1

@Persyfl Ja mam zupełnie inny pogląd na to wydarzenie. Mimo, że sam ideologicznie komunizmu nienawidzę, ba! brzydzę się nim, to bardzo mnie niepokoi taka informacja. Ja rozumiem zatrzymać kogoś za jawne nawoływanie do zabójstwa, ale za promowanie ideologii? Sam nie jestem zapoznany za bardzo z "twórczością" tego pana, ale skoro Ty go nazywasz "dzbanem", to zapewne jest to gość mocno skrajny i zapewne kontrowersyjny. Nie znam sprawy, więc nie chcę zajmować ostatecznego stanowiska, jednak według mnie każdy powinien mieć prawo do głoszenia własnych przekonań, a np. ja muszę mieć prawo nazwania ich kretyńskimi jeżeli chodzi np. o komunizm.

4

To co, dzisiaj Wikingowie wysiadają z łódek, spuszczają wpier... Angolom, a jutro wsiadają na łódki i jak to mają w zwyczaju niebawem wrócą... Oby na finał!!!

1

@DonMatteo901 Panowie @YeastMoss i @Persyfl są zbyt inteligentni, aby w tym wypadku silić się na złośliwości. Jako stara, zardzewiała konserwa dodam, że wśród parlamentarzystów i wyborców Konfederacji jest masa mniej, lub bardziej "czarnej masy". Tak jak w wypadku każdej partii. Pan Berkowicz mi się nigdy się nie podobał pod wieloma politycznymi względami, ale tutaj ma akurat swoje kilka sekund twitterowej chwały.
Wszystko jednak zależy od punktu widzenia.

2

@Ojciec5tkidzieci To mogę przybić pionę z kolegą z "więźnia". Ostatnio dostałem o ile dobrze pamiętam pierwszego bana na 48 h za odpisanie na post chyba troll konta podszywajacego się pod znanego fana premiera Tuska. Co by nie było byłem wcześniej prawilnie uprzedzony, chyba przez kolegę @Sulimo , że tak może się zdarzyć.
Ps. A Kolega to za co "garował"?

1

@clyde Do reprezentacji Anglii mam mieszane uczucia, jednak tutaj Duńczycy strzelili w dziesiątkę! Szach i Mat! Goodbye...

2

@blaugrana_36 Tak. Ja jestem abonentem od 1999 roku... No i chyba nadchodzi czas na zmiany. Mimo wywalczonego dobrego pakietu za dobrą cenę, możliwe że niedługo będzie się trzeba rozstać. Trzymał i trzyma mnie tylko sport.

1

@sebasek99 Dzięki za informację. Pozwolę sobie ją zweryfikować, ale niestety jestem w stanie uwierzyć w te rewelacje... Podejrzewam, że Ty i ja inaczej sobie życzymy konkretnego urządzenia politycznego Polski, ale łączy Nas jedno, aby było to państwo samodzielne i zdolne zabezpieczenia najprostszych jego działań.
Z drugiej strony zawsze trzeba pamiętać, że takie rzeczy "wypływają" w pewnej intencji...

11

@Janiama Po pierwsze nie jesteś głupi. Po drugie pomysł jest nietrafiony. Jeżeli państwo uważa, że szczepienia są niezbędne to niech wprowadzi ich obowiązek i tyle. Tylko oczywiście tego nie zrobi, bo wtedy poniosłoby wszelkie możliwe konsekwencje związane z nopami i nie tylko. To samo toczyło się lockdownów. Oczywiście Najwyższy Sąd Administracyjny orzekł, że były niezgodne z prawem. No ale miłościwie nam rządzących to nie interesuje. Na jesień zostanie zapewne powtórzona procedura. Ja jestem zwolennikiem szczepień, ale wiem że ktoś może nie być i dopóki nie ma przymusu takie pomysły są dla mnie niedorzeczne.

12

@Janiama No dobrze, to ja jestem za tym samym wobec osób, które nadużywają alkoholu, palą nałogowo papierosy, niezdrowo się odżywiają, nie uprawiają sportu itp. Myślę, że w skali kraju takich przypadków by było baaardzo dużo.

4

@4drian0 Brawo! Po to jest właśnie broń dla zwykłego, niekaranego, porządnego obywatela, aby w razie w miał czym się bronić. Jak widać na nagraniu napastnicy są uzbrojeni, gdyby nie miała broni mogłoby się to skończyć dla niej nieciekawie.

2

@Cochise Kolejność zupełnie przypadkowa. Ludlum, Grzędowicz, Lovecraft, Lem, Higgins.

14

@Kusco15 Tylko wiesz, że zdecydowana większość to tzw. gang related violance. W samym Chicago co roku ginie kilkaset ludzi.

2

Nie no kuuuu Ale jak?

0

Tak zwane równo z trawą...

0

@Don-Corleone Argentyna oczywiście póki co lepsza. Według mnie kwestia czasu i będzie dobry wynik.

0

Właśnie przełączałem transmisję z laptopa na ps4 i na tv. Zostałem zaatakowany masą reklam, trwało to ok. 5 minut. Ja pier... Nie mam pytań.

1

Messi, Martinez, Gonzalez
Lo Celso, Paredes, De Paul
Molina, Pazzella, Otamendi, Acuna
Martinez
Taka zaraz podobno wybiegnie Argentyna. No cóż, do boju!

2

Pamiętajcie, zatrudniajcie tylko profesjonalistów... tyczy się to też arborystów.
https://www.itemfix.com/v?t=bozlcu

0

Sum polujący na gołębie to farmazon? No Nie.


0

@Colon Ty serio ogladasz reklamy? Nie świruj.

0

@Colon Chyba nie pytasz poważnie :)

0

Ospina to jest gość! Wygrał im mecz! Brawo!!!

0

@Colon Tak, rzeczywiście bardzo wychudzony, ale karniaka strzelił.

0

@Trepyveb Tak, coś w tym jest. Zapewne to że ci zawodnicy w tych reprezentacjach grają w Europie?

0

No to karniaki!!!

1

@Encore Chyba nie, tylko bezpośrednie zestawienie wrażeń i emocji z Euro do Copa.

0

@SinMistico Stary pomyliłeś niestety Copa z Euro. W przypadku Copa to... nikt nie wie jak to się zakończy. No i sorry, bo pewnie Cię tylko podku... Oby jeszcze dwie strzelili!!!

3

Muslera dzisiaj mur!

4

@Ronmes Dokładnie tak! Chcą zwiększać liczbę spotkań, a takich nie chcą...

5

@Pilka_jest_okragla Oczywiście! Luis musi wygrać to Euro! Ostatnia reprezentacja, której kibicuje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?