PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nie dawno Bartek coś pitolił że odejdzie jesli Messi zostanie' ......
4
A MC jak che oddac zawodnikow to niech dadza rudego a nie jakis szrot
1
Paranoja
Niech wkoncu masz lider sie wypowie medialnie i zakonczy ta,szopke
0
@Krzysiek723 jest geniuszem ale swoje za uszkami tez ma
0
@Przemson polityka transferowa unas jest w skali mniej niż zero
2
@juri90 i jeszcze łokieć na pique
1
@pomi11 jeszcze semedo na plus i z całą reszta się zgadzam
0
Jakoś mnie to nie rusza kto go niby wykupi za te 400mln..
To są jakieś jaja
0
@ferdas_rawa Messi powinien dawać przykład dla młodych i być mózgiem grającym za napastnikami
0
@ferdas_rawa bo to święte krowy są nie do ruszenia
0
@ArcziArtt za takie wnioski nic w życiu nie osiągniesz
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Im dalej w Las tym ciemniej....
Słowa xawiego "ten okręt sam nie popłynie"A wszystkim się wydawało że właśnie popłynie bo jest messi
Xawi Iniesta są prawdziwymi gwiazdami Barcy zeszli że sceny w odpowiednim momencie wiedzieli co się stanie.
Powodu słabej Barcy są dwa
Messi
Zarząd
Czekam na zmiany
0
I niestety Tak jest od dawna i do puki ten zarząd będzie to xawi do nas nie przyjdzie a szkoda
0
@Kuczek i jeszcze z pasją 2razy taka kpina
Nie wygramy nic w najbliższych latach bo coraz bardziej pachnie świadkiem w naszym składzie
0
Tak bardzo brakuje tych 10mln to zrobić promocje na rakietę i miejsce będzie w składzie i kasa będzie się zgadzać
A arthura ewentualnie sprzedać za rok i zarobić ładna kasę
0
Mam nadzieję ze to pltka
1
Arthura jeszcze bym zostawił A na pewno nie wymieniał tylko jak już to sprzedać.
Pozbyć się kogoś typu rakitic Vidal
Niech grają młodzi bo widać że im się chce a naszym dziadom tylko się wydaje że taka zabójczo szybko
0
@Borneo za to ew a jest kolejna wielka pensja
0
@DlacbpanMessi Firpo 90% tutaj go chciało bo taki jest kozak i co?
Nie każdy transfer jest udany i nie każdy nowy nabytek będzie grał jak w poprzednim klubie przykładów jest wiele np. Cou czy AG.
0
@Lucassito a czym niby teraz jest barcelona tylko kasa, sie liczy a kibice w tym ja chcą oglądać dobry football wykonaniu Messiego i spółki
0
@siara10
Ja myślę że większości chodzi o styl i o to że Barca nie jest taka potęga jak za Guardioli
A przecież nie można ciągle wygrywać wszystkiego bo to byłoby nudne
1
@Pawlos1203 to granie na Messiego jest irytujące bo to gra w 11.
Prawda jest taka że nie mamy kreatywnego środka pola wiele osób już odesłało busiego na ławę a, tym czasem to on wczoraj zagrywał najlepsze piłki
1
@Deraxium tylko że te 30+ jest na dobrym poziomie i nadal wygrywają,
Fakt młoda krew jest potrzebna
1
@Mesi12 ja też kiedyś miałem 18lat
0
@Tomek54321 valdek je zanizył swoją filozofia
0
@wonsz_w_pomidorach bayern grał bardzo intensywnie ale to Niemcy tam się zapi....... A jak się komuś nie podo a to wypad
2
Ma ktoś dobrego linka do meczu.
Z góry dziękuję
2
@barteq bo za jego kadencji był lajt i jak mieli biegać 90min jak nie mieli sił