PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szafarz nie ma 60s na powtórkę ale ma 2min na poprawę sprzętu.
Co do sporu z poprzedniego meczu to warto dodać ze w trakcie meczu tez byla stykowa sytuacja chyba z destem gd,ie sed,ie tez nic nie zrobil nie wspominając o systemie var
0
@nuevojugador mamy var przy golu na 2do0 sędzia widzi faul a przy podobnym styku z dembele nic nie widzi baa nawet nie raczy tego zobaczyć na monitoze czy to nie jest dziwne i zastanawiające....
Jest system to dlaczego go nie używać?
Myślę że o to jest często bol 4liter
0
@nuevojugador hejka moje dwa grosze;
Sędziowie myla się w obie strony ok zgoda
Ale dlaczego ta przewaga jest po stronie realu...
1przyklad
PIŁKA 0,5m za linia bramki sędzia nie widzi gola oczywiście to nie w tym sezonie ale wtedy Barca przegrała Ll
Natomiast Realowi gwizdał karne z kapelusza.
Jest var i nadal jest tak samo DZLACZEGO!!!
0
1-4 dla Barcelony
Zawodnicy Barcelony maja cos do udowodnienia,będą grac futbol który będzie cieszył oko kibica
Visca el Barça!
1
@michelos ja tez bym nie chciał Mbappe ale porównując ich sumy to z nich lepszy francuz.
2
@geass wszystko ok tylko ze Dembele co rozwijal skrzydełka to ostry faul 1,2,3 i wkoncu sędzia uspokoił zawodników i tak długo ich oszczędzał nie pokazując kartek za takie zachowanie Lenglet wylecial by z hukiem.
2
@panczo może jeszcze faul Araujo ktoś dopisze przy bramce.
Co za paranoja.
Madrytowi cisnie sie ból d.....
0
@Marcello tak Anglia -Polska reka w polu karnym i co...
Nic każdy sędzia gwiżdże co i kiedy chce...
1
@blaugrana158
Ja nie jestem przekonany co do niego Taki Jovic tez miał być kozakiem i sluch po nim zaginał.
Za taka kasę lepiej powalczyć o Mbape
0
@pokemon227 sedzia jednak uznaje faul i dlaczego nie sprawdza gdzie on mial miejsce...
Nie ma dyskusji czy alba,symulowal bo sedzia widzial faul
2
Jak dlamnie nie ma znaczenia czy alba przyaktozyl czy nie sedzia odgwizdał faul a,ten mial miejsce,w,polu karnym.
Sedzia,nawet nie mial zamiaru tego sprawdzac "dlaczego" niech kazdy sobie odpowie
0
@Greenalley zarowno 1i 2gol to tyljo i wylacznie podania messiego aststa,plus asysta drugiego stopnia
9jak nic
Dziekuje pozdrawiam
Ps zaden pomocnik w naszej drużynie nie posyla takich podań
0
@Matix90 real i atleti odpadli z 3-ecio ligowcem i co?
Tez nie maja,szans w LM
20
Przegralismy ok ale troche irytujacec bylo sedziowanie bo za,takie,chwyty zapasnicze to powinny sie,sypac karteczki a tu nic sam bym tam ktoremus przyłożył.
Lecz to nie,zmienia,faktu ze przegralu na,wlasne zyczenie
0
@ŚwiętyJudasz nie ma,cr7 to Messi tez,nic niegra
0
@Siergiej_Piputkin ale cyrk
Bedzie walka o gre w LM
1
@Siergiej_Piputkin nie ma nic gorszego
2
Tak sobie czytam komentarze i bardzo sie ciesze ze tego nie widze.....
Żonke przytule w tym czasie i kabaret zobacze
0
@dirtyman teraz już nikt nie podnieca sie firpo gdzie teraz sa ci znawcy i wyznawcy swietnego firpo.
Jaki to byl zajebisty transfer oh
0
@ryba84 bo ktos napisal juz ze mozna zrobic 5zmian 3razy ja tego nie rozumiem skoro zrobił 4
0
@Borys811 i dlatego barcelona potrzebuje kogos jak Neymar czy embape.
Real mesi odejdzie to barca bedzie w czarnej d... tak samo jak my za obecnych rzadzacych
0
Chce odejsc ok ale
To nie jest zwykly grajek ktory byl zakupem barcy.
To ikona klubu ktora,z milosci do niej powinna zakonczyc kariere w barcelonie.
A zeby zostac to musi przestac doic....... bo jest on wybitnym geniuszem ale ma juz 33-34lata i zarabia mega wielka kase
0
@krzysiuw dembele za chwile bedzie i tak w,szpitalu
0
@GramWto ja myslalem ze gra,sie w 11 hmmm
Moze to nie ta dyscyplina
0
Ja powiem tak;
Brawo brawo brawo
Oby tak dalej
0
@Gandalf55 ten mecz niczego nie rozstrzyga a wielu tu juz jedzie jak po g,,,,,,,
A,barca bedzie oslabiona na,Juve
0
Nie ma się nakrecac mecz z Juventusem wiele nam wyjasni.
0
@pressing2104 Nie tylko barcelona robi beznadziejne transfery
0
@Sop75 tez,tak mysle.
Szkodaxtyljo ze nie wpuscil puiga do srodka,pola
0
@mike78 mi tosie troche wygladalo na wypompowanie sie i brak sił a,co za tym idzie brak intensywnosci.