0

@Oskar00 Tak, Lewy nie zagrał dzisiaj najlpszego meczu, to fakt. Chcę tylko uzmysłowić, że jest łatwym materiałem do besztania internetowego, z uwagi na to, że ma znane nazwisko. Jasna sprawa, że od Lewego wymagamy więcej, jednak w drugą stronę to nie działa, jak coś pójdzie nie tak. No ale taki jest ciężar bycia gwiazdą.

1

Lewy jak Messi. Jak strzela to jest ubóstwiany, jak jego ekipa przegrywa, to jest pierwszym na którym koncentruje się cały hejt z czeluści internetu. Popularność w tych czasach niesie z sobą ogromną presję.
Ps. Nie jestem wielkim fanem ani Leo, ani Roberta.

1

@Coutinho007 O kurde. "Infernal Connection" to genialny album, super thrash w polskim wykonaniu.

1

@Coutinho007 Tak, chyba idealnie to zakwalifikowałeś.

10

@tomek8756 "Pogłaszcz chama to Cię kopnie, kopnij chama to Cię pogłaszcze".

2

Dzisiaj mecz naszych "Orłów" i jakoś tak mi się przypomniał kawałek z lat 90tych. Czasy kiedy Paweł był jeszcze buntownikiem i grał dobrą muzykę. Obecnie były antysystemowiec dogaduje się z partią wodzowską...


1

No to zaczynamy! Holandia musisz! Tylko trzy punkty!

3

@arasz1819 @norbi77 @Coutinho007 Mam ogromną nadzieję, że będzie dobrze! Czekam na ten mecz z takim samym entuzjazmem, jak na mecz naszych "Orłów". Holandia musi dzisiaj wygrać, a Franki musi mi zamknąć japę ustawiając ich nie tylko ofensywnie, ale i skutecznie w ataku. Oby!!

3

Jedenastka "pomarańczowych":
Blind, de Jong, De Roon, de Vrij, Depay, Dumfries, Stekelenburg, Timber, van Aanholt, Weghorst, Wijnaldum.
Jak zawsze mocno trzymam kciuki za Holendrów, jednak boję się, że Franek na ławce nie podoła zadaniu. Obym się mylił. Co wy myślicie?
@Geble , @arasz1819 , @norbi77

2

@norbi77 Rzeczywiście gra jest specyficzna. Ja kupiłem ją jak tylko wyszła na rynek, byłem bardzo zainteresowany klimatem Japonii tamtych czasów. Potem robota, rodzina i inne okoliczności sprawiły, że nie miałem czasu. Kilka tygodni później trochę pograłem i miałem umiarkowane wrażenia, ale im więcej spędziłem czasu w grze, tym byłem bardziej zadowolony. Gra jest specyficzna i albo kogoś kupi klimatem, albo będzie mu prawie obojętna.

1

@Janas11224 @norbi77 Ja na samym początku miałem problemy, ale nauczenie się płynnego przełączania pomiędzy postawami, a wcześniej jeszcze parowanie ciosów i kontrataki ułatwiły mi mocno grę. No i czasami kiedy życie ucieka trzeba się wycofać.
Ps. Jestem kompletnym amatorem.

1

Póki co Anglicy gniotą Chorwatów!

0

@Persyfl Tak to ciekawa sprawa. Bilet na transport kolejowy był droższy niż taka usługa, a dziecko przebywało całą drogę z listonoszem. No i poziom zaufania oraz więzi społecznych był na zupełnie innym poziomie niż teraz.

0

@draxidox Tak zwany z angielska "damage control".

0

Co do ch... z Eriksenem się dzieje?

1

Człowiek postawił stówkę i od razu emocje +10.

1

@LeoMessi1994 Legenda? Według mnie niekoniecznie, ale piłkarz bardzo dobry, który niewątpliwie był topem swoich czasów.

1

@Janiama 2:0 dla Duńczyków.

1

@Janiama Oczywiście masz reacje, dlatego Dania wylądowała na kuponie. Duńczycy wyglądają imponująco, jeżeli weźmiemy poprawkę na to, że nie jest to ogromny kraj z topową ligą.

5

@barcelonaLM Widocznie ktoś jej odradził w ostatnim momencie zakładając, że może więcej stracić niż zyskać kiedy zacznie swobodnie odpowiadać na pytania. No i PiS pewnie nie chce promować Konfederacji jako tej partii, która zorganizowała debatę i szuka rozmowy, na czym niewatpliwie zyskują kapitał polityczny. Dlatego PiS za wszelką cenę chce zniwelować do minimum pozytywny odbiór społeczny tej debaty.

39

@DonMatteo901 Stana można lubić lub nie lubić, ale chłop ma niewątpliwy dystans do siebie, jest bystry, umie ukąsić w komentarzu i doskonale rozumie internet i nowe mechanizmy marketingowe w nim panujące.

2

@Barca1992 Ja trochę inaczej, chętnie obejrze Duńczyków i Belgów, a odpuszczę sobie Walię. Jutro dla mnie arycważny mecz Holendrów, którym kibicuje od dzieciaka.
Polska, Holandia, Hiszpania, w tej kolejności zawsze niezmiennie od lat dziewiędziesiątych kibicuje tym ekipom. Na mecz Holendrów czekam z takim samym entuzjazmem jak na mecz Polaków w poniedziałek.

0

@PlsNotAtletico Dobry żart, całkiem śmieszny.

0

@Gibbon_FCB Jaki rasizm? To piłkarze z Półwyspu Apenińskiego są innej rasy niż takie prostaki jak ja znad Wisły? Prostak? Pewnie tak wnosząc po pierwszym komentarzu, ale nie rasista. Chłopie gdzie tu widzisz rasizm?

2

Mecz otwarcia trzeba obejrzeć, z uwagi na fakt, że nie znoszę makaroniarzy, to jestem zmuszony kibicować Turkom. Jazda z makaroniarzami Turcja!

2

Gitarzysta bez podłaczonej gitary przypomina mi teledyski disco polo, gdzie wszyscy się gibają, a dzwięku gitary nie słychać. No ale to tylko skojarzenie, ogólnie otwarcie nie najgorsze... takie nowoczesne.

1

@Lisek Z jednej strony masz rację. Z drugiej strony kibole takich ekip wykorzystałyby taki mecz do konkretnej zadymy. Jednak takiej sytuacji nie da się unikać w nieskończoność i wczesniej, czy też później kluby z tych krajów trafią na siebie w pucharach.

1

Jak w rzeczywistości wyglądałaby scena rodem z filmu katastroficznego? Pewnie tak.

https://www.itemfix.com/v?t=tjgh5b

Niestety przynajmniej dziewięć osób zginęło według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Bezpieczeństwa Korei Południowej.

1

@AmigoBlancos Można nie przepadać za Sergio, można mu wypominać wiele rzeczy, ale prawda jest taka, że porozumienie leży w interesie jednej i drugiej strony. Ramos to żywa legenda Realu, charyzmatyczny kapitan, zapewne lider szatni, mentor. Taki zawodnik to skarb. Oczywiście pewnie by znalazł zatrudnienie w innym klubie, jednak czy dla niego osobiście w tym punkcie kariery się to opłaca? No i w obecnej sytuacji zmniejszyła się mocno pula klubów, które by były w stanie sprostać ogromnym wymaganiom finansowym Sergio.

7

Tak panie Jordi przychodzisz do Barcy w innej roli, roli syna legendy, w roli symbolu. Czym syn Johana będzie się konkretnie zajmował? Sam nie jest w stanie sprecycować.
"Pomagać w tych obszarach sportowych, w których zajdzie taka potrzeba, w wielu miejcach." Czyli będzie się zajmował wszystkim i niczym. Jest w klubie z uwagi na nazwisko i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?