Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pan Dolberg skąd pochodzi piłkarsko i gdzie miał "praktyki"?
Ajax!!!
0
@Ronmes Dokłanie tak. Panowie Mazurek i Stanowski wydają się ...
26
@Kamilos84 Tak zwana typowa głupia ci... Spora część mojej rodziny zginęła w Oświęcimu, a nikt z nich nie miał żydowskich korzeni. Wystarczy wizyta w tym smutnym miejscu i można się dowiedzieć, że 90% nazwisk spisanych w księdze na wejściu to nazwiska "typowo polskie"... Absolutnie nie chcę umniejszać cierpieniu Żydów, jednak ta głupia ci... jest wyjątkowo głupią ...
Ps. Były inne obozy skierowane tylko dla Żydów. Tutaj wypowiedź osoby ocalonej.
1
Ja tam nie chę nic złego o nikim pisać, ale źrenice obu panów z Hejt Parku były specyficzne, no i słusznie widzowie twierdzili, że są "porobieni".
Może chcieli "naśladować" Jasia Kapelę? Kto wie, rozumiem, że poeci muszą swoje "przyjąć" aby tworzyć.
Tak czy inaczej, całekiem ciekawy hejt park.
0
@Janas11224 Nie wiem nawet jaka to gołda, ale zdrowie Twoje!
1
@DaPidejpi Jakieś chude leszcze palą koszulkę gościa, który co by nie było zmienił barwy na wrogie i to te zza miedzy! Rozumiem wzburzenie chudego w tym filmiku, piłka to też emocje i trzeba sie z tym liczyć.
1
@Ojciec5tkidzieci Ok. Wybacz, nie popisałem się spostrzegawczością, ani dostrzeżeniem intencji. iq -10...
0
@Ojciec5tkidzieci Mogłeś podać jego pseudonim, inaczej mało kto skojarzy.
19
@DonMatteo901 Ksiądz Isakowicz Zaleski od dawna już o tym mówił, tylko był szkalowany. Kościół się musi oczyścić!
6
@DonMatteo901 Wyczuwam tutaj podstępne pytanie, aby uzyskać odpowiedź w stylu pana Janusza.
0
@patry295 Tak, widziałem to na starym liveleaku (teraz itemfix). Rzeczywiście całkiem zabawne.
Ps. Muzyczka jest całkiem spoko, taka old school.
1
@szymon351 Wybacz, ale sprowadzasz problem do absurdu. Przedstawiasz wyimaginowaną wersję rzeczyswistości bez "werbalnej agresji na trybunach". Czy też chciałbym takiej rzeczywistości? Jasne, tyle że jest to praktycznie nie do zrealizowania. Po pierwsze każdy ma inną wrażliwość, po drugie kto arbitralnie miałby uznawać co jest, a co nie jest stosowne? Oczywiście jawnie rasistowskie zachowania powinny być piętnowane, konkretne jednostki karane, a jeżeli jest to niemożliwe, to organizatorzy spotkania. Tylko granica zaczyna się przesuwać. Ja doskonale rozumiem oburzenie skandowaniem jawnie rasistowskich obelg, jednak ostatnio piłkarze wykazują coraz większą tendencję do bycia oburzonymi z uwagi na fakt, że jest to "trendy", a konkretnie wpisuje się w pewien popularny schemat. W mediach społecznościowych jest moda na bycie oburzonym, na okazywanie swojego sprzeciwu, aby zasygnalizować swoją cnotę.
@sebasek99 Oczywiście masz rację, na stadionach całego świata czasami dochodziło, dochodzi i zapewne będzie dochodzić do kretyńskich zachowań ludzi, którzy koniecznie muszą wyrazić swoją domniemaną "wyższość" podkreślając różnicę w kolorze skóry. Co oczywiste przez fakt zakwalifikowania siebie do tej lepszej, bardziej cywilizowanej grupy w prostacki sposób podnoszą swoją wartość. Takie zachowania powinny być karane i tyle. Jednak osobiście uważam, że przerywanie meczu, strzelanie focha nie jest najlepszym rozwiązaniem, a konkretnie przesadzonym rozwiązaniem. Czy zwraca to uwagę na problem? Tak. Tylko nie moge sie oprzeć wrażeniu, że ma też zwrócić uwagę na tych wrażliwych pilkarzy, którzy "sygnalizują cnotę".
1
@Coutinho007 Bardzo podobne odczucia. Szczególnie ostatni album uważam za doskonały. Oprócz jawnego (chocby przez teledysk) ukłonu w stronę zmarłego wokalisty Motorhead, słychać tam rownież ukłony w stronę innych wielkich z metalowej sceny choćby Iron Maiden, ale nie tylko. Ja np. w kawałku "Moth into Flame" słyszę ukłon w stronę trochę niedocaniego, a przeze mnie bardzo lubianego, Testamentu. Ogólnie można by jeszcze długo pisać o tej płycie, która według mnie była bardzo przemyślana, nawiązywała nie tylko do całej wcześniejszej twórczości samej Metaliki, ale również innych zespołów. Tymczasem kończę na dzisiaj, bo muszę się wyspać. Pozdrawiam!!!
1
@Coutinho007 Dokładnie, wtedy była pewna moda na tak speczyficznie brzmiącą gitarę, niewątpliwie takie zespoły jak Sepultura, czy Pantera nakreśliły pewien trend. Jednak co by nie gadać Kwasopijcy to byli swojego czasu super kozaki!
Co do podobnie brzmiących riffów, no i naszych Kwasopijców, to ten kawałek, a konkretnie riff zawsze kojarzył mi się z Roots Bloody Roots. Prawie 1 do 1.
1
@Colon Ps. Nie wiedziałem o ostatnich postach @Ratamahatta. Oby wszystko było spoko, to bardzo pozytywny czlowiek, tym bardziej jest mi głupio przez moje przeoczenie.
1
@Colon ku... zapomniałem go dodać jako pierwszego!!! Za pierwszym razem mi się coś wysypało i nie wiem dlaczego, potem go pominąłem. @Ratamahatta wybacz! Byłeś pierwszym użytkownikiem o jakim pomyślałem wrzucając to tutaj.
10
@amanter 17 lat to bardzo, ale to bardzo dużo jak na psa. Oczywiście zależy jeszcze od rasy, jednak to bardzo sędziwy wiek i niestety trzeba się spodziewać najgorszego. Ja ostatnio pożegnałem swojego kota (pers wzięty z ulicy, który 11 lat temu wyglądał jak 7 nieszczęść), a kilka lat wstecz owczarka niemieckiego, który i tak żył całkiem długo jak na swoją rasę, czyli dokładnie 13 lat i niecałe 9 miesięcy.
Rozumiem jak ciężko jest się pogodzić z rostaniem, z całym procesem, niestety wszystko co żyje kiedyś umiera, a człowiek zostaje ze wspomnieniami, dopóki sam nie odejdzie. Zwierzaki są spoko. Pozdrawiam.
3
Pewnie już tu kiedyś było, ale i tak zostawię, bo dobre.
Sepultura - 1996 rok, studio w Holandii, program Live on 2 Meter Sessions, granie na żywca z dodatkowym perkusistą.
Ratamahatta
Attitude
Roots Bloody Roots
@Colon , @Coutinho007 , @JimMorrisonFCB , @Persyfl
2
@Zip Pełna zgoda! Ten mem wyraża w 100% to jak ja osobiście odbieram te dwa turnieje. Zestawienie tych turniei obok siebie tylko uwypukliło to jak bardzo obecnie piłka europejska przewyższa tą połudiowoamerykańską. To jest deklasacja.
0
@Zip Obczaj sobie ten skyradar, on i strona meteo sie sprawdzają całkiem nieźle. Oczywiście nie sto na sto, ale bardzo wysokie prawdopodobieństwo. Na tych dwóch stronach możesz podawać nawet konkretne dane geolokalizacyjne, czyli długość i szerokość geograficzną, otrzymasz dzięki temu najbardziej prawdopodobne wyniki.
https://www.skyradar.pl/
http://www.meteo.pl/
1
@marcin000019 Wybacz, że odpowiem enigamtycznie, północny wschód Polski. Jak by Cię interesowało gdzie akurat pada i sa burze to polecam stronę
https://www.skyradar.pl/p/radar-burz.html
0
@JimMorrisonFCB Tak, na poddaszu jest zawsze najgorzej.
12
Właśnie wietrzę chatę w trakcie burzy... Piękna sprawa jak wiatr hula po pokojach i między piętrami. Jestem biedakiem, robakiem bez klimy w domu i wreszcie można trochę naturalnie wychłodzić. No i ten piękny zapach deszczu...
0
@arasz1819 Kurde blaszka, no grają nieźle, co mnie bardzo cieszy! Tylko nie wiem czy ten balonik popmpować? Boję się, że jak zacznę to robić, to on zaraz pęknie. Ogólnie liczę na to, że Frank mi zamknie japę i pomarańczowi zajdą bardzo wysoko, w co chyba zaczynam nabierać wiary.
1
@MesQueUnClub96 To czysty przejaw ojkofobii.
1
@PatrychoO Słuszna uwaga, poprawiłem, chociaż ten remis jak wygrana.
3
Pan Kowalczyk coś jakiś taki smutny w hejtparku. Czyżby się nie cieszył z wyniku naszych "Orłów"?
1
Kowal już przeprosił w hejtparku? Bo z tego co widzę to tylko siedzi zmartwiony jakiś taki...
3
Brawo!!! Zostawili serce na boisku i o to tylko prosiłem. Brawo!!! Hiszpanie mieli karniaka, a my słupek. Jeszcze raz brawo Polacy! Dzisiaj mogą wracać do hotelu z podniesionym czołem.
0
@tobiasson92 A kiedy przegraliśmy wszystkie mecze na Euro? Nawet w 2008 był remis z Austrią.