeza
0
@kejdzi jest ich więcej różnica jest jednak taka że Real potrafi sprzedawać
0
@kejdzi Od dawna nie widzieliśmy takiego meczu gdzie w każdej chwili może pas gol dla Barcelony
Oby tak falej
0
@Scross wogole się nie wypowiadaj tylko śpij dalej
0
@equwesta Real też czeka wymiana zawodników a jak dotąd żadnego młodego ciekawego nie mają-srodek pola się nie zmiena
1
@Lucassito Żaden trener z wysokiej półki nie przejmie takiej Barcy bo po co.Ma przegrywać z każdym zespołem z topu nas nawet nie topu tylko średniakiem i w dodatku zarabiać grosze i jeszcze mieć pustą kasę na transfery.
No już widzę jak Klop się pakuje i leci do Barcelony...
Zejdzym na ziemię!!!
0
@Nemeczek79 Koeman miał Messiego i innych w ataku i co wygrał.
Chciał Desta,depaya dostał i po co oni nic nie grają już Roberto daje wiecej
2
Nie ma co za się spinać Bayern to faworyt do wygrania LM a my mamy sporo roboty i transferów do zrobienia.
0
@4Fabregas4 Może robi i szum jeśli gra wogole bo jak wszyscy wiedzą najczęściej to to on jest poza grą.
A jak gra to coś pokazuje ale ile to dało Barcelonie pożytku- skala od 1do 10 (max 1lub 0,5)