0

@Faun jasno mówił że nie będzie nigdy grał dla innego klubu...więc jakie Chiny czy MLS

0

@JackPtak ten pasozyt to legenda klubu...
Zastanów się co piszesz.....

1

@sokot to po co pitolenie i biadolenie po słabych spotkaniach

1

@Fcbarca080896 dokładnie spodziewałem się tego samego

0

@rumilas zgadzam się z kolegą lecz większość po każdej przegranej zwalnia trenera i sprzedaje polowe składu... I liczy na to że barcelona wyda kolejne mln na niewiadomo kogo...
A ja bym stawiał na wychowanków bo jak narazie to oni dają najwięcej
Np balde

0

@Siloos poco tu zaglądasz jak kibicujesz Bayernowi

1

@MeMyselfAndI Który w Realu jest taki mlody

0

Nie ma co się nakręcać i odrazu sprzedawać i zmieniać trenera bo to chyba tak nie działa...
Konkretne wnioski będą po sezonie....

0

To jest tak samo jak z niektórymi meczami
Wygrać zapomnieć
Przeczytać zapomnieć

0

Sędziowie to jedno w poprzednim meczu też mógł być karny po odepchnięciu przez Araujo.
Lecz to wczoraj było bardziej ewidentne.
Problemem natomiast jest niemoc naszej ekipy-strzelili by z dwie brameczki i nikt by nie mówił o karnym

0

@Ilona_VeB tak jest po każdym slalyb meczu-niezauwazyles?

0

Czekamy na kolejny sezon,
Trochę za wcześnie na ocenę trenera

1

@maciejsonFCB obrona się nie zmieniła
Nikt nie mówił o graczach ofensywnych

2

Możemy tylko stać i nic brawo naszej drużynie
Tak jak kibice na stadionie oklaskiwali Dembele...
Brawo! Brawo! Brawo!

1

Może wrócić bo liczby ma niesamowite i bezkonkurencyjne.tylko:
Wynagrodzenie na poziomie reszty
I pytanie czy trener i zarząd tego by chcieli

0

Hmm nie było karnego z kapelusza dla Realu???
Tu nie ma o czym rozmawiać -Real został przejechany walcem

0

Ma ktoś dobry link

0

@Turio kumam grał młodymi bo nikogo innego nie miał

2

@FCBurnley co za brednie....

0

@denks1984 ale po co ma grać i po co opierać na nim grę jak za chwilę odejdzie a mamy budować zespół na kolejne sezony.

0

Wogole nie ma o czym dyskutować.
Jeśli prezydent ma jaja to niech wkoncu to udowodni i pokaże że to jest klub na nie agenci i piłkarzyki cofochy strzelaja

1

@Tomo1989 Przynajmniej potrafi dośrodkować a nie grac wiecznie dotyku jak dest Roberto czy Mingeza

0

@kejdzi jest ich więcej różnica jest jednak taka że Real potrafi sprzedawać

0

@kejdzi Od dawna nie widzieliśmy takiego meczu gdzie w każdej chwili może pas gol dla Barcelony
Oby tak falej

0

@Scross wogole się nie wypowiadaj tylko śpij dalej

0

@equwesta Real też czeka wymiana zawodników a jak dotąd żadnego młodego ciekawego nie mają-srodek pola się nie zmiena

1

@Lucassito Żaden trener z wysokiej półki nie przejmie takiej Barcy bo po co.Ma przegrywać z każdym zespołem z topu nas nawet nie topu tylko średniakiem i w dodatku zarabiać grosze i jeszcze mieć pustą kasę na transfery.
No już widzę jak Klop się pakuje i leci do Barcelony...
Zejdzym na ziemię!!!

0

@Nemeczek79 Koeman miał Messiego i innych w ataku i co wygrał.
Chciał Desta,depaya dostał i po co oni nic nie grają już Roberto daje wiecej

2

Nie ma co za się spinać Bayern to faworyt do wygrania LM a my mamy sporo roboty i transferów do zrobienia.

0

@4Fabregas4 Może robi i szum jeśli gra wogole bo jak wszyscy wiedzą najczęściej to to on jest poza grą.
A jak gra to coś pokazuje ale ile to dało Barcelonie pożytku- skala od 1do 10 (max 1lub 0,5)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?