0

Florek otwiera portwel

0

Żadnego Francuza.
Zrobił szopkę rok temu a teraz liczy na lepsze zarobki!

0

Nic z niego nie będzie.
Skład mamy odmładzac

5

Neymar dawał wiele więcej niż teraz cou I dembele razem.
Jestem za powrotem

1

Po co nam Griezmann kupa kasy wysoka pensja,a młody to on nie jest

1

Neymar i mamy atak uzupełniony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?