3

Co tu się wydarzyło...?!?! Messi zaplątał się we własne nogi... i to w samej końcówce.

1

haha piękne rozegranie... i ta interwencja bramkarza.

4

No Argentyna pozwala na coraz więcej. Oby to się zaraz nie zemściło... tfu!

3

Tak to właśnie jest jak "rzucasz perły przed świnie"... Taki spektakl to trzeba umić docenić. Ot co!

2

@Rewolucja123 Mi się tylko podoba wynik.

5

Moi drodzy, Wy się zwyczajnie nie znacie i dlatego szkalujecie ten wyśmienity futbol z Południowej Ameryki. Wykwintny obserwator na poziomie wychwyci te smaczki, ten kunszt. To właśnie oddziela amatorów, od fachowych, wytrawnych znawców... taka prawda. Euro to kopanina przy tym Copa.

3

Wyśmienite widowisko, póki co w 100% spełnia moje oczekiwania. Europa niech się uczy!

1

Może póki co mecz nie jest porywający, za to komentarz pierwsza klasa! Mam nadzieję, że Ci panowie będą też komentować finał Euro.

1

3 minuta i żółta dla Freda. Co za wspaniały sędzia. ps. A tak serio to chyba mógł pokazać.

2

No dobra, oby tylko Messi nie musiał śpiewać po meczu "don't cry for me Argentina"...

1

@socha Od razu nie do taku... No może i nie, za to z rymem jeszcze gorzej.

7

Moja osobista twórczość, która wywołuje tzw. "cringe". Polecam... dla nikogo.
Już za chwilę, za chwileczkę
strzeli Messi, pod poprzeczkę
Jeśli jednak, strzeli Neymar
To la rambla, się dziś zes...

1

@ElKamil W połowie racja, tak prawa zostały sprzedane, jednak każdego sponsora interesuje jak największy zasięg. Im więcej kibiców przed tv, czy online, tym lepsza promocja. Gdyby tak nie było, to PL by nie starało się jak najbardziej dostosować do rynku azjatyskiego. To samo robi LL, tyle że później, bardziej nieudolnie.

1

@patry295 To wszystko prawda. Jednak chyba biorą pod uwagę i ustanawiają priorytet na komfort tubylców, żeby oni mogli oglądać to wydarzenie w godzinach dla nich najbardziej odpowiednich.

4

@Ojciec5tkidzieci Obecnie trwa już początek wojny, ale nie takiej konwencjonalnej, ale o zasoby informacji, bo to takie dobro jak kiedyś złoto, czy ropa.
Dlatego USA robią wszystko, aby stawić czoła Chinom, choćby w rozwoju technologii 5g. Obecna dekada będzie decydyjąca... A postęp techniczny w warunkach takiej rywalizacji jest nieunikniony.

1

@patry295 W zależności jak będą się rozwijać algorytmy i sztuczna inteligencja, to już nie jest tylko i wyłącznie strefa absurdalnej naukowej fikcji.

6

@Ojciec5tkidzieci No i co w tym dziwnego? Każdy wiedział, że to nastąpi. Nowe czasy, nowe zasady. Co z tego, że nowe zasady będą oznaczać jakby ktoś 10-15 lat temu czytał Twoją całą pocztę, listy, pocztówki, maile, smsy... tyle, że teraz algorytm, nie człowiek.
EEEE tam... dobrze chcą przecież, a tylko winny czuje się zagrożony. Teraz tylko wycofanie gotówki, które niewątpliwie nasąpi i myk... witamy w matrixie, przed którym nie ma sposobu się schować.
A no tak zapomniłem, dla ludzi zupełnie banalizujących to wyzwanie technologiczne i generacyjne, wszystkie instytucje państwowe są nieskazitelne i zawsze przecież działały tylko na korzyść obywatela... tak przecież podaje historia... czy może jednak nie? EEE tam, foliarskie teorie, zakrzyknie postępowy człowiek nowej ery!

2

@draxidox Mimo, że nie jestem fanatykiem Messiego, to chciałbym wygranej Argentyny, bo czuję sympatię i sentyment do tych blękitno-białych barw. Tu chyba mi najbradziej zależy.
A finał Euro jest mi bardziej obojetny, bo zwyczajnie z żadną drużyną nie jestem mocno związany emocjonalnie.

1

@Colon Rzeczywiście pani uroczo reaguje na śpiew, wrzaski i piski pana Filipa. Co by nie mówić pan Filip to, przynajmniej dla mnie, absolutny top wokalistów z tej dziedziny!

2

@Encore Niby tak, ale nie do końca. Wtedy Diego praktycznie sam doprowadził ich do tytułu, co też przecież prawie się udało Messiemu.
@koksik2700 Copa traci na splendorze, na rozpoznaniu medialnym przez fakt, że jest rozgrywane równolegle z Euro. Stąd takie Twoje wrażenie. Leo póki co grał bardzo dobrze. Jednak dopiero ten finał będzie posiadał prawdziwy rezonans we wszelakich mediach, no bo klasyk z Połudiowej Ameryki.

3

@Colon Są wielcy których uwielbiałem za dzieciaka, czyli Simeone, Zanetti, Batistuta.

2

@Bobo25 Dobrze masz rację, z mojej strony to było nadużycie. Wydaje mi się, że zdecydowana większość jednak jest za Argentyną. Od lat czytam tutaj masę postów o tym jak to Messiemu brakuje trofeum z reprezentacją.

4

@Dembouz1899 To akurat tutaj zupełnie naturalne, wszyscy chcą koniecznie aby Messi wygrał wreszcie trofeum z reprezentacją. A jak wiadomo fanów Messiego tutaj nie brakuje.

3

Ten mały brzdąc jest fenomenalny jak na swój wiek. Nie wiem ile dokładnie może mieć lat, ale to jak radzi sobie z piłką jest imponujące na tyle, że niektórzy twierdzą, że materiał jest nieprawdziwy i zmontowany.

https://www.itemfix.com/v?t=h2vi31

3

@YNOSVT Nie chce mi się dzisiaj tracić czasu na jałową dyskusję. Polecam zapoznać się choćby z tymi artykułami z tego zacnego "lewicowego" tygodnika. Ja rozumiem niechęć do kościoła, ale ...

https://www.polityka.pl/pomocnikhistoryczny/1640233,1,inkwizycja--czarna-legenda-i-rzeczywistosc.read

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1501047,1,inkwizycja-mniej-straszna.read

5

@semafor Pan raczy żartować? Rozumiem, że według Twojej wykładni historycznej każdy kraj, który dopuścił się jakiejkolwiek zbrodni i przy tym należał do wyznania chrześcijańskiego składa się na ten niby fatalny bilans? Dobre jaja...
Świetne rozumowanie pozbawione jakichkolwiek niuansów. Rozumowanie godne dziecka, pozbawione nie tylko analizy, ale i zdrowego rozsądku.
Sam jestem ateistą, ale ci walczący zawsze mnie bawią swoimi "argumentami".

13

@FC1899Barca "Kościół od czasów Templariuszy, to najbardziej krwawa organizacja w Historii ludzkości.
Organizacja obecnie Mafijna która powinna zostać zdelegalizowana na całym Świecie."

Ja wiem, że obecnie jest popularnie być turbo antyklerykałem, ale wypada ważyć słowa, szczególnie kiedy je się zapisuje, a nie wypowiada. Wybacz, ale Twój post to infantylny wylew zwykłych, popularnych obecnie sloganów.

2

@kubix05 Maklakiewicz i Kowalski Zawsze Spoko!!! Mistrzowie!

2

@inViNcibl3 O ile temu rządowi nie wierzę dosłownie w nic, jednak jak pisałem wcześniej, jeżeli dana persona wzywa do zabójstwa, wtedy ja muszę rozłożyć ręce... Widocznie to jednak wybitnie nienawistna "czerwona" gnida...
"W swoich odezwach Michał N. wzywał do mordowania i torturowania żołnierzy Wojska Polskiego pełniących misje zagraniczne."

1

@Persyfl Farsa! Sam mam książki pana Romana w domu, jednak uważam, że każdy kto chce może do pana Dmowskiego i ideologii, którą propagował pałać nienawiścią, ale taka podstawa zatrzymania to kompletna żenada. O ile nie doszło do zniszczenia mienia, to jest to zupełne nieporozumienie! Co to znaczy "znieważyć"? Jeżeli chodzi o fizyczne naruszenie integralności pomnika, to wtedy rozumiem. Natomiast jak ma to wymiar czysto abstrakcyjny, to mi się to bardzo, ale to bardzo nie podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?