Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Jak ktoś umiejętnie zakładał "łychę", oczywiście miał też parę i potrfił trochę balansem zagrać, to mogło się przyfracić i powalić nawet największego kloca.
2
@Khajio To prawda :) Mimo wszystko imponuje mi tym, że często samą techniką i sprytem, wyczekaniem momentu, kładzie wielkich gości z łapami jak u niedźwiedzia.
4
"Zwykły" chłopak ze szkoły w Rosji mierzy się na rękę z chętnymi przechodniami na ulicach N.Y.C.
Tutaj już mierzy się z konkretnymi gościami i jak widać, technika i spryt nie zawsze pomaga, ale i tak wielki szacun!
5
Od trzech lat w Arabii Saudyjskiej kobietom wydawane są prawa jazdy. No i już są tego powszechne fatalne skutki...
https://www.itemfix.com/v?t=hts51l
1
@LuisSalvano Chyba nigdy nie byliśmy bardzo związani na forum, ale dobrze Cię widzieć! Wystrzegaj się kolejnej czapy. Pozdro!
7
Pani @clyde jest o wiele bardziej spostrzegawcza ode mnie. Myślałem, że tylko jeden "stary" kolega wyszedł z "więzienia". A tu dwóch witamy!
2
@verdant Oj, tam! Nie lamentujmy. W dłuższej perspektytwie oczywiście masz rację, jednak daj się cieszyć. Bo to przynajmniej mnie bawi... wiem małostkowość.
2
@Kgorecki2500 Ja serio uważam twierdzenie Misesa za słuszne, te które mówi, żeby absolutnie nikomu nie życzyć źle i złego powodzenia, żeby nie zazdrościć... Jednak na Real robię wyjątek! Oby do nich nikt nie przyszedł! Oby obrona została bez wzmocnień! Oby!
7
W ostatnich latach nie liczyłem tak bardzo na żadnego piłkarza, który przybył na Camp Nou! Zwyczajnie Memphis musisz odpalić!!! Mocno liczę na Ciebie! Oby!!!
2
@SuperPatsonFCB Oby! Ja do fanów nie należę, jednak jednym okiem śledzę poczynania naszych ekip. Mimo niechęci do niektórych barw potrafię im kibicować na arenie międzynarodowej. Silna liga = silna reprezentacja!!! Oby!
1
@ferdas_rawa To jest ten problem. Organizacje feministyczne mają swój różny "sznyt" ideologiczny, no i mamy problem. Otóż petycję przeciw może podpisać i milion osób, ale obecnie nie jest to akceptowalne według wytycznych korporacji, które odcinają od tego kupony. Niby bzdura? Co nie? No właśnie nie, ktoś na tym zarabia nieustannie i dopóki zarabia więcej niż traci, to nie zmieni narracji... Niby proste, ale te całe popularne obecnie "ideolo" to tylko taktyka marketingowa... Wiem, smutne...
2
@Comentateiro Jako stara konserwa kiedyś korzystałem ze strony Najwyższego Czasu. Regulranie czytanego w wydaniu fizycznym. Obecnie to kompletny ściek szurów, nie chę używać innych określeń... Kiedyś tam się dyskutowało, a teraz... żenada. Szkoda, bo po lewej stronie też to tak wygląda... Dramat!!!
1
@Colon To chyba napiszę do wpel. Aczkolwiek to pewnie ja coś zje...
3
@MesQueUnClub_87 Gość był fenomenalny jak na swój czas! Jako jeden z pierwszych potrafił podkręcić nagle tempo, mimo to było to do zrozumienia. Big L dobry gość.
7
Chciałbym wszytkich użytkowników przywitać w kolejnym wydaniu "dziadowskiego cyklu"! Nieregularny, niepotrzebny, no i oczywiście nikt na niego nie czekał... jednak ja mimo to chętnie zaprezętuję rapera z N.Y. który zginął wielokrotnie postrzelony na dzielnicy Harlem w lutym 1999 roku, prawdopodobnie został pomylony ze swoim bratem (dilerem), przez co zginął...
Legendarny, bardzo utalentowany, Big L.
Put it on
Devils Son
Let'Em Have it "L"
Z 2pack - Deadly Combination
Ebonics
A na koniec pozdrowienia od Guru
(który też jest R.I.P)
Big L. był również członkiem D.I.T.C. W skład w którego wchodził Fat Joe, O.C, Diamond D, Lord Finesse, Buckwild.
Oznaczam @Coutinho007 @Colon @JimMorrisonFCB @Ratamahatta @Persyfl
Jeżeli ktoś nie życzy sobie być oznaczanym to proszę jedynie o drobną wpłatę na konto w wysokości minimum 10 złotych. Numer konta na priw.
Gdyby komukolwiek przyszło do glowy zainteresować się wcześniejszą odsłoną serii... polecam wizytę u specjalisty, a potem można ten link kliknąć
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10281079#comment-10281079
1
@Persyfl Ok. Kumam. Jak zawsze z Twojej strony wyśmienity fikołek. Ja jak zawsze podziwiam kunszt i oceniam 10/10.
Ps. Tak szczerze bez szydery.
5
@doc Nie no bez jaj. Medal będzie i to nie jeden, jednak ta olimpiada zapewne nie zapisze się w historii.
4
@Lub567 Co to ku... znaczy? Ja nie rozumiem. To teraz trzeba sobie zaimki wykupić, czy tam zarezerwować? No i w jakim celu?
No dobra, wiem chyba o co chodzi dziwnym ludziom z lewej strony. Ja to zaimki mam takie jak zawsze i nie uważam, że komukolwiek przez to uwłaczam.
1
@Colon Tak, Don Berna to prawilniak, który chciał się tylko wzbogacić, a nie udowodnić swoje przywództwo. Dobry gość. O ile można go tak nazwać...
1
@Colon Rap użyty w trzecim sezonie jako tło bardzo mi pasował, no i niezłe zawiązanie akcji i trzymanie w napięciu do końca.
3
@adi7adi8 @elmayakos Spoko Panowie, ja też nie byłem obyty w temacie kiedy go zacząłem oglądać. Coś tam jednak poczytałem, ogólnie Ameryka Łacińska i Południowa, to teren niewyobrażalnej, makabrycznej walki o wpływy w dystrybucji narkotyków. Ten serial nie przedstawia nawet 5% makabry jaka tam się dzieje... Zgony oficjalnie liczone w dziesiątkach tysięcy... na samych granicach....
1
@Colon Ja zawsze wybiorę Cyganów z brudnych, angielskich przedmieść
2
Narcos, jak oceniacie serial? Ja oceniam bardzo dobrze. Ranking sezonów, to według mnie, 1, 3, 2. Trójka według mnie lepsza, niż trochę nudnawa dwójka. Ogólnie kartel Cali całkiem ciekawie przedstawiony. Oczywiście reżyser musiał trochę podkoloryzować, a w innych miejscach oszczędzić makabry. Jednak serial TOP!
1
@Ghostface Dziękuję za słuszne zwrócenie uwagi, pozdrawiam.
1
@Tatazolwinia Też prawda. Dutruel rozgrał cały ch... spotkań w Barcy, a Christanaval ze swoimi 31 występami też nie jest bardzo reprezentacyjny względem barw Barcelony. Jednak mimo wszystko mogą stanowić pewien punkt odniesienia. Tylko o to mi chodziło.
2
@patry295 Na plejstacji prawie już nie gram przez brak czasu, ale ten mem... Idealnie obrazuje mnie jak już ją odpalę.
Ps. Koty są spoko.
5
@Kgorecki2500 Wiem, że Twój post jest sarkastyczny. Jednak ja uwielbiam koty i ogólnie zwierzęta. Dlatego sobie pozwolę wrzucić tutaj taki krótki filmik. Moj pies, owczarek, też je uwiebiał...
https://www.itemfix.com/v?t=kqpefm
6
@Criss18Barca Niech każdy chodzi jak tam sobie chce i z czym chce na twarzy. Nie oznacza to jednak, że inna jednostka nie może nazwać takiego zachowania idiotyzmem. Ot, tyle. Tak samo Ty masz prawo nazwać mnie za ten komentarz foliarzem itp.
1
@Cley72 Dużo prawdy w tym co napisałeś. Jednak Katalonię zawsze ciągnie w stronę Francji. Ma to podłoże historyczne, nic na to nie poradzimy.
2
@Comentateiro @tomcias10 Tak, płeć jest określona w łonie matki. Rzeczywiście wychowanie wpływa na psychikę dziecka i ją kreuje, jednak są marginalne przypadki, gdzie biologia robi psikusa... na bazie dna. No i co wtedy? A takie przypadki zna nauka. Ja jestem przeciwnikiem aborcji, dlatego jestem przeciwnikiem dyskryminacji takich osób! Jest ich baaardzo mało, ale są i mają prawo żyć i funkcjonować. Jestem też "przeciwnikiem", aby każdemu zaburzonemu psychicznie człowiekowi bez dokładnych badań zezwalać na zmianę płci. To działa często tylko na ich niekorzyść w dalszej konsekwencji... Jednak każdy może dysponować swoim życiem jak chce, jak chce się okaleczyć i potem popełnić samobójstwo? No trudno. Mimo wszystko szkoda człowieka...