PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bulos11 Kasa kasa kasa
0
@kamzar
Ładna historia ale Neymar ma jeszcze 5-6 lat grania na wysokim poziomie A dembele i malcom razem nie są wstanie zrobić tego Co Ney na skrzydle.
Reszta historii jest ok
1
Oddać cou i rakietę dopłacić 50mln I witamy spowrotem
2
@Vhaeraun Możliwe że będzie jeszcze MSN
0
@PoGGi bardzo oczywista I jasna wypowiedz z której nic nie wiadomo tak naprawdę
0
@zdrowyrozsądek
Jest jeszcze todibo
0
@pluszek chwilę później faul czylijczyka wyprostowany noga gdzie nie było szans na kontakt z piłka ewidentna czerwona kartka I co???
A no tak przegapilem dostał żółta
Jeden przykład na sędziowanie resztę dopisz sam
1
@Trojanek23
Może lepiej licz się że słowami
2
Ja bym oddał
rakieta -umti.plus kasa
Dembele i cou mogą jeszcze zostać na sezon zobaczymy jak będą grać
2
@marcinkidon może
Ty wykresl się z kibicowania Barcelonie
0
@betonito kolego Ney na lewej stronie robi różnice,
0
Dobre jaja sobie robią zawodnik który łapie kontuzje nie jest numerem 1w składzie w dodatku jest skłonny do konfliktów i jeszcze 300mln
To ile jest wart mbape.
Oddać rakitica dopłacić 100 resztę dokłada Ney i witamy na starych śmieciach
0
@payn100 Umnie jest gorąco ale u ciebie chyba upał
0
@MrShakira jeszcze nie wiadomo kto odejdzie i czy ktokolwiek dołączy z wymienianych
0
Przy mns nie wiadomo jak by grał cou
0
Rakieta+dopłata i Ney u nas
Moze też za dembele
0
@kamil9040
Tyyy dobry żart
0
@Tasde drobna różnica między Barca a Psg to Messi.
Ney bardzo szybko odkupił by swoje winy jestem i tym przekonamy
0
@normasubiektywna jak nie teraz to za rok lub dwa za darmoszke przyjdzie.
Ja wolałbym teraz może wkoncu LM będzie nasza.
Nie ma się co łudzić nie na realnego wzmocnienia który przyjdzie i będzie grał w pierwszym składzie.
Francuzom robi szopki szkoda czasu na niego A Barca czeka nie wiadomo na co zachwile nie będzie nikogo sensownego na rynku.
Kupić.zaklepac sprowadzić i zacząć przygotowania do sezonu
0
Trener zostaje więc potrzeba nam dobrych ruchów na rynku.
Jeśli nie MNS to będziemy dalej uzależnieni od dyspozycji naszego króla
0
@Imperius1992
Ja trzymam kciuki za powrót Neymar a
1
@Deraxium semedo robi szum który kończy się przy lini i nic z tego nie wynika.
1
Jak zdobędą potrójna koronę to ciekawe kto będzie mówił o koszulkach.
Mi to bez różnicy w czym grają "barwy są"
Ważniejsze jest jak grają?
0
Psg coś kombinuje 140mln za cr7
Może jednak neymar odejdzie
0
@oZinho to już wiesz
1
Wszyscy wiemy że to sciema,????
0
Zmiany w środku pola na ofensywę I MSN z przodu daje gwarancję zabójczej gry a dembele jak narazie jest że szkła I brakuje to gdy jest potrzebny
0
Wczorajszy mecz pokazał co znaczy słaby Suarez,nazywany tak przez wielu kibiców tutaj.Kto ciągnie drużynę I zasłania cala resztę jak Messi nic nie wyczaruje nie ma dobrej akcji taki malcom dlaczego on nie gra, daje dużo więcej niż cou w ataku.Potrzeba zmian na zawodników którym się chce walczyć a nie grać za nazwisko-nie masz firmy grzejesz ławę lub trybuny.Jak odejdą weterani to dopiero biedzie bieda w Barcelonie bo jak dotąd ja nie widzę następców
1
Może nie idrazu głęboka woda ale fajnie gdyby trenował młodych u nas a potem wskoczył za stery"czerwonego potwora ferrari"
Trenowanie kolegów z którymi grał-to by nie wypalilo
1
Podaj do Messiego tak samo jak w Argentynie-a reszta pozostałych to po co jest dziady nie chcą biegać I grać to na ławę