0

@szafarz nie ma 60s na powtórkę ale ma 2min na poprawę sprzętu.
Co do sporu z poprzedniego meczu to warto dodać ze w trakcie meczu tez byla stykowa sytuacja chyba z destem gd,ie sed,ie tez nic nie zrobil nie wspominając o systemie var

0

@nuevojugador mamy var przy golu na 2do0 sędzia widzi faul a przy podobnym styku z dembele nic nie widzi baa nawet nie raczy tego zobaczyć na monitoze czy to nie jest dziwne i zastanawiające....
Jest system to dlaczego go nie używać?
Myślę że o to jest często bol 4liter

0

@nuevojugador hejka moje dwa grosze;
Sędziowie myla się w obie strony ok zgoda
Ale dlaczego ta przewaga jest po stronie realu...
1przyklad
PIŁKA 0,5m za linia bramki sędzia nie widzi gola oczywiście to nie w tym sezonie ale wtedy Barca przegrała Ll
Natomiast Realowi gwizdał karne z kapelusza.
Jest var i nadal jest tak samo DZLACZEGO!!!

0

1-4 dla Barcelony
Zawodnicy Barcelony maja cos do udowodnienia,będą grac futbol który będzie cieszył oko kibica
Visca el Barça!

1

@michelos ja tez bym nie chciał Mbappe ale porównując ich sumy to z nich lepszy francuz.

2

@geass wszystko ok tylko ze Dembele co rozwijal skrzydełka to ostry faul 1,2,3 i wkoncu sędzia uspokoił zawodników i tak długo ich oszczędzał nie pokazując kartek za takie zachowanie Lenglet wylecial by z hukiem.

2

@panczo może jeszcze faul Araujo ktoś dopisze przy bramce.
Co za paranoja.
Madrytowi cisnie sie ból d.....

0

@Marcello tak Anglia -Polska reka w polu karnym i co...
Nic każdy sędzia gwiżdże co i kiedy chce...

1

@blaugrana158
Ja nie jestem przekonany co do niego Taki Jovic tez miał być kozakiem i sluch po nim zaginał.
Za taka kasę lepiej powalczyć o Mbape

0

@pokemon227 sedzia jednak uznaje faul i dlaczego nie sprawdza gdzie on mial miejsce...
Nie ma dyskusji czy alba,symulowal bo sedzia widzial faul

2

Jak dlamnie nie ma znaczenia czy alba przyaktozyl czy nie sedzia odgwizdał faul a,ten mial miejsce,w,polu karnym.
Sedzia,nawet nie mial zamiaru tego sprawdzac "dlaczego" niech kazdy sobie odpowie

0

@Greenalley zarowno 1i 2gol to tyljo i wylacznie podania messiego aststa,plus asysta drugiego stopnia
9jak nic
Dziekuje pozdrawiam
Ps zaden pomocnik w naszej drużynie nie posyla takich podań

0

@Matix90 real i atleti odpadli z 3-ecio ligowcem i co?
Tez nie maja,szans w LM

20

Przegralismy ok ale troche irytujacec bylo sedziowanie bo za,takie,chwyty zapasnicze to powinny sie,sypac karteczki a tu nic sam bym tam ktoremus przyłożył.
Lecz to nie,zmienia,faktu ze przegralu na,wlasne zyczenie

0

@ŚwiętyJudasz nie ma,cr7 to Messi tez,nic niegra


0

@Siergiej_Piputkin ale cyrk
Bedzie walka o gre w LM

1

@Siergiej_Piputkin nie ma nic gorszego

2

Tak sobie czytam komentarze i bardzo sie ciesze ze tego nie widze.....
Żonke przytule w tym czasie i kabaret zobacze

0

@dirtyman teraz już nikt nie podnieca sie firpo gdzie teraz sa ci znawcy i wyznawcy swietnego firpo.
Jaki to byl zajebisty transfer oh

0

@ryba84 bo ktos napisal juz ze mozna zrobic 5zmian 3razy ja tego nie rozumiem skoro zrobił 4

0

@Borys811 i dlatego barcelona potrzebuje kogos jak Neymar czy embape.
Real mesi odejdzie to barca bedzie w czarnej d... tak samo jak my za obecnych rzadzacych

0

Chce odejsc ok ale
To nie jest zwykly grajek ktory byl zakupem barcy.
To ikona klubu ktora,z milosci do niej powinna zakonczyc kariere w barcelonie.
A zeby zostac to musi przestac doic....... bo jest on wybitnym geniuszem ale ma juz 33-34lata i zarabia mega wielka kase

0

@krzysiuw dembele za chwile bedzie i tak w,szpitalu

0

@GramWto ja myslalem ze gra,sie w 11 hmmm
Moze to nie ta dyscyplina

0

Ja powiem tak;
Brawo brawo brawo
Oby tak dalej

0

@Gandalf55 ten mecz niczego nie rozstrzyga a wielu tu juz jedzie jak po g,,,,,,,
A,barca bedzie oslabiona na,Juve

0

Nie ma się nakrecac mecz z Juventusem wiele nam wyjasni.

0

@pressing2104 Nie tylko barcelona robi beznadziejne transfery

0

@Sop75 tez,tak mysle.
Szkodaxtyljo ze nie wpuscil puiga do srodka,pola

0

@mike78 mi tosie troche wygladalo na wypompowanie sie i brak sił a,co za tym idzie brak intensywnosci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?