PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Culé10 coś muszą pisać żeby inni mogli czytac i się denerwować
0
@TheNekro94 he he dobre
0
@PJ777 może i tak ale ja się pytam gdzie jest ten jego odpadł?
Jak narazie to jest coraz większy przypadł z nim
0
Gdzie twarz są ci co piszą że Ney pajacuje i są z nim problemy.
To co powiecie i dembele pajacuje i co lepsze gra PIACH
10
Jak dobrze że rynek się kończy.
1
@hazo428 już dawno pisałem to tym którzy nie chcą neya razem nie dali tyle co Ney Alba dawał więcej w ofensywie niż oni
0
He he I tak nic ciekawego nie grał
0
@Elvisek z takim trenerem I nastawieniem to nawet pk nie wygramy.
A Leo lata lecą
0
@Midast jeśli Ney wróci A dembele nie pokaże nic ciekawego to ja bym to sprzedał tak samo rakietę i vidala może jeszcze semedo A dla grać młodym cou do pomocy.
I czekać na młodzież która zmieni Suarez Messiego grizmana i Ney A.
Bo dembele pewnie tego nie zrobi
1
@SeweK•FCB ciekawe kiedy dembele będzie tak mijał,zwodzil obrońców.
Dawać go już nie czekać do końca
0
@Antonio1985 gramy padake A Messi tego nie zmieni w każdym meczu
1
@Kajol porównując czasy pepa A te teraz to "padaka to delikatne słowo"
Nie czarujmy się
0
@Elvisek na końcu możemy grać o pietruszkę bo lige przegramy w lutym
0
@dami909 bez ryzyka nie ma fajerwerków
0
@DragonxNF po tym meczu dodałbym dembele semedo I cou bo nic nie pokazują...
Ile trzeba czekać na ich odpadł chyba do końca kariery
1
@nadachu szkoda rafy te kontuzje jego on zawsze gra na 100procent
0
@ricardo0705 właśnie że bez Leo powinni pokazywać co potrafią A nie grać padake
3
Ludzie całe okienko jestem za powrotem Neymara A większość go nie chce to teraz mały pokaz widzieliśmy jak grają odpalajacy dembele
Gdyby nie rafa i błąd obrony nie byłoby strzału w światło bramki.
Środek pola nie potrafił utrzymać się przy piłce.
Ciekawe co valdek wymyśli na kolejny mecz po za busim i rakieta w
0
@graco14 I tu się mylisz dziura po nim jest latana alba żaden inny skrzydłowy nie daje nam tego co Ney
0
200 to przesada 120-150Max jeśli się nie podoba to niech zostaje w Paryżu lub dołoży od siebie
0
@daro22
Bo i tak będzie tam Roberto grał częściej niż semedo
1
@Aumanor jeszcze odszczekasz te słowa
Ney jako piłkarz jest genialny
A co robi po za nim mało mnie interesuje
0
@Hubertus210489
Chyba tego nie bylo w umowie,
Ney sam się wykupił
1
@Skila_nie_kupisz to raczej nie realne PSG nikogo godnego uwagi nie sprzeda A na pewno nie Barcelonie
3
@zdrowyrozsądek A chciałbyś widzieć jak pakuje bramki Barcelonie
0
Nie ma co tracić czasu na czytanie...
1
Jak zapłacą odpowiednio to czemu nie będzie miejsce dla młodych
1
@piotr szelest jeśli Ney wróci to nikt inny na lewej nie poszaleje może dla tego narazie cisza i zmienniku
0
@Mateusz981 jak słyszę Alaba to od razu przypomina mi się wkretka przez Messiego...
1
@bady48 nie byłoby problemu gdyby z 222mln wpisać 800mln...
Jakiś w tej kwestii Perez bije nas na głowę