PawelBarcaVeB
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@denis9401 ja nie mogę zrozumieć dlaczego pozbyli się bartry zapowiadał się dobrze i spokojnie mógł być 4stoperem
0
@denis9401 tak szczerze to z 3ligowcem grał skład bez Messiego i była totalna klapa więc nie wiem czy to tylko przypadek czy bez króla nasza Barca nie istnieje i stanie się sredniakiem
0
@grzechol55osasuna@grzechol55Osasuna i to pique był główna postacią w tym karnym tak mi się wydaje ale mogę się mylic
0
@Syt400 jest jedno wyjście trener z jajami twardymi jak dzwon.
1
@Oskarzer no i podawać prostoadle piłki do przodu a nie tylko w bok i czekać aż Messi wejdzie w drybling i komuś zagra.
To w sumie dopiero 3mecz nie ma czego oceniać
0
@denis9401 Messi I spółka bardzo szybko wybili by mu to z głowy
9
Ja pierdziele ludzie jak wam dogodzić tego nikt niewi ale skoro wszystko z Barcelonie jest nie tak to proponuję zmienić klub
0
Mieliśmy Boatenga I co?
Wszyscy wiemy jak to się skończyło.
Po co nam kolejny prawie 30sto latek, trzeba dawać szanse młodym bo za chwilę nie będzie żadnego wychowanka Tylko grupa najemników.
0
@Borneo proponujesz posadzić MSN na ławce....
Oooo ale by ławeczka była zdecydowanie najmocniejsza na świecie.
PS po co nam tyłu zawodników wystarczy że w środku pola mamy tłok i brak miejsca dla wychowanków
0
@ajep sorki za pisownie nie miałem czasu na sprawdzenie
3
@Mati90fcb już, kulilismy trzech ja kasę z jego transferu, i co?
Żaden nie daje tyle co on!!!
Niech wraca ale za, rozsądna sumę
0
Nie ważne kto zagra
Ważne jest w jakim stylu, wyjdą tylko żeby być i zaliczyć mecz, czy wyjdą i będą grać żeby pokazać się trenerowi z jak najlepszej strony
0
@th@les Firpo miał być taki wspaniały tulu było zwolenników na tej stronie a teraz nikt się nie wypowiada na ten temat.
0
@Ynek dlatego mamy nie jasności w rzepisach jest ręką jest karny w każdej sytuacji jest bark jest gol i niema żadnej weryfikacji że jeden sędzia na tak drugi na nie.
Byłyby proste jasne przepisy i nie ma problemu
0
@Wlochaty999 on już, wiedział o ty od klęski w Rzymie tylko zarząd tak długo czekał z decyzją o zwolnieniu
0
Jaka parodia nie ma oficjalnego komunikatu
0
@JacekM nie ma co porównywać bo to zupełnie inne klasy zawodników
0
@sokot Fajna opcjia tylko żeby nie skreślał zawodników bo taki ma kaprys
2
To za, wcześnie nie mogę sobie wyobrazić jak może trenować tolegow z którymi grał wiele lat to się nie uda
0
@Ynek skoro karny za, rękę to i prawidłowy gol Messiego
1
Ameryki to on nie odkrył
0
W końcu coś się dzieje
Jak już się o tym mówi głośno to cis jest na rzeczy
0
@nr7 podania są ok ale tak jak mówisz, to wszystko jest za, wolno grane nie ma wyjścia z pod presingu rywala, gdzie szybką gra, w trójkącie nic niema tylko jak Messi blysnie w meczu to jest wygrana a gdzie 9pozostalych?
0
@Maykello Diego Simeone
Taki trener daje kopa zawodnika.
0
Zmienić trenera od teraz szkoda kolejnej połowy sezonu na meczenie się grając tak jak teraz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tylko klop może opanować ten burdel
Ale jak mam nadal oglądać taka grę na boisku to wolę kogokolwiek
1
@cisman xavi przyjdzie dopiero jak odejdzie stara gwardia bo do Piero wtedy będzie mógł budowac skład po swojemu
0
@blaugrana98 teraz wózek pojedzie dalej nieważne jak wygląda gra są wyniki i trener rozsiada się w fotelu do końca sezonu
0
He he dobre jeszcze dziś czytałem w komentarzach że dziś dembele odpali.
No to się przeoalił
Sprzedać wypożyczyć blokuje tylko miejsce w składzie
Nie ma vermalena to jest dembus