Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piłka z Ameryki Południowej jest przyjemna pod wieloma względami. Ja przynajmniej zawsze mam wrażenie, że boisko jest duuużo większe, a zawodnicy grają bardziej frywolnie. Ot tak, jak mają w tej chwili chęć. To są plusy. Jednak w bezpośrednim zestawieniu z Euro to... no właśnie. Mimo to czekam na mecz Argentyny!
1
Ospina teraz wyciągnął z samego okna! Brawo!
1
Ej serio, ale ta Copa, przynajmniej ten mecz, to pod względem taktycznym, to jest totalna przepaść w zestawieniu z Euro. Ogromne miejsca zostawione rywalom, dużo sytuacji gdzie zawodnicy, albo gubią piłkę, albo popełniają innego babola, no i masa sytuacji gdzie ktoś odbiera "dziwną" piłkę, a potem w sumie nic z tego nie wynika.
Sory, może się za bardzo naoglądałem Euro, ale przepaść taktyczna jest ogromna!
Ps. Zestawienie Euro i Copa w tym samym czasie było pięknym strzałem w kolano...
0
@Rewolucja123 Dobrze grają, ja bym też to grał, znaczy się laga i ... coś z tego będzię.
0
@Encore Tam prawie zawsze jest dosłownie wszystko fatalnym wyborem, o wykonaniu należy z grzeczności milczeć...
0
@Triv44 Ja np. tak zawsze obstawiam mecze i prawie zawsze wchodzą.
0
@MiGzi Zgadza się, wydaje mi się to wyjątkowo bardzo prawdopodobne.
1
Urugwaj - Kolumbia
Agentyna - Ekwador
Kto awansuje i dlaczego Urugwaj z Argentyną?
2
Panowie, to ten "Hejt Park" będzie takim "pierdolettem" o wszystkim i o niczym? Myślałem, że się skupią na Euro... No cóż, pewnie zasięgi muszą się zgadzać...
0
@Encore Jako fan "Kogutów" muszę przyznać Ci niestety rację. W każdym okienku od wielu lat czekam na "rewolucje", a tak szczerze to na transfery na poziomie United, Chelsea. No i co? Wszyscy wiemy co.
0
O której można się spodziewać komentarza na Kanale Sportowym? Bo wcześniej nie mogłem za bardzo śledzić.
Już widzę, że jest zaplanowany Hejt park ze Stanem i Smokiem.
0
@tobiasson92 Tylko w zestawieniach teoretycznych. Ja się kieruję jak dzieciak, czyli sercem. A serce z braku biało-czerwonych i tych "pomarańczowych", każe mi z całych sił wierzyć w Hiszpanię, a szczególnie w Luisa!!!
0
Anglia - Hiszpania to będzie finał! Oby! Ale to będą emocje i dobra piłka!
0
@Janiama Hiszpania postawi tamę i tyle. Oby!
0
Był tu kolega, który pytał czy 1.5 gola wejdzie dla Angoli w tym meczu. Chyba jednak weszło... Ku... sam żałuje, że nie postawiłem.
0
@Geble Dokładnie tak, mało tego sam go szkalowałem, za wystawienie zbyt defensywnego składu w poprzednim spotakaniu.
1
@VamosRakieta Tak, to jest to co chcę kiedyś zrobić... jednak zbyt lubię ten nałóg póki co.
2
Niczym w skeczu "Monty Python"... W pierwszej nie widziałem bramki, bo wyszedłem na szluga, a w drugiej ... to samo tylko , że razy dwa! Ja pie...
0
@Colon "czeską urodę" wezmę za dobrą monetę
1
@Colon Teraz w za bradzo zawoalowany sposób przedstawiłeś swój pogląd. Jakbyś był łaskaw, to wyjaśnij.
1
@Colon Mamy takie same typy i faworytów, dobrze wiedzieć. Pozdrawiam.
4
Czlowiek poszedł na szluga, a tu Harry strzelił... Chociaż ładna ta bramka?
0
@Ronmes Chciał "zbić pionę" na swoj sposób.
1
@Wossi61FCB Bardzo ciekawy komentarz, w sumie się zgadzam z całością. Ja w swoim pierwszym komentarzu specjalnie bardzo skąpo opisałem niedociągnięcia pana Szpakowskiego. Chodziło mi tylko o pewną charakterystykę obenego trendu w internecie. Tak, pan Szpakowski powinien już sobie darować po tych mistrzostwach, to fakt. Mimo to widzę wiele niepotrzebnego "hejtu" w jego stronę, tylko dlatego że jest obecnie modny. O to w sumie mi tylko chodziło.
2
A tak na rozluźnienie, że człowiek to nie tylko zło, jak to niektórzy uważają.
https://www.itemfix.com/v?t=a2whqc
1
Anglia vs Ukraina
Kto awansuje? Ja uważam, że zdecydowanie Anglicy.
0
@Colon Jednak chciałym wprowadzić aneks do tej "umowy", bo nie wiem czy na pewno wytrzymam, mimo najszczerszych chęci. Postaram się i tyle, Argentyna po mjastra!!!
0
@dafik85
1. Szpakowski
2. Szpakowski
3. Szpakowski
A tak naprawdę to podzielam Twój wybór. Pana Szpakowskiego doceniam za historię i w sumię uważam, że może jest to czas ( ten rok ) aby rozstał się z mikrofonem.
0
@Colon JA zawsze za Argentyną!!! Dzisiaj akurat mogę, a więc będę dodatkowym kibicem.
0
@don'T.R.I.P.e Ja myślałem, że wręcz odwrotnie i LR żyje w nocy, bo teraz jest sporo osób.