1

@Culé10 coś muszą pisać żeby inni mogli czytac i się denerwować

0

@TheNekro94 he he dobre

0

@PJ777 może i tak ale ja się pytam gdzie jest ten jego odpadł?
Jak narazie to jest coraz większy przypadł z nim

0

Gdzie twarz są ci co piszą że Ney pajacuje i są z nim problemy.
To co powiecie i dembele pajacuje i co lepsze gra PIACH

10

Jak dobrze że rynek się kończy.

1

@hazo428 już dawno pisałem to tym którzy nie chcą neya razem nie dali tyle co Ney Alba dawał więcej w ofensywie niż oni

0

He he I tak nic ciekawego nie grał

0

@Elvisek z takim trenerem I nastawieniem to nawet pk nie wygramy.
A Leo lata lecą

0

@Midast jeśli Ney wróci A dembele nie pokaże nic ciekawego to ja bym to sprzedał tak samo rakietę i vidala może jeszcze semedo A dla grać młodym cou do pomocy.
I czekać na młodzież która zmieni Suarez Messiego grizmana i Ney A.
Bo dembele pewnie tego nie zrobi

1

@SeweK•FCB ciekawe kiedy dembele będzie tak mijał,zwodzil obrońców.
Dawać go już nie czekać do końca

0

@Antonio1985 gramy padake A Messi tego nie zmieni w każdym meczu

1

@Kajol porównując czasy pepa A te teraz to "padaka to delikatne słowo"
Nie czarujmy się

0

@Elvisek na końcu możemy grać o pietruszkę bo lige przegramy w lutym

0

@dami909 bez ryzyka nie ma fajerwerków

0

@DragonxNF po tym meczu dodałbym dembele semedo I cou bo nic nie pokazują...
Ile trzeba czekać na ich odpadł chyba do końca kariery

1

@nadachu szkoda rafy te kontuzje jego on zawsze gra na 100procent

0

@ricardo0705 właśnie że bez Leo powinni pokazywać co potrafią A nie grać padake

3

Ludzie całe okienko jestem za powrotem Neymara A większość go nie chce to teraz mały pokaz widzieliśmy jak grają odpalajacy dembele
Gdyby nie rafa i błąd obrony nie byłoby strzału w światło bramki.
Środek pola nie potrafił utrzymać się przy piłce.

Ciekawe co valdek wymyśli na kolejny mecz po za busim i rakieta w

0

@graco14 I tu się mylisz dziura po nim jest latana alba żaden inny skrzydłowy nie daje nam tego co Ney

0

200 to przesada 120-150Max jeśli się nie podoba to niech zostaje w Paryżu lub dołoży od siebie

0

@daro22
Bo i tak będzie tam Roberto grał częściej niż semedo

1

@Aumanor jeszcze odszczekasz te słowa
Ney jako piłkarz jest genialny
A co robi po za nim mało mnie interesuje

0

@Hubertus210489
Chyba tego nie bylo w umowie,
Ney sam się wykupił

1

@Skila_nie_kupisz to raczej nie realne PSG nikogo godnego uwagi nie sprzeda A na pewno nie Barcelonie

3

@zdrowyrozsądek A chciałbyś widzieć jak pakuje bramki Barcelonie

0

Nie ma co tracić czasu na czytanie...

1

Jak zapłacą odpowiednio to czemu nie będzie miejsce dla młodych

1

@piotr szelest jeśli Ney wróci to nikt inny na lewej nie poszaleje może dla tego narazie cisza i zmienniku

0

@Mateusz981 jak słyszę Alaba to od razu przypomina mi się wkretka przez Messiego...

1

@bady48 nie byłoby problemu gdyby z 222mln wpisać 800mln...
Jakiś w tej kwestii Perez bije nas na głowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?